Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 53 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,319,6122,382
2.Lakamar Sinji7,065,71058,007
3.Filas6,654,45611,370
4.Professor6,152,53198
5.watupdogg5,349,8381,271,512
6.Midnight Striker5,347,3221,202
7.digiat5,161,5960
8.Hope5,045,2840
9.zyx4,937,5640
10.Cajin Von Sian4,756,02383,402
11.Bielka4,691,2940
12.TERROR4,413,4730
13.Simba4,308,931449,794
14.Chaos4,299,45133,379
15.MadMax19674,000,4649,760
16.Rukna Baisioji Akis3,938,3400
17.GOTIS LT3,912,0200
18.Baras3,794,3200
19.Gold Rush3,580,8410
20.Shadow Stalker3,541,9130
21.thabin3,413,3630
22.MBIK3,179,9000
23.voveriukas3,140,7720
24.iii22,913,3800
25.cork2,850,88915,393
26.LordAiron2,612,5080
27.Arcanix2,558,25960,564
28.Paxius2,509,90828,411
29.MrKingas2,473,2530
30.Wynn Sol2,434,49518,040
31.Dios2,364,5020
32.tiernan192,346,9960
33.virgelis2,298,180235
34.andy12182,278,416248,836
35.Naltsa Abe2,068,3363,016
36.GholaBashar2,054,8480
37.PathFinder2,003,914168,241
38.FORTRANshadow1,899,28556,727
39.Laurrriz1,889,0162,189
40.Teldin1,833,8530
41.Alpha Code1,791,5320
42.AGUX1,780,0990
43.Maaak21,769,0410
44.Reebok LT1,745,8170
45.Wizardro1,664,17410,002
46.Moiare1,662,8560
47.interiority1,632,6020
48.kotica1,593,2450
49.TarogStar1,458,9190
50.TallDude3rd1,447,987837,322

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.watupdogg1,271,5125,349,838
2.TallDude3rd837,3221,447,987
3.Simba449,7944,308,931
4.me naam is m307,027336,951
5.andy1218248,8362,278,416
6.H911Reiver230,538394,863
7.PathFinder168,2412,003,914
8.Cajin Von Sian83,4024,756,023
9.Azuolinis Konanas63,457263,468
10.Arcanix60,5642,558,259
11.Lakamar Sinji58,0077,065,710
12.FORTRANshadow56,7271,899,285
13.SkyArus46,64646,648
14.Comodore45,741486,457
15.Eternal Light Donator39,378808,755
16.Karil39,185154,782
17.Chaos33,3794,299,451
18.Paxius28,4112,509,908
19.Tom Bomadial Donator27,57085,462
20.BadKidLT25,72625,726
21.Streetracer22,22858,026
22.Wynn Sol18,0402,434,495
23.MilkywayMaster15,66433,006
24.cork15,3932,850,889
25.Filas11,3706,654,456
26.COBRA LT10,297874,029
27.Wizardro10,0021,664,174
28.MadMax19679,7604,000,464
29.Tweaker9,158405,656
30.Fort Jackson3,58138,035
31.Anubis3,2876,781
32.Naltsa Abe3,0162,068,336
33.Kharma2,6014,181
34.SmartFox2,38210,319,612
35.Winged Shadow2,28022,004
36.cwpick1 Donator2,193604,825
37.Laurrriz2,1891,889,016
38.Luna Vampire2,0592,059
39.Hoorah1,2431,243
40.Midnight Striker1,2025,347,322
41.Sniper6661,194281,899
42.Mold1,0822,516
43.Angel of Darkness906314,076
44.Lord of Low Rank589203,127
45.Tom the Destroyer516762
46.General Stonewall479993,965
47.RioGrande341808,169
48.Rebelion001323219,374
49.FBI300780,007
50.halo god243243

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm39,663,8731,569,286
2.LT Confederation33,215,048462,549
3.Space Cowboys17,806,642263,174
4.Apocalypse15,980,5781,023,522
5.The Cocoon9,865,21480,559
6.ChaosInDaGalaxy9,236,458341,921
7.Shadow Industries6,488,6242,193
8.Cry And Die Sir4,536,97263,587
9.LT Republic2,295,6380
10.Shadow Stalker Rocks861,53239,185
11.Shadow Guard741,2160
12.Warsong486,45745,741
13.Apple Dumpling Gang143,48849,798
14.NightShade Union5,30310
15.The Molden Age2,5161,082

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm1,569,28639,663,873
2.Apocalypse1,023,52215,980,578
3.LT Confederation462,54933,215,048
4.ChaosInDaGalaxy341,9219,236,458
5.Space Cowboys263,17417,806,642
6.The Cocoon80,5599,865,214
7.Cry And Die Sir63,5874,536,972
8.Apple Dumpling Gang49,798143,488
9.Warsong45,741486,457
10.Shadow Stalker Rocks39,185861,532
11.Shadow Industries2,1936,488,624
12.The Molden Age1,0822,516
13.NightShade Union105,303
14.Shadow Guard0741,216
15.LT Republic02,295,638
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:31:55


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas