Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 2 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.AdvocatusDiaboli242,371193,530
2.Micro130,117125,471
3.Krepsas89,86989,094
4.Warstrakalas78,72172,872
5.Varlokas50,01363
6.delfis44,5172,714
7.TooLazy39,68335,394
8.neacpesi36,53335,144
9.REvol28,924142
10.Flasheris23,97219,292
11.Wannix21,75621,379
12.Bielka18,49810,619
13.scorpionconflict17,09216,172
14.Parama15,2740
15.aosama12,6589,067
16.LamazOidas11,9145,409
17.eMpTy11,76611,345
18.Chaos9,9988,164
19.DarkViper9,2899,289
20.Lord Xeen8,7297,304
21.Luminus8,2398,239
22.Traveller6,9575,200
23.Pax Romana6,3056,305
24.zyx6,0594,406
25.toXic brAin5,7825,772
26.ButkuS5,3683,509
27.Monkey5,2885,267
28.Helium3,9623,962
29.Wylkas3,873845
30.Lord Abe3,8573,685
31.YuGi3,8533,422
32.Baras3,3663,356
33.Lord LP2,9782,956
34.Ch00se Y0ur Enemy2,8780
35.Vadas2,4932,089
36.Trai ghen2,4702,470
37.Renis1,7891,789
38.Lietuvis1,7861,702
39.Apsirookezzz1,4531,423
40.Minde211,4041,356
41.Aldaira1,3310
42.kirillian1,058521
43.pumpa946946
44.OstaX923644
45.cloudman911911
46.virgelis902689
47.melchizedekas8930
48.aria80121
49.Shokker72329
50.Zyll7160

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.AdvocatusDiaboli193,530242,371
2.Micro125,471130,117
3.Krepsas89,09489,869
4.Warstrakalas72,87278,721
5.TooLazy35,39439,683
6.neacpesi35,14436,533
7.Wannix21,37921,756
8.Flasheris19,29223,972
9.scorpionconflict16,17217,092
10.eMpTy11,34511,766
11.Bielka10,61918,498
12.DarkViper9,2899,289
13.aosama9,06712,658
14.Luminus8,2398,239
15.Chaos8,1649,998
16.Lord Xeen7,3048,729
17.Pax Romana6,3056,305
18.toXic brAin5,7725,782
19.LamazOidas5,40911,914
20.Monkey5,2675,288
21.Traveller5,2006,957
22.zyx4,4066,059
23.Helium3,9623,962
24.Lord Abe3,6853,857
25.ButkuS3,5095,368
26.YuGi3,4223,853
27.Baras3,3563,366
28.Lord LP2,9562,978
29.delfis2,71444,517
30.Trai ghen2,4702,470
31.Vadas2,0892,493
32.Renis1,7891,789
33.Lietuvis1,7021,786
34.Apsirookezzz1,4231,453
35.Minde211,3561,404
36.pumpa946946
37.cloudman911911
38.Wylkas8453,873
39.kuliasius701711
40.virgelis689902
41.Deksar666666
42.OstaX644923
43.Diztr0yer605605
44.plugas534534
45.Final524545
46.kirillian5211,058
47.Zygimantas500511
48.sl lucaz499539
49.thabin451451
50.Sigma402615

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.Lords Of Shadows382,671235,301
2.TheSwarm377,676319,662
3.Hard Fighters111,93052,394
4.Chaos in da Galaxy111,865102,063
5.Chaos Juniors2,7062,074
6.Sodom2,0102,010
7.Military academy1,4331,354
8.Dutch United Forces1,3810
9.Warriors of Atlantis1,175432
10.Archangels1,14272
11.Stronghold993654
12.Hard Fighter Juniors975185
13.DarkSide6120
14.Dutch Warriors539499
15.Makaroni51920
16.Abes Army4110
17.Neo Phoenix3230
18.SETI at home2990
19.inparial darkside288288
20.FallOut248136
21.Wu Tang Clan193193
22.Coalition1670
23.The Holy devils1360
24.The Guardians1200
25.The JMan Clan9494
26.Sky Leaders870
27.BMBurnouts8383
28.Rebel Alliance8282
29.Herbies Army610
30.1Master6161
31.Lightside5410
32.Graves440
33.Apokalipse400
34.Federation of Planet3636
35.Aerodyne Siege Corp3131
36.The Empire300
37.Metaldead300
38.MIB3010
39.Vendetta210
40.fuksai200
41.Assassins200
42.PCGF Space rangers200
43.Vilniaus Brigada200
44.Ninjai200
45.Cardassian Union2020
46.Empire2020
47.Destroyers2020
48.1ast Elites2020
49.Space Exploration2020
50.Fingaz Clan1414

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.TheSwarm319,662377,676
2.Lords Of Shadows235,301382,671
3.Chaos in da Galaxy102,063111,865
4.Hard Fighters52,394111,930
5.Chaos Juniors2,0742,706
6.Sodom2,0102,010
7.Military academy1,3541,433
8.Stronghold654993
9.Dutch Warriors499539
10.Warriors of Atlantis4321,175
11.inparial darkside288288
12.Wu Tang Clan193193
13.Hard Fighter Juniors185975
14.FallOut136248
15.The JMan Clan9494
16.BMBurnouts8383
17.Rebel Alliance8282
18.Archangels721,142
19.1Master6161
20.Federation of Planet3636
21.Aerodyne Siege Corp3131
22.Makaroni20519
23.Cardassian Union2020
24.Empire2020
25.Destroyers2020
26.1ast Elites2020
27.Space Exploration2020
28.Fingaz Clan1414
29.TGO1212
30.Lightside1054
31.MIB1030
32.Commonwhealth1010
33.Assassins Army1010
34.War1010
35.Beat The CyBorgs1010
36.dragon brothers1010
37.BlackCrow1010
38.free hunters1010
39.Sebecean Union1010
40.galaxy warriors1010
41.Kame Repliai1010
42.dS1010
43.Eleminators1010
44.Ciortai1010
45.Assult1010
46.BMB1010
47.Union Americana1010
48.GDI00
49.DarkSide0612
50.Dutch United Forces01,381
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 18 08:47:51


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas