Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 31 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox5,097,6179,652
2.zyx4,937,5640
3.Professor4,686,711682,364
4.TERROR4,276,14130
5.Bielka4,085,6233,534
6.Hope3,738,640713,647
7.Chaos3,677,8442,593
8.watupdogg3,320,463329,764
9.MBIK3,108,96367,397
10.Lakamar Sinji2,942,34810,148
11.voveriukas2,753,1065,139
12.Filas2,704,207107,096
13.digiat2,665,039306,855
14.Baras2,607,95540,879
15.Paxius2,481,4080
16.MrKingas2,394,9000
17.Shadow Stalker1,997,470333,620
18.GholaBashar1,947,18620,666
19.thabin1,899,1532,444
20.Cajin Von Sian1,794,4371,105,350
21.Reebok LT1,745,626338
22.AGUX1,738,8451,809
23.Naltsa Abe1,578,154526,272
24.Midnight Striker1,527,4221,224,802
25.Rukna Baisioji Akis1,523,26682,560
26.iii21,520,39686,479
27.Iiridayn1,367,857765,056
28.jsd7897771,366,32132,215
29.kotica1,348,289342,876
30.Simba1,273,29429,971
31.GOTIS LT1,239,914206,795
32.Deemers1,143,1210
33.virgelis1,129,7685,014
34.kiesha1,128,7840
35.MadMax19671,119,6354,550
36.Devona1,117,8081,392
37.Teldin1,078,53033,616
38.Giliukas1,066,3918,988
39.Dios939,608166,082
40.Hunted Shadow919,7470
41.Texas Fury914,2110
42.Lapausinka899,79710,230
43.Gold Rush878,7601,139
44.LordAiron830,0633,949
45.Arcanix813,2414,143
46.Moiare804,973211,328
47.TarogStar790,44331,496
48.Tiradun786,7360
49.mauzas773,4712,979
50.Grimnor Uthlersson768,3911,360

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Midnight Striker1,224,8021,527,422
2.Cajin Von Sian1,105,3501,794,437
3.Iiridayn765,0561,367,857
4.Hope713,6473,738,640
5.Professor682,3644,686,711
6.Naltsa Abe526,2721,578,154
7.tiernan19360,260657,158
8.kotica342,8761,348,289
9.Shadow Stalker333,6201,997,470
10.watupdogg329,7643,320,463
11.digiat306,8552,665,039
12.Wynn Sol248,705449,596
13.saw213,774311,880
14.Moiare211,328804,973
15.PathFinder2207,514707,501
16.GOTIS LT206,7951,239,914
17.futher171,646175,681
18.Dios166,082939,608
19.mehdec117,563345,247
20.Filas107,0962,704,207
21.NeroN96,056597,398
22.mythics94,844418,196
23.iii286,4791,520,396
24.ratas84,890201,730
25.Rukna Baisioji Akis82,5601,523,266
26.Maaak272,632243,920
27.exo911068,597346,498
28.Mutabor68,299719,129
29.MBIK67,3973,108,963
30.Stealthy2160,943458,708
31.Sphinx33b58,799308,820
32.MageofMaddness56,323143,311
33.Baras40,8792,607,955
34.FBI39,016337,355
35.Teldin33,6161,078,530
36.jsd78977732,2151,366,321
37.TarogStar31,496790,443
38.Simba29,9711,273,294
39.foonlam28,004276,975
40.theKID26,95326,953
41.Red Comet26,41433,441
42.aretard02324,71427,555
43.Lord of Low Rank24,671165,272
44.captainchris500024,54324,606
45.samule smargon21,50184,981
46.GholaBashar20,6661,947,186
47.paladinbarry17,199207,015
48.Laurrriz17,125706,120
49.Grand Admiral Felix14,175431,217
50.Hypnos13,55913,559

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation34,634,825419,978
2.The Swarm20,487,2802,583,252
3.Space Cowboys12,290,034358,574
4.Chaos in da Galaxy10,564,0492,283,198
5.Anarchy in da Galaxy5,690,70570,401
6.Apocalypse3,988,7701,790,202
7.Shadow Industries3,567,856374,016
8.IDG Elite Force2,670,4830
9.The Imperial iDG1,143,1210
10.LT Republic1,038,848202,002
11.The underdogs1,014,2220
12.Evangelion763,443212,407
13.US Confederation396,76359,677
14.insurgency259,56852
15.SUN165,3650
16.X117,9360
17.Lithasaurs Wraith sq49,2170
18.Underworlds Minions9,6320
19.XxXAlienXxX3860
20.Mindaugopolis3150
21.SW Rebels1790
22.Blue flame empire1480
23.SGone1370
24.Death Form Above990
25.SHESHELIAI5216
26.The Killer Tacos280
27.BlackShadows120
28.mega110
29.SUICIDE IN DA GALAXY00

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,583,25220,487,280
2.Chaos in da Galaxy2,283,19810,564,049
3.Apocalypse1,790,2023,988,770
4.LT Confederation419,97834,634,825
5.Shadow Industries374,0163,567,856
6.Space Cowboys358,57412,290,034
7.Evangelion212,407763,443
8.LT Republic202,0021,038,848
9.Anarchy in da Galaxy70,4015,690,705
10.US Confederation59,677396,763
11.insurgency52259,568
12.SHESHELIAI1652
13.The underdogs01,014,222
14.Lithasaurs Wraith sq049,217
15.X0117,936
16.Underworlds Minions09,632
17.SUN0165,365
18.IDG Elite Force02,670,483
19.XxXAlienXxX0386
20.The Imperial iDG01,143,121
21.Death Form Above099
22.SW Rebels0179
23.SGone0137
24.SUICIDE IN DA GALAXY00
25.The Killer Tacos028
26.Mindaugopolis0315
27.Blue flame empire0148
28.mega011
29.BlackShadows012
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:03


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas