Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 50 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,317,23034,620
2.Lakamar Sinji6,973,132134,178
3.Filas6,578,035536,424
4.Professor6,151,8508,450
5.digiat5,160,98289,588
6.Hope5,025,995330
7.zyx4,937,5640
8.Bielka4,684,37326,777
9.Midnight Striker4,429,323101,845
10.TERROR4,413,4730
11.Chaos4,055,380145,644
12.MadMax19673,985,203100,481
13.Cajin Von Sian3,941,446304
14.GOTIS LT3,912,020160,357
15.Rukna Baisioji Akis3,843,069568,169
16.Baras3,794,32068,188
17.watupdogg3,681,0350
18.Simba3,508,22324,612
19.thabin3,413,3630
20.Gold Rush3,361,8250
21.voveriukas3,140,7720
22.MBIK3,109,1830
23.iii22,913,3800
24.LordAiron2,612,5081,414
25.Paxius2,481,4970
26.MrKingas2,473,2530
27.Dios2,362,237235,453
28.Shadow Stalker2,356,84879,320
29.virgelis2,297,94565,259
30.GholaBashar2,054,620229
31.Arcanix2,024,860433,973
32.Wynn Sol1,878,61747,071
33.Teldin1,833,85311,724
34.tiernan191,792,76935,531
35.AGUX1,780,099535
36.Alpha Code1,774,2580
37.Maaak21,768,95241,803
38.Reebok LT1,745,8170
39.Naltsa Abe1,703,0899,728
40.Moiare1,662,8569,844
41.PathFinder1,640,598176,736
42.interiority1,632,6025,209
43.kotica1,593,2450
44.Wizardro1,590,056240
45.TarogStar1,430,1370
46.jsd7897771,402,4940
47.cork1,370,56258,775
48.Iiridayn1,368,2070
49.FORTRANshadow1,362,23232,963
50.Laurrriz1,268,6790

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Rukna Baisioji Akis568,1693,843,069
2.Filas536,4246,578,035
3.Arcanix433,9732,024,860
4.Dios235,4532,362,237
5.cwpick1224,691584,242
6.PathFinder176,7361,640,598
7.COBRA LT168,376740,648
8.GOTIS LT160,3573,912,020
9.Chaos145,6444,055,380
10.Lakamar Sinji134,1786,973,132
11.Sky Faras107,054347,270
12.zerohours105,986228,578
13.Midnight Striker101,8454,429,323
14.MadMax1967100,4813,985,203
15.zype97,219982,087
16.digiat89,5885,160,982
17.Azuolinis Konanas84,078137,901
18.Shadow Stalker79,3202,356,848
19.Baras68,1883,794,320
20.virgelis65,2592,297,945
21.cork58,7751,370,562
22.Wynn Sol47,0711,878,617
23.Maaak241,8031,768,952
24.TallDude3rd41,413548,735
25.Bethos40,77361,167
26.tiernan1935,5311,792,769
27.SmartFox34,62010,317,230
28.Tweaker33,112314,745
29.FORTRANshadow32,9631,362,232
30.Lasnafu28,03672,364
31.IRON MAIDEN 66628,027226,518
32.hallooven27,736175,030
33.Bielka26,7774,684,373
34.Kaukole25,961659,181
35.Simba24,6123,508,223
36.Dregnaought19,254428,106
37.Hellcat018,14960,866
38.Mazera DeVille17,360228,587
39.Halo Master reborn16,33364,756
40.Fort Jackson14,64534,454
41.theKID14,528588,578
42.SETEKH12,40312,987
43.Teldin11,7241,833,853
44.Comodore10,990440,716
45.Devona10,7941,212,217
46.RKNEE10,57625,733
47.DevilsChild Reborn9,88116,090
48.Moiare9,8441,662,856
49.Naltsa Abe9,7281,703,089
50.saw9,272697,064

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm35,523,6021,100,611
2.LT Confederation32,263,496584,812
3.Elite inDaGalaxy10,896,207246,505
4.Shadow Industries10,224,214627,776
5.Space Cowboys8,664,93377,303
6.SC Academy8,574,835544,714
7.Administrators6,299,8588,505
8.Apocalypse4,854,448244,093
9.Shadow Guard4,011,195146,659
10.Solar Knights3,182,65115,063
11.Shadows2,612,5081,414
12.LT Republic2,293,0972,437
13.LTR junior1,980,803255,063
14.Black Corsaires1,780,099535
15.Royal Influence235,1170
16.Liberation Force193,7951,794
17.DTMU2820
18.The Elohim1970

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm1,100,61135,523,602
2.Shadow Industries627,77610,224,214
3.LT Confederation584,81232,263,496
4.SC Academy544,7148,574,835
5.LTR junior255,0631,980,803
6.Elite inDaGalaxy246,50510,896,207
7.Apocalypse244,0934,854,448
8.Shadow Guard146,6594,011,195
9.Space Cowboys77,3038,664,933
10.Solar Knights15,0633,182,651
11.Administrators8,5056,299,858
12.LT Republic2,4372,293,097
13.Liberation Force1,794193,795
14.Shadows1,4142,612,508
15.Black Corsaires5351,780,099
16.DTMU0282
17.The Elohim0197
18.Royal Influence0235,117
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:14:26


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas