Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 14 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,761,205373,130
2.TERROR3,069,23515,280
3.Bielka1,728,47320
4.voveriukas1,674,8820
5.Chaos1,640,86234,681
6.digiat1,605,343179,382
7.Paxius1,420,8051,129
8.thabin1,312,325266,095
9.Baras1,226,3187,871
10.MBIK1,181,7265,186
11.AGUX1,026,89120
12.Shadow Stalker907,52353,645
13.nZewa882,495176,730
14.Simba609,79517,302
15.Manijakas554,7660
16.Lion531,4780
17.Filas524,92242,860
18.mauzas478,59419,186
19.GrEeNlEaF429,8230
20.PSYCHOSIS2349,7490
21.PArADOXx326,2880
22.Linasman306,9920
23.Hope304,25749,781
24.Hunted Shadow297,97418,362
25.Slammer297,758109,447
26.Lakamar Sinji292,01452,040
27.iii2241,79921,296
28.DMwalking233,71533,485
29.potvinisLT211,8750
30.Giliukas211,67746,296
31.Gold Rush209,6400
32.gimi207,6550
33.neacpesi195,2150
34.virgelis188,12213,585
35.Kovas176,7720
36.qwanta172,5330
37.Dutchy157,90092,537
38.DarkViper145,07827,558
39.HiDraLisK144,4051,195
40.Tiradun144,2193,316
41.Nosferatu2141,84227,925
42.kaz1664130,5250
43.rmd x129,53017,758
44.MrKingas122,335135
45.300spartans116,26933,701
46.eXpert112,3130
47.Minde21107,3900
48.WarStrakals105,9201,160
49.BullHead100,7010
50.thewiz435297,6218,454

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.zyx373,1304,761,205
2.thabin266,0951,312,325
3.digiat179,3821,605,343
4.nZewa176,730882,495
5.Slammer109,447297,758
6.Dutchy92,537157,900
7.Bacillus55,63264,686
8.Shadow Stalker53,645907,523
9.Lakamar Sinji52,040292,014
10.Hope49,781304,257
11.Giliukas46,296211,677
12.Filas42,860524,922
13.Texas Fury36,37539,226
14.Chaos34,6811,640,862
15.300spartans33,701116,269
16.DMwalking33,485233,715
17.KeREal31,31031,310
18.Nosferatu227,925141,842
19.DarkViper27,558145,078
20.interiority27,15087,681
21.gogo24,05362,751
22.Reebok LT24,02783,042
23.iii221,296241,799
24.ShadeOfOldDays20,40722,366
25.Mal Ganis19,81320,727
26.mauzas19,186478,594
27.Hunted Shadow18,362297,974
28.rmd x17,758129,530
29.Simba17,302609,795
30.Nabooian Monkey15,96946,637
31.TarogStar15,42437,170
32.TERROR15,2803,069,235
33.SliverBot14,30118,489
34.virgelis13,585188,122
35.Phobius13,37443,871
36.Morta212,69119,182
37.Laurrriz11,05311,063
38.Chaotic Knight9,74711,295
39.MinderBinder9,50486,021
40.babai9,43353,603
41.thewiz43528,45497,621
42.Reaper Of Souls8,31210,741
43.Baras7,8711,226,318
44.PathFinder25,19636,882
45.MBIK5,1861,181,726
46.Bethor Reprisal5,0445,044
47.Space Walker4,5749,573
48.Account Closer3,7133,713
49.Simiantix3,5833,583
50.Tiradun3,316144,219

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation9,397,574652,021
2.TERRORISTS LT5,347,885196,444
3.TheSwarm5,311,830727,964
4.Lords of Shadows4,559,74217,798
5.Chaos in da Galaxy1,803,22948,308
6.Shikshiena Jrs1,194,70518,131
7.The underdogs673,863267,989
8.Harmonic Balance641,1980
9.LT juniors556,7790
10.Space Cowboys552,99164,787
11.Cosmic Horror353,1660
12.LOS0282,4660
13.DronesOfTheSwarm234,14065,204
14.Insurgency210,58441,850
15.Space Architects176,7720
16.Santas church172,5330
17.The Maxwell Brigade143,97819,979
18.WW Confederation117,5860
19.Hard Fighters110,4140
20.Dutch United Forces106,38820
21.Raven Loft98,1410
22.Sexton96,0330
23.Shadow Industries88,54150
24.DarkSide65,6990
25.Morning Star51,6880
26.Ghetto Weed45,2510
27.UGC31,1190
28.LT MYSTERY29,3910
29.Chaos Knights20,2430
30.Demons Of Underworld18,3570
31.I not Cheat17,6660
32.The Last Gunslingers14,5130
33.Bianca Federation12,9650
34.ShadowsLT12,5034,737
35.S I C o N11,0010
36.The Swarm Juniors10,3390
37.Shikshiena10,1220
38.Divided States9,3070
39.Last of the Chaos8,9530
40.Dark Insurrection7,3810
41.Tuttapposto6,9560
42.Dark Galaxy Juniors6,8790
43.UFO6,8000
44.Winter Warriors5,5860
45.Pirates In the Way5,4200
46.darkness embracing4,4060
47.00sekc 24,0250
48.Dragoon Lords3,8070
49.CSMafia3,7333,733
50.Army of Anubus3,1130

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.TheSwarm727,9645,311,830
2.LT Confederation652,0219,397,574
3.The underdogs267,989673,863
4.TERRORISTS LT196,4445,347,885
5.DronesOfTheSwarm65,204234,140
6.Space Cowboys64,787552,991
7.Chaos in da Galaxy48,3081,803,229
8.Insurgency41,850210,584
9.The Maxwell Brigade19,979143,978
10.Shikshiena Jrs18,1311,194,705
11.Lords of Shadows17,7984,559,742
12.ShadowsLT4,73712,503
13.CSMafia3,7333,733
14.ShadowLT909909
15.Camper Joe822822
16.AAA Ship Club330341
17.The Ancient Alliance308900
18.The Chaos Fleet131539
19.BC Consortium103103
20.Terrans94466
21.Defender AI8181
22.Fatality Clan7979
23.Crusaders of War691,289
24.turkeylegsofdeath60120
25.0 AANewbie Federatio55199
26.BlackOpps5555
27.Shadow Industries5088,541
28.LT4040
29.A DOMAS4040
30.He Who Dares Wins3030
31.Dominion Consortium3030
32.nemonia28461
33.Dutch United Forces20106,388
34.Drunken Squirrels10480
35.the unknown1040
36.Republic101,877
37.Legion Etrangere10111
38.000000000000AAWeRock10312
39.Imperialists1010
40.Volare Ultimate1010
41.Universal Federation1010
42.dark vipers1010
43.wolf clan1010
44.The Janissaries1010
45.Jouru Allied Forces1010
46.puffters1010
47.Space Wolves1171010
48.DJSlayers1010
49.Predator1010
50.Alliance of Light1010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:16:12


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas