Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 6 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.AdvocatusDiaboli658,4540
2.zyx631,404214,734
3.Baras566,783393,523
4.Lion531,478178,476
5.Paxius389,046197,339
6.thabin275,04094,796
7.Bielka250,587100,826
8.neacpesi195,2150
9.mikoronus2185,86485,268
10.Chaos162,33621,475
11.DarkViper115,0970
12.Highlander110,41172,904
13.virgelis107,95716,093
14.Minde21107,39011,838
15.Wannix96,65361
16.Krepsas91,0920
17.YuGi79,20715,897
18.potvinisLT70,51861,482
19.Fire Demon66,34525,535
20.eXpert66,07863,257
21.Slick Sexpistol61,41929,192
22.buzzzz61,07741,430
23.Elvenlord57,10936,572
24.MBIK55,39412,470
25.toXic brAin55,2480
26.Evil Dr Abe54,46311,620
27.TooLazy54,4104,010
28.Varlokas50,0130
29.Siitas49,2902,004
30.geimeris44,6343,433
31.delfis44,5170
32.TiTo43,2947,413
33.WarStrakals42,46841,428
34.Stiks42,07616,733
35.mauzas40,18434,022
36.Strahd39,74620,618
37.Marvel Magnum32,52430,076
38.voveriukas32,02918,771
39.Xenoblaster29,8310
40.REvol28,9240
41.Renis23,3390
42.PArADOXx23,28911,862
43.Filas21,02519,164
44.Apsirookezzz17,9060
45.scorpionconflict17,1170
46.Wajduoklis17,05117,051
47.Match16,16811,252
48.Parama15,2740
49.Xen Chi15,11911,591
50.Kovas14,98914,989

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Baras393,523566,783
2.zyx214,734631,404
3.Paxius197,339389,046
4.Lion178,476531,478
5.Bielka100,826250,587
6.thabin94,796275,040
7.mikoronus285,268185,864
8.Highlander72,904110,411
9.eXpert63,25766,078
10.potvinisLT61,48270,518
11.buzzzz41,43061,077
12.WarStrakals41,42842,468
13.Elvenlord36,57257,109
14.mauzas34,02240,184
15.Marvel Magnum30,07632,524
16.Slick Sexpistol29,19261,419
17.Fire Demon25,53566,345
18.Chaos21,475162,336
19.Strahd20,61839,746
20.Filas19,16421,025
21.voveriukas18,77132,029
22.Wajduoklis17,05117,051
23.Stiks16,73342,076
24.virgelis16,093107,957
25.YuGi15,89779,207
26.Kovas14,98914,989
27.gimi12,99312,993
28.the twisted surfer12,71412,864
29.MBIK12,47055,394
30.PArADOXx11,86223,289
31.Minde2111,838107,390
32.Evil Dr Abe11,62054,463
33.Xen Chi11,59115,119
34.Match11,25216,168
35.Linasman10,86610,876
36.Cowboy460869,4869,759
37.Tandor9,19611,005
38.thewiz43528,7028,762
39.TiTo7,41343,294
40.Simba5,9777,743
41.Stranger5,8167,903
42.andy12185,5525,924
43.TERROR4,9904,990
44.Unusual4,9605,520
45.TooLazy4,01054,410
46.Dinda3,8877,972
47.geimeris3,43344,634
48.Paytime2,5259,241
49.ighylay2,1636,688
50.ooo2,0172,017

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation2,828,4041,207,533
2.TheSwarm1,120,2777,443
3.Lords Of Shadows373,5580
4.Angels of Hell266,048117,761
5.Lords of Magick180,220122,116
6.LT Juniors144,814132,105
7.Raven Loft133,50654,250
8.WW Confederation131,01931,898
9.Hard Fighters110,4141,922
10.Sexton91,31629,192
11.Reign of Fire74,02828,197
12.DarkSide65,1033,440
13.Angels of Hell JR20,9187,208
14.LT MYSTERY18,07518,025
15.The Swarm Juniors17,477261
16.Dutch United Forces16,51011,591
17.The Last Gunslingers14,5130
18.Last of the Chaos10,0590
19.Pirates In the Way5,420850
20.Stronghold2,437110
21.Sodom2,0100
22.Milonia2,0080
23.Borg Confederation1,892650
24.Spiral Legion1,7050
25.Hard Fighter Juniors1,5900
26.TGO1,5860
27.SKC1,5570
28.impariel dark side1,2700
29.Archangels1,2180
30.Warriors of Atlantis1,1470
31.Daywalkers975975
32.ANSWER TO ME8960
33.skymasters822338
34.PinoyZone7500
35.Aphrodition Empire606576
36.Chaotic Knights6040
37.Apokalipse599569
38.Dutch Warriors5390
39.SL15310
40.Romulan Empire524131
41.Makaroni5190
42.Abes Army4110
43.the surfies3860
44.Indian Skylords3670
45.Neo Phoenix34310
46.SETI at home2990
47.COOL MOVES2920
48.inparial darkside2880
49.FallOut2480
50.pimpopia2360

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation1,207,5332,828,404
2.LT Juniors132,105144,814
3.Lords of Magick122,116180,220
4.Angels of Hell117,761266,048
5.Raven Loft54,250133,506
6.WW Confederation31,898131,019
7.Sexton29,19291,316
8.Reign of Fire28,19774,028
9.LT MYSTERY18,02518,075
10.Dutch United Forces11,59116,510
11.TheSwarm7,4431,120,277
12.Angels of Hell JR7,20820,918
13.DarkSide3,44065,103
14.Hard Fighters1,922110,414
15.Daywalkers975975
16.Pirates In the Way8505,420
17.Borg Confederation6501,892
18.Aphrodition Empire576606
19.Apokalipse569599
20.skymasters338822
21.The Swarm Juniors26117,477
22.technofobia178178
23.Romulan Empire131524
24.R Confederation125125
25.Stronghold1102,437
26.Dark Jedi9999
27.DOGS OF WAR7575
28.The Tribe5050
29.UNSC HIGHCOM5050
30.KKK4343
31.The rebels4242
32.The Rebelion3434
33.Death cult3232
34.SENTINALS3030
35.Artemis First2333
36.Reps of the Drow2121
37.blood angels2121
38.sky Crusaders2020
39.STC2020
40.starfleet2020
41.Gusto2020
42.Pandora2020
43.The Language2020
44.Rebellion1414
45.Shikshiena1010
46.Neo Phoenix10343
47.dragonfire1020
48.Imperial Alliance1030
49.NEW Crew1030
50.Iron Ghosts1030
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:36:27


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas