Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 42 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,508,517180,224
2.Lakamar Sinji7,621,357252,366
3.Filas7,072,208287,066
4.Professor Donator6,164,20811,650
5.GOTIS LT6,134,4912,118,169
6.Rukna Baisioji Akis Donator5,468,629665,002
7.digiat5,227,31844,913
8.Hope5,025,9950
9.zyx4,937,5640
10.Bielka4,684,38810
11.Midnight Striker4,572,274138,921
12.TERROR4,413,4730
13.MadMax1967 Donator4,276,58527,965
14.Chaos4,195,51430,537
15.Cajin Von Sian Donator4,112,509170,943
16.Baras3,839,17344,389
17.watupdogg3,681,0350
18.Simba3,548,33424,035
19.thabin3,413,3630
20.Gold Rush3,361,8250
21.voveriukas3,140,78710
22.MBIK3,109,1830
23.iii22,963,29639,894
24.Dios2,660,267298,030
25.LordAiron2,614,5502,042
26.Paxius2,481,685188
27.MrKingas2,473,2530
28.virgelis2,446,157117,420
29.Arcanix2,200,925142,078
30.Teldin2,163,5798,258
31.Wynn Sol2,084,289168,757
32.GholaBashar2,054,727107
33.interiority1,888,225105,341
34.Maaak2 Donator1,887,16385,076
35.tiernan19 Donator1,876,87481,278
36.AGUX1,815,76935,601
37.Alpha Code1,779,8265,568
38.Reebok LT1,745,8170
39.PathFinder Donator1,740,39296,652
40.Naltsa Abe1,720,89117,540
41.Moiare Donator1,664,2481,238
42.kotica1,593,2450
43.cork Donator1,590,985124,670
44.Wizardro1,590,298242
45.FORTRANshadow Donator1,440,19465,630
46.TarogStar1,430,1370
47.jsd7897771,402,4940
48.paladinbarry1,387,344696,325
49.COBRA LT1,280,279502,633
50.Laurrriz1,268,6790

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.GOTIS LT2,118,1696,134,491
2.paladinbarry696,3251,387,344
3.Rukna Baisioji Akis Donator665,0025,468,629
4.Sky Faras649,3321,017,818
5.COBRA LT502,6331,280,279
6.Azuolinis Konanas421,640622,944
7.RioGrande371,3711,123,778
8.Dios298,0302,660,267
9.Filas287,0667,072,208
10.zerohours257,133486,142
11.Lakamar Sinji252,3667,621,357
12.TallDude3rd246,034815,336
13.Bethos Donator209,039273,879
14.SmartFox180,22410,508,517
15.saw177,101883,086
16.Cajin Von Sian Donator170,9434,112,509
17.Wynn Sol168,7572,084,289
18.Eternal Light Donator161,536244,681
19.Arcanix142,0782,200,925
20.Midnight Striker138,9214,572,274
21.cwpick1 Donator128,894775,596
22.cork Donator124,6701,590,985
23.Nevet122,878123,694
24.Pray Donator119,418788,564
25.virgelis117,4202,446,157
26.zype116,7741,108,968
27.interiority105,3411,888,225
28.PathFinder Donator96,6521,740,392
29.Hyper Sloth91,819100,956
30.Etrius90,83890,838
31.Emrys Dragon89,56989,569
32.Maaak2 Donator85,0761,887,163
33.tiernan19 Donator81,2781,876,874
34.RKNEE80,198107,083
35.IRON MAIDEN 66677,788308,159
36.FORTRANshadow Donator65,6301,440,194
37.Griffin Vengance55,959348,013
38.The Teacher51,12860,577
39.Xenpor49,89252,843
40.Comodore46,040488,839
41.orion Donator45,07552,836
42.digiat44,9135,227,318
43.Saka zulu44,658376,869
44.Baras44,3893,839,173
45.Arus 04740,14947,677
46.iii239,8942,963,296
47.Tweaker36,862352,230
48.AGUX35,6011,815,769
49.Chaos30,5374,195,514
50.Kaukole30,007692,184

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation35,476,5923,026,393
2.The Swarm26,694,039574,810
3.Shadow Industries18,768,7352,305,121
4.Space Cowboys16,557,038498,354
5.Apocalypse12,091,4841,292,037
6.Elite inDaGalaxy12,013,761549,862
7.Cry And Die Sir7,109,3911,735,974
8.Administrators6,313,59712,981
9.Shadow Guard3,471,563311,150
10.LT Republic3,373,697211,911
11.Shadows2,614,5502,042
12.i2,200,925142,078
13.Black Corsaires1,837,07047,220

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation3,026,39335,476,592
2.Shadow Industries2,305,12118,768,735
3.Cry And Die Sir1,735,9747,109,391
4.Apocalypse1,292,03712,091,484
5.The Swarm574,81026,694,039
6.Elite inDaGalaxy549,86212,013,761
7.Space Cowboys498,35416,557,038
8.Shadow Guard311,1503,471,563
9.LT Republic211,9113,373,697
10.i142,0782,200,925
11.Black Corsaires47,2201,837,070
12.Administrators12,9816,313,597
13.Shadows2,0422,614,550
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 02:59:09


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas