Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 49 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,835,2937,434
2.Lakamar Sinji9,236,65635,511
3.Filas8,537,22425,655
4.Rukna Baisioji Akis8,141,24922,688
5.Cajin Von Sian7,075,64218,245
6.digiat6,371,94630,552
7.Professor6,176,2480
8.Midnight Striker5,873,13371,764
9.MadMax5,836,6446,976
10.Chaos5,123,20828,957
11.Hope5,025,9950
12.zyx4,975,7960
13.Bielka4,719,1020
14.Simba4,547,624175,666
15.watupdogg4,422,16445,589
16.TERROR4,413,4830
17.Azuolinis Konanas4,265,39464,408
18.Arcanix4,217,15731,703
19.Baras4,113,16414,253
20.Wizardro3,790,4260
21.Gold Rush3,522,1070
22.thabin3,425,654285
23.virgelis3,253,30310,407
24.Dios3,143,79423,285
25.voveriukas3,141,1190
26.iii23,135,3540
27.MBIK3,109,1830
28.Maaak22,934,6379,253
29.PathFinder2,870,43016,802
30.LordAiron2,865,5113,975
31.FORTRANshadow2,693,33242,360
32.Sky Faras2,656,0910
33.Paxius2,649,0630
34.General Stonewall Donator2,638,2101,467
35.Shadow Stalker2,571,14710,833
36.cork2,564,4540
37.tiernan192,561,94511,606
38.MrKingas2,473,2530
39.Bethos2,459,5559,238
40.Teldin2,434,7834,023
41.Wynn Sol2,365,5011,152
42.interiority2,108,579482
43.Naltsa Abe2,103,9290
44.GholaBashar2,056,5531,760
45.AGUX1,870,56111,881
46.Alpha Code1,804,8141,208
47.Reebok LT1,745,8170
48.Moiare1,664,6340
49.Eternal Light1,619,557571,091
50.kotica1,593,2450

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Eternal Light571,0911,619,557
2.Silent Slick293,578432,311
3.Drangers back266,240566,621
4.Simba175,6664,547,624
5.Midnight Striker71,7645,873,133
6.Captain Jones71,44598,793
7.Azuolinis Konanas64,4084,265,394
8.glosstop52,804175,124
9.andy121846,747790,984
10.watupdogg45,5894,422,164
11.FORTRANshadow42,3602,693,332
12.TORO AKIS40,255966,893
13.Lakamar Sinji35,5119,236,656
14.Arcanix31,7034,217,157
15.digiat30,5526,371,946
16.Karil30,463513,476
17.shaphan29,532363,435
18.Chaos28,9575,123,208
19.Filas25,6558,537,224
20.IRON MAIDEN 66624,4601,360,462
21.Dios23,2853,143,794
22.Rukna Baisioji Akis22,6888,141,249
23.Cajin Von Sian18,2457,075,642
24.PathFinder16,8022,870,430
25.Saka zulu15,2241,285,627
26.Iron Brave 99914,54035,495
27.Baras14,2534,113,164
28.Stealthy2112,517836,255
29.Etrius12,3781,006,399
30.AGUX11,8811,870,561
31.tiernan1911,6062,561,945
32.Shadow Stalker10,8332,571,147
33.virgelis10,4073,253,303
34.Numbat9,88625,504
35.AndrewPage9,80525,718
36.Maaak29,2532,934,637
37.Bethos9,2382,459,555
38.RioGrande8,9861,457,011
39.Sabrina7,7689,084
40.SmartFox7,43411,835,293
41.MadMax6,9765,836,644
42.SETEKH6,601348,331
43.Kid in ROTC5,31447,408
44.The Dark Lord Anubis5,1326,014
45.TallDude3rd4,7071,445,619
46.bigjuando14,3917,282
47.Teldin4,0232,434,783
48.Mazera DeVille4,013288,724
49.LordAiron3,9752,865,511
50.Dregnaought3,922578,342

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm52,573,567243,376
2.LT Confederation49,440,084220,582
3.Cry And Die Sir28,436,309188,611
4.Apocalypse17,106,92925,020
5.Shadow Industries15,873,35192,955
6.Illuminate iDG12,666,21537,745
7.Shadow Guard11,859,1211,156,935
8.Acme Pedagogy11,287,788226,277
9.Administrators6,327,2800
10.Tuga4,217,15731,703
11.Shadows3,209,2687,006
12.Space Cowboys3,168,04454,878
13.Royal Fleet599,85030,372
14.The Dark Side4,1313,431

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Shadow Guard1,156,93511,859,121
2.The Swarm243,37652,573,567
3.Acme Pedagogy226,27711,287,788
4.LT Confederation220,58249,440,084
5.Cry And Die Sir188,61128,436,309
6.Shadow Industries92,95515,873,351
7.Space Cowboys54,8783,168,044
8.Illuminate iDG37,74512,666,215
9.Tuga31,7034,217,157
10.Royal Fleet30,372599,850
11.Apocalypse25,02017,106,929
12.Shadows7,0063,209,268
13.The Dark Side3,4314,131
14.Administrators06,327,280
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 02:55:23


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas