Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 23 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,917,859537
2.TERROR4,145,313655,972
3.Chaos2,635,1471,599
4.MBIK2,532,10083,903
5.voveriukas2,447,737755,457
6.SmartFox2,446,948536,242
7.Bielka2,226,45031,990
8.Hope2,036,165289,354
9.digiat1,996,974281,812
10.Lakamar Sinji1,675,924707,682
11.Baras1,600,827470
12.thabin1,579,10928,663
13.Paxius1,528,327107,418
14.AGUX1,184,27144,305
15.Reebok LT1,133,97392,425
16.Texas Fury913,9090
17.nZewa887,04210
18.Tiradun786,7360
19.GholaBashar706,14716,877
20.Hunted Shadow705,91773,640
21.mauzas617,3828,035
22.Simba615,6000
23.kotica594,410149,786
24.Slammer580,114108,466
25.Manijakas554,7660
26.kiesha533,473318,031
27.Lion531,4780
28.BethorScion512,276169,540
29.Starfox495,920150,509
30.GOTIS LT494,65131,067
31.mandrius489,2123,471
32.iii2486,255264
33.MinderBinder483,3590
34.virgelis474,61662,569
35.thewiz4352465,19580,477
36.MadMax1967432,218314,450
37.GrEeNlEaF429,8230
38.ghost of big dog369,57229,930
39.Professor363,339313
40.PSYCHOSIS2349,7490
41.Cydiona339,8455,558
42.TallDude3rd333,07322,569
43.gogo330,8840
44.PArADOXx326,2880
45.Linasman306,9920
46.Ghost Negotiator294,1080
47.Laurrriz279,670101,594
48.DMwalking264,0160
49.interiority257,5030
50.Grimnor Uthlersson253,910132,419

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.voveriukas755,4572,447,737
2.Lakamar Sinji707,6821,675,924
3.TERROR655,9724,145,313
4.SmartFox536,2422,446,948
5.kiesha318,031533,473
6.MadMax1967314,450432,218
7.Hope289,3542,036,165
8.digiat281,8121,996,974
9.BethorScion169,540512,276
10.TarogStar159,182212,232
11.LordAiron151,936178,189
12.Starfox150,509495,920
13.kotica149,786594,410
14.Grimnor Uthlersson132,419253,910
15.Chaotic Dios126,848129,384
16.Calamity Jane123,635191,089
17.Devona123,212188,053
18.Lapausinka119,551141,677
19.Slammer108,466580,114
20.Paxius107,4181,528,327
21.Laurrriz101,594279,670
22.Reebok LT92,4251,133,973
23.MBIK83,9032,532,100
24.swimerdude6282,963117,375
25.thewiz435280,477465,195
26.Hunted Shadow73,640705,917
27.Noble Knight63,78587,701
28.virgelis62,569474,616
29.Grand Admiral Felix54,58773,830
30.mythics52,88264,200
31.mehdec52,13893,932
32.Kalahari49,21174,127
33.Naltsa Abe48,15963,349
34.exo911047,65083,156
35.andy121847,362117,438
36.The End45,21945,631
37.AGUX44,3051,184,271
38.twynnys42,03649,267
39.Venture41,908103,843
40.pyrofromhell440,72983,012
41.jsd78977735,50145,180
42.bpmsac35,17075,168
43.Infernal Shadow35,09435,094
44.MrKingas32,177159,294
45.Bielka31,9902,226,450
46.avis31,71131,711
47.GOTIS LT31,067494,651
48.ghost of big dog29,930369,572
49.Johi29,57134,722
50.i need vengince29,35969,942

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation24,344,1002,498,910
2.The Space Rangers8,882,0391,717,072
3.Chaos in da Galaxy5,213,613161,810
4.Space Cowboys3,549,4381,366,364
5.Anarchy in da Galaxy1,298,224399,674
6.Shadow Industries1,246,822344,466
7.The underdogs1,235,425275,279
8.Insurgency973,2661,614
9.SC Academy694,356228,258
10.Dog Pound584,399214,982
11.Lords of Oblivion180,9923,305
12.SUN135,93510
13.X113,6677,059
14.Angel Warriors104,70189,466
15.Ghetto USC18,6460
16.TubeularCubeFaceMovz1,5209
17.Foxen Armies1,013546
18.anti towny crew40431
19.weavers players jion40110
20.Halo Elite3320
21.Underworlds Minions22266
22.cowboy rangers14030
23.junglemassive1080
24.actec800
25.hippys5010
26.Chaos Assasins400
27.black plague400
28.SomeIndians300
29.NS Raiders200
30.BlitzBarricade100
31.pie100
32.Time teame100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation2,498,91024,344,100
2.The Space Rangers1,717,0728,882,039
3.Space Cowboys1,366,3643,549,438
4.Anarchy in da Galaxy399,6741,298,224
5.Shadow Industries344,4661,246,822
6.The underdogs275,2791,235,425
7.SC Academy228,258694,356
8.Dog Pound214,982584,399
9.Chaos in da Galaxy161,8105,213,613
10.Angel Warriors89,466104,701
11.X7,059113,667
12.Lords of Oblivion3,305180,992
13.Insurgency1,614973,266
14.Foxen Armies5461,013
15.Underworlds Minions66222
16.anti towny crew31404
17.cowboy rangers30140
18.hippys1050
19.weavers players jion10401
20.SUN10135,935
21.TubeularCubeFaceMovz91,520
22.NS Raiders020
23.SomeIndians030
24.BlitzBarricade010
25.Chaos Assasins040
26.Ghetto USC018,646
27.Halo Elite0332
28.actec080
29.junglemassive0108
30.pie010
31.black plague040
32.Time teame010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 22 07:42:25


Viso žaidėjų: 44,207

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas