Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 40 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,282,61035,328
2.Lakamar Sinji6,838,954151,608
3.Professor Donator6,143,40046,773
4.Filas6,041,61176,114
5.digiat5,071,39487,299
6.Hope5,025,665236
7.zyx4,937,5640
8.Bielka4,657,5963,575
9.TERROR4,413,4730
10.Midnight Striker4,327,47840,885
11.Cajin Von Sian3,941,1421,213
12.Chaos3,909,7364,353
13.MadMax19673,884,7223,799
14.GOTIS LT3,751,663124,418
15.Baras3,726,13235,897
16.watupdogg3,681,0350
17.Simba3,483,6114,734
18.thabin3,413,36366
19.Gold Rush3,361,8250
20.Rukna Baisioji Akis3,274,900669,648
21.voveriukas3,140,7721,214
22.MBIK3,109,1830
23.iii22,913,3800
24.LordAiron2,611,0942,019
25.Paxius2,481,4970
26.MrKingas2,473,2530
27.Shadow Stalker2,277,5286,158
28.virgelis2,232,68637,821
29.Dios2,126,78438,197
30.GholaBashar2,054,391440
31.Wynn Sol1,831,54690,218
32.Teldin1,822,1299,544
33.AGUX1,779,5641,085
34.Alpha Code1,774,258235
35.tiernan191,757,238662,762
36.Reebok LT1,745,8170
37.Maaak21,727,149457,009
38.Naltsa Abe1,693,36112,084
39.Moiare Donator1,653,0128,140
40.interiority1,627,39324,636
41.kotica1,593,24566
42.Arcanix1,590,887288,701
43.Wizardro1,589,8162,336
44.PathFinder2 Donator1,463,86295,391
45.TarogStar1,430,1370
46.jsd7897771,402,4940
47.FORTRANshadow Donator1,329,269501,195
48.cork1,311,787112,902
49.Laurrriz1,268,67912,578
50.Devona Donator1,201,42310,839

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Rukna Baisioji Akis669,6483,274,900
2.tiernan19662,7621,757,238
3.FORTRANshadow Donator501,1951,329,269
4.Maaak2457,0091,727,149
5.Arcanix288,7011,590,887
6.zype197,298884,868
7.Lakamar Sinji151,6086,838,954
8.cwpick1 Donator125,701359,551
9.GOTIS LT124,4183,751,663
10.Sky Faras117,907240,216
11.theKID112,934574,050
12.cork112,9021,311,787
13.PathFinder2 Donator95,3911,463,862
14.Wynn Sol90,2181,831,546
15.digiat87,2995,071,394
16.paladinbarry80,816691,019
17.Eternal Light Donator79,31079,458
18.Filas76,1146,041,611
19.Rebelion00166,604192,008
20.IRON MAIDEN 66656,203198,491
21.Dregnaought55,753408,852
22.Comodore54,616429,726
23.Azuolinis Konanas53,82353,823
24.Professor Donator46,7736,143,400
25.XanderPansy46,47256,054
26.COBRA LT41,033572,272
27.Midnight Striker40,8854,327,478
28.Dios38,1972,126,784
29.virgelis37,8212,232,686
30.hallooven36,381147,294
31.Baras35,8973,726,132
32.SmartFox35,32810,282,610
33.Bert227,872577,514
34.TallDude3rd26,733507,322
35.interiority24,6361,627,393
36.Bethos20,18220,394
37.Hunted Shadow19,8861,088,422
38.Hellcat019,07842,717
39.w1zarekill Donator15,94216,144
40.General Stonewall15,717971,662
41.SUETEKH12,58129,342
42.Laurrriz12,5781,268,679
43.Ragnorak12,325107,496
44.Naltsa Abe12,0841,693,361
45.System Administrator11,627147,921
46.aretard02311,507208,456
47.Mazera DeVille11,176211,227
48.Devona Donator10,8391,201,423
49.Winged Shadow10,73518,622
50.Tweaker10,093281,633

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm35,107,274737,342
2.LT Confederation31,678,684447,965
3.Elites In Da Galaxy10,922,144164,673
4.Space Cowboys8,587,630127,671
5.Apocalypse8,428,905271,961
6.SC Academy8,030,12178,515
7.Shadow Industries6,768,3891,914,541
8.Shadow Guard4,483,130250,312
9.Solar Knights3,168,57216,774
10.Shadows2,611,0942,019
11.LT Republic2,290,6604,497
12.Black Corsaires1,779,5641,085
13.LTR junior1,726,070215,372
14.Royal Influence255,5838,069
15.Liberation Force192,00166,597
16.DTMU28213

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Shadow Industries1,914,5416,768,389
2.The Swarm737,34235,107,274
3.LT Confederation447,96531,678,684
4.Apocalypse271,9618,428,905
5.Shadow Guard250,3124,483,130
6.LTR junior215,3721,726,070
7.Elites In Da Galaxy164,67310,922,144
8.Space Cowboys127,6718,587,630
9.SC Academy78,5158,030,121
10.Liberation Force66,597192,001
11.Solar Knights16,7743,168,572
12.Royal Influence8,069255,583
13.LT Republic4,4972,290,660
14.Shadows2,0192,611,094
15.Black Corsaires1,0851,779,564
16.DTMU13282
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:14:48


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas