Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 61 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.Cajin Von Sian13,495,7051,092,684
2.SmartFox10,320,9460
3.MadMax19677,684,9772,479,536
4.watupdogg7,214,51911,278
5.Lakamar Sinji7,145,27369,582
6.Filas6,654,5140
7.Professor Donator6,180,9095,739
8.Midnight Striker5,347,9990
9.digiat5,161,67276
10.Hope5,045,2840
11.zyx4,983,2420
12.Bielka4,691,2940
13.TERROR4,413,4730
14.Chaos4,375,8012,253
15.Rukna Baisioji Akis3,955,63517,295
16.cork3,943,494106,276
17.GOTIS LT3,912,07454
18.Baras3,794,4040
19.Gold Rush3,667,69874,942
20.Shadow Stalker3,644,38116,753
21.thabin3,413,5150
22.Arcanix3,333,101712,883
23.FORTRANshadow Donator3,326,838108,813
24.MBIK3,179,9000
25.voveriukas3,141,0840
26.Eternal Light3,120,0741,493,335
27.Wynn Sol2,934,43720,898
28.iii22,913,3800
29.LordAiron2,612,5080
30.PathFinder Donator2,518,43428,011
31.zerohours2,514,288227,713
32.Paxius2,510,1930
33.MrKingas2,473,2530
34.andy12182,419,4820
35.Dios2,364,5020
36.tiernan192,353,3636,367
37.virgelis2,298,3370
38.Wizardro2,238,3500
39.Naltsa Abe2,070,5862,070
40.GholaBashar2,055,1710
41.Maaak22,019,3670
42.Rebelion001 Donator1,990,1220
43.Laurrriz1,889,0160
44.Teldin1,833,8530
45.Alpha Code1,804,8680
46.AGUX1,780,0990
47.Reebok LT1,745,8170
48.Moiare1,690,3270
49.Angel of Darkness1,638,878469,941
50.interiority1,632,7590

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.MadMax19672,479,5367,684,977
2.Eternal Light1,493,3353,120,074
3.Cajin Von Sian1,092,68413,495,705
4.Arcanix712,8833,333,101
5.Wienisius625,641896,440
6.Angel of Darkness469,9411,638,878
7.Egis243,006329,749
8.zerohours227,7132,514,288
9.FORTRANshadow Donator108,8133,326,838
10.cork106,2763,943,494
11.me naam is m87,510504,120
12.Gold Rush74,9423,667,698
13.Lakamar Sinji69,5827,145,273
14.Relic61,462106,831
15.TallDude3rd60,7711,536,811
16.The Teacher54,62180,254
17.Streetracer51,9411,594,513
18.Otto Carius45,95963,621
19.justanius37,69376,704
20.PathFinder Donator28,0112,518,434
21.owenator25,95425,954
22.Wynn Sol20,8982,934,437
23.Rukna Baisioji Akis17,2953,955,635
24.Shadow Stalker16,7533,644,381
25.Delloman needs help Donator16,13816,138
26.exo911015,496399,629
27.stuntly15,45629,494
28.zype13,9611,086,681
29.Hunted Shadow11,3021,111,264
30.watupdogg11,2787,214,519
31.NeroN9,0821,171,550
32.Sol y Sombra8,838683,285
33.Marcello8,6598,671
34.Delloman8,201113,999
35.Tycomedes Donator8,0468,046
36.tiernan196,3672,353,363
37.Professor Donator5,7396,180,909
38.Kief5,1125,112
39.Nevet3,92012,383
40.blazecon03,2283,832
41.Vedrfolnir3,0633,063
42.Branadon2,862763,744
43.Chaos2,2534,375,801
44.Likander Donator2,172504,015
45.Naltsa Abe2,0702,070,586
46.Helsar2,0703,691
47.Nightehawk1,2581,258
48.Karil1,151283,697
49.Tom Bomadial1,048536,484
50.glossytop6021,737

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm43,941,0243,550,597
2.Apocalypse36,336,2373,855,139
3.LT Confederation33,675,81114,015
4.TSR12,369,55921,787
5.ChaosInDaGalaxy6,567,61456,874
6.Shadow Industries1,787,32694,891
7.Armageddon1,480,373171
8.Acme Pedagogy294,00310,412
9.ComptuerBrknDntShoot71,89333

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Apocalypse3,855,13936,336,237
2.The Swarm3,550,59743,941,024
3.Shadow Industries94,8911,787,326
4.ChaosInDaGalaxy56,8746,567,614
5.TSR21,78712,369,559
6.LT Confederation14,01533,675,811
7.Acme Pedagogy10,412294,003
8.Armageddon1711,480,373
9.ComptuerBrknDntShoot3371,893
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:51


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas