Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 38 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,172,1983,533,094
2.Lakamar Sinji Donator6,318,057616,212
3.Filas5,915,772180,201
4.Professor Donator5,784,28975
5.Hope5,025,4290
6.zyx4,937,5640
7.digiat4,785,33616,706
8.Bielka4,642,41417,746
9.TERROR4,413,4730
10.Cajin Von Sian3,885,899288,972
11.Chaos3,826,63460,630
12.Midnight Striker3,724,62288,112
13.watupdogg3,681,03533
14.Baras3,513,405382,940
15.GOTIS LT3,460,334124,748
16.thabin3,410,7338,716
17.Simba3,389,222312,136
18.Gold Rush3,360,5082,083,689
19.voveriukas3,139,55883,258
20.MBIK3,109,183220
21.MadMax19672,935,124938,256
22.iii22,913,3801,092
23.LordAiron2,606,2071,308,485
24.Rukna Baisioji Akis2,553,40549,814
25.Paxius2,481,4380
26.MrKingas2,473,2530
27.Shadow Stalker2,190,36238,272
28.virgelis2,160,66263,833
29.Dios2,056,3720
30.GholaBashar2,053,3592,151
31.Teldin1,810,9124,418
32.AGUX1,769,6341,110
33.Alpha Code1,766,5154,090
34.Reebok LT1,745,8170
35.Wynn Sol1,680,350108,194
36.Naltsa Abe1,641,05532,123
37.kotica1,593,1620
38.Moiare1,507,521147,643
39.interiority1,489,726186,048
40.TarogStar1,429,162540,085
41.jsd7897771,402,4940
42.PathFinder2 Donator1,322,188218,429
43.Arcanix1,283,18073,677
44.Laurrriz1,245,3200
45.cork1,196,3578,270
46.kiesha1,193,542535
47.Devona1,184,87015,760
48.Maaak21,181,173250,351
49.Lapausinka1,181,1469,041
50.NeroN1,138,29718,958

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.SmartFox3,533,09410,172,198
2.Gold Rush2,083,6893,360,508
3.LordAiron1,308,4852,606,207
4.MadMax1967938,2562,935,124
5.Lakamar Sinji Donator616,2126,318,057
6.TarogStar540,0851,429,162
7.ReaperOfSouls90 Donator484,771512,467
8.Baras382,9403,513,405
9.FORTRANshadow Donator360,302732,143
10.COBRA LT335,215406,090
11.zype316,962546,764
12.Simba312,1363,389,222
13.Cajin Von Sian288,9723,885,899
14.Maaak2250,3511,181,173
15.Saint Baakra221,2241,137,633
16.PathFinder2 Donator218,4291,322,188
17.interiority186,0481,489,726
18.Filas180,2015,915,772
19.Statula159,114315,836
20.Moiare147,6431,507,521
21.GOTIS LT124,7483,460,334
22.Wynn Sol108,1941,680,350
23.Kaukole99,693578,444
24.Saka zulu99,668323,399
25.Midnight Striker88,1123,724,622
26.voveriukas83,2583,139,558
27.Sky Faras81,03181,031
28.Arcanix73,6771,283,180
29.TallDude3rd64,763447,769
30.virgelis63,8332,160,662
31.Chaos60,6303,826,634
32.hallooven54,08554,085
33.Rukna Baisioji Akis49,8142,553,405
34.tiernan1948,2101,070,582
35.Dregnaought Donator44,463304,772
36.General Stonewall41,448942,357
37.Shadow Stalker38,2722,190,362
38.Bionicle37,58237,582
39.IRON MAIDEN 66635,62084,691
40.Naltsa Abe32,1231,641,055
41.Tweaker26,387102,389
42.Comodore23,871359,437
43.NeroN18,9581,138,297
44.Bielka17,7464,642,414
45.Zoso Stormcrow17,04622,369
46.digiat16,7064,785,336
47.Lasnafu16,57817,397
48.Devona15,7601,184,870
49.MORBO15,638115,400
50.Wizardro15,378681,070

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation29,898,3394,798,178
2.The Swarm23,367,3414,858,513
3.shadow guard10,528,796280,865
4.Elites In Da Galaxy9,033,817203,921
5.SC Academy8,764,068102,886
6.Apocalypse7,973,366459,623
7.Shadow Industries7,385,0641,226,776
8.Space Cowboys6,035,527253,384
9.Astlan Knights2,996,80733,399
10.Shadows2,606,2071,308,485
11.LT Republic1,708,207101,894
12.Royal Fleet1,342,995235,811
13.LTR junior778,240409,769
14.Chaos inDaGalaxy5,987235
15.Tuttapposto2,822139
16.Blarg bombs9650
17.iamcool420
18.Orion Empire00

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm4,858,51323,367,341
2.LT Confederation4,798,17829,898,339
3.Shadows1,308,4852,606,207
4.Shadow Industries1,226,7767,385,064
5.Apocalypse459,6237,973,366
6.LTR junior409,769778,240
7.shadow guard280,86510,528,796
8.Space Cowboys253,3846,035,527
9.Royal Fleet235,8111,342,995
10.Elites In Da Galaxy203,9219,033,817
11.SC Academy102,8868,764,068
12.LT Republic101,8941,708,207
13.Astlan Knights33,3992,996,807
14.Chaos inDaGalaxy2355,987
15.Tuttapposto1392,822
16.Blarg bombs0965
17.Orion Empire00
18.iamcool042
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:58


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas