Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 41 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,328,29345,683
2.Lakamar Sinji7,368,991530,037
3.Filas6,785,142743,531
4.Professor Donator6,152,5589,158
5.digiat5,182,405111,011
6.Hope5,025,995330
7.zyx4,937,5640
8.Rukna Baisioji Akis4,803,6271,528,727
9.Bielka4,684,37826,782
10.Midnight Striker Donator4,433,353105,875
11.TERROR4,413,4730
12.MadMax19674,248,620363,898
13.Chaos4,164,977255,241
14.GOTIS LT4,016,322264,659
15.Cajin Von Sian3,941,566424
16.Baras3,794,78468,652
17.watupdogg3,681,0350
18.Simba3,524,29940,688
19.thabin3,413,3630
20.Gold Rush3,361,8250
21.voveriukas3,140,7775
22.MBIK3,109,1830
23.iii22,923,40210,022
24.LordAiron2,612,5081,414
25.Paxius2,481,4970
26.MrKingas2,473,2530
27.Shadow Stalker2,367,43889,910
28.Dios2,362,237235,453
29.virgelis2,328,73796,051
30.Teldin2,155,321333,192
31.Arcanix2,058,847467,960
32.GholaBashar2,054,620229
33.Wynn Sol1,915,53283,986
34.Maaak2 Donator1,802,08774,938
35.tiernan19 Donator1,795,59638,358
36.interiority1,782,884155,491
37.AGUX1,780,168604
38.Alpha Code1,774,2580
39.Reebok LT1,745,8170
40.Naltsa Abe Donator1,703,3519,990
41.Moiare1,663,0109,998
42.PathFinder Donator1,643,740179,878
43.kotica1,593,2450
44.Wizardro1,590,056240
45.cork1,466,315154,528
46.TarogStar1,430,1370
47.jsd7897771,402,4940
48.FORTRANshadow Donator1,374,56445,295
49.Laurrriz1,268,6790
50.Devona1,212,21710,794

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Rukna Baisioji Akis1,528,7274,803,627
2.Filas743,5316,785,142
3.Lakamar Sinji530,0377,368,991
4.Arcanix467,9602,058,847
5.MadMax1967363,8984,248,620
6.Teldin333,1922,155,321
7.cwpick1 Donator287,151646,702
8.GOTIS LT264,6594,016,322
9.Chaos255,2414,164,977
10.Dios235,4532,362,237
11.COBRA LT205,374777,646
12.PathFinder Donator179,8781,643,740
13.interiority155,4911,782,884
14.cork154,5281,466,315
15.Azuolinis Konanas147,481201,304
16.Sky Faras128,270368,486
17.digiat111,0115,182,405
18.zype107,326992,194
19.zerohours106,417229,009
20.Midnight Striker Donator105,8754,433,353
21.virgelis96,0512,328,737
22.Shadow Stalker89,9102,367,438
23.Wynn Sol83,9861,915,532
24.Maaak2 Donator74,9381,802,087
25.Baras68,6523,794,784
26.TallDude3rd61,980569,302
27.SmartFox45,68310,328,293
28.FORTRANshadow Donator45,2951,374,564
29.Bethos44,44664,840
30.Simba40,6883,524,299
31.Lasnafu38,73083,058
32.tiernan19 Donator38,3581,795,596
33.Tweaker33,735315,368
34.hallooven33,633180,927
35.IRON MAIDEN 66631,880230,371
36.Fort Jackson30,45050,259
37.Kaukole28,957662,177
38.Bielka26,7824,684,378
39.theKID23,149597,199
40.Dregnaought22,566431,418
41.saw18,193705,985
42.Hellcat018,14960,866
43.Mazera DeVille17,851229,078
44.Rebelion00116,961208,969
45.Halo Master reborn16,33364,756
46.DevilsChild Reborn15,14421,353
47.Comodore13,073442,799
48.SETEKH13,04713,631
49.RKNEE11,72826,885
50.Devona10,7941,212,217

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm38,228,2471,980,298
2.LT Confederation32,442,671763,987
3.Shadow Industries11,455,339770,479
4.Elite inDaGalaxy11,019,639369,937
5.SC Academy9,173,2401,108,603
6.Space Cowboys6,604,57337,563
7.Administrators6,300,6169,263
8.Market Money Makers5,372,5671,803,628
9.Apocalypse5,000,893390,538
10.Shadow Guard4,376,270195,547
11.Solar Knights3,184,21916,631
12.LT Republic2,956,19632,316
13.Shadows2,612,5081,414
14.Black Corsaires1,780,168604
15.LTR junior843,29244,811
16.Royal Influence235,1170
17.Liberation Force211,64519,644
18.DTMU2820
19.The Elohim1970

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm1,980,29838,228,247
2.Market Money Makers1,803,6285,372,567
3.SC Academy1,108,6039,173,240
4.Shadow Industries770,47911,455,339
5.LT Confederation763,98732,442,671
6.Apocalypse390,5385,000,893
7.Elite inDaGalaxy369,93711,019,639
8.Shadow Guard195,5474,376,270
9.LTR junior44,811843,292
10.Space Cowboys37,5636,604,573
11.LT Republic32,3162,956,196
12.Liberation Force19,644211,645
13.Solar Knights16,6313,184,219
14.Administrators9,2636,300,616
15.Shadows1,4142,612,508
16.Black Corsaires6041,780,168
17.DTMU0282
18.The Elohim0197
19.Royal Influence0235,117
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 13:56:03


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas