Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 25 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,932,5853,316
2.TERROR4,162,88217,243
3.SmartFox3,808,900985,533
4.Bielka3,545,5261,302,921
5.MBIK2,940,767288,221
6.Chaos2,761,6937,674
7.voveriukas2,539,08934,987
8.Baras2,153,618552,781
9.Hope2,126,486300
10.digiat2,000,9151,424
11.Lakamar Sinji1,748,70856,971
12.thabin1,612,83229,616
13.Paxius1,540,9096,406
14.AGUX1,441,896238,773
15.watupdogg1,384,4871,273,826
16.Reebok LT1,200,58612,957
17.Texas Fury914,2090
18.nZewa887,0420
19.GholaBashar797,25651,677
20.Tiradun786,7360
21.Giliukas774,476451
22.GOTIS LT711,752197,391
23.Hunted Shadow707,9321,325
24.BethorScion707,29080,909
25.Simba675,29556,071
26.Starfox663,360167,410
27.mauzas651,49229,492
28.TarogStar638,032425,800
29.kotica618,09855
30.MadMax1967612,250164,795
31.kiesha596,91436,715
32.Slammer580,1140
33.Lapausinka564,863349,703
34.Ice Shardz560,92232,438
35.Calamity Jane559,948233,593
36.Manijakas554,7660
37.Lion531,4780
38.iii2530,88144,505
39.virgelis509,96014,637
40.mandrius489,4220
41.thewiz4352485,1416,721
42.MinderBinder483,3590
43.VS475,177230,805
44.Devona447,418241,506
45.GrEeNlEaF429,8230
46.Grand Admiral Felix389,035263,672
47.Laurrriz377,57983,173
48.Professor372,4856,875
49.Cydiona354,5961,196
50.PSYCHOSIS2349,7490

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Bielka1,302,9213,545,526
2.watupdogg1,273,8261,384,487
3.SmartFox985,5333,808,900
4.Baras552,7812,153,618
5.TarogStar425,800638,032
6.Lapausinka349,703564,863
7.Iiridayn328,233333,510
8.MBIK288,2212,940,767
9.Grand Admiral Felix263,672389,035
10.Devona241,506447,418
11.AGUX238,7731,441,896
12.Calamity Jane233,593559,948
13.VS230,805475,177
14.Rukna Baisioji Akis207,919266,601
15.Cajin Von Sian207,754243,676
16.GOTIS LT197,391711,752
17.Infernal Shadow194,867294,305
18.Moiare185,603222,023
19.Starfox167,410663,360
20.MadMax1967164,795612,250
21.Arcanix119,686162,427
22.Whitbread98,312153,934
23.LordAiron92,883316,663
24.Laurrriz83,173377,579
25.BethorScion80,909707,290
26.zerohours73,90994,137
27.Chaotic Dios66,614327,122
28.superguy65,389123,388
29.Lakamar Sinji56,9711,748,708
30.Simba56,071675,295
31.GholaBashar51,677797,256
32.jsd78977748,278220,015
33.iii244,505530,881
34.Midnight Striker42,68842,688
35.kiesha36,715596,914
36.MrKingas36,647226,797
37.voveriukas34,9872,539,089
38.Griffin Vengance34,53542,954
39.tiernan1932,67435,326
40.Ice Shardz32,438560,922
41.thabin29,6161,612,832
42.mauzas29,492651,492
43.Saint Baakra29,38445,809
44.cagalli25,39761,927
45.NeroN25,17531,758
46.paladinbarry24,01725,507
47.twynnys23,42175,437
48.Sniper66622,84762,889
49.avis19,97867,034
50.Coce18,97939,307

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation15,262,7143,915,323
2.The Order5,592,031145,131
3.IDG Elite Force4,777,303274,131
4.Armageddon3,115,5962,615,646
5.The Syndicate3,067,9341,077,703
6.Chaos in da Galaxy1,722,06926,972
7.Space Cowboys1,419,27319,178
8.Lithasaurs Wraith sq1,302,566205,005
9.Shadow Industries1,260,94788,539
10.The underdogs997,885986
11.Insurgency973,45158
12.The ISA497,973140,027
13.Dog Pound496,7700
14.Anarchy in da Galaxy344,45794,350
15.Brotherhood of Wolf315,57192,883
16.Gods of Olympus237,741148,496
17.The Last231,74314,810
18.Lords of Oblivion180,9920
19.SUN138,898485
20.X114,282615
21.Ghetto USC18,6460
22.United Armed Forces7,1880
23.The wariors LT3,5470
24.a Trading Clan3,2883,188
25.Underworlds Minions1,996569
26.TubeularCubeFaceMovz1,5200
27.black plague944904
28.anti towny crew4040
29.weavers players jion4010
30.Halo Elite3320
31.Tusken Raiders3110
32.Space Angels17010
33.cowboy rangers1400
34.shaddowrevenge950
35.actec900
36.hippys500
37.SomeIndians300
38.NS Raiders200
39.BlitzBarricade100
40.pie100
41.Time teame100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation3,915,32315,262,714
2.Armageddon2,615,6463,115,596
3.The Syndicate1,077,7033,067,934
4.IDG Elite Force274,1314,777,303
5.Lithasaurs Wraith sq205,0051,302,566
6.Gods of Olympus148,496237,741
7.The Order145,1315,592,031
8.The ISA140,027497,973
9.Anarchy in da Galaxy94,350344,457
10.Brotherhood of Wolf92,883315,571
11.Shadow Industries88,5391,260,947
12.Chaos in da Galaxy26,9721,722,069
13.Space Cowboys19,1781,419,273
14.The Last14,810231,743
15.a Trading Clan3,1883,288
16.The underdogs986997,885
17.black plague904944
18.X615114,282
19.Underworlds Minions5691,996
20.SUN485138,898
21.Insurgency58973,451
22.Space Angels10170
23.NS Raiders020
24.SomeIndians030
25.BlitzBarricade010
26.hippys050
27.Ghetto USC018,646
28.Halo Elite0332
29.actec090
30.cowboy rangers0140
31.weavers players jion0401
32.Lords of Oblivion0180,992
33.anti towny crew0404
34.pie010
35.Dog Pound0496,770
36.TubeularCubeFaceMovz01,520
37.Time teame010
38.shaddowrevenge095
39.Tusken Raiders0311
40.The wariors LT03,547
41.United Armed Forces07,188
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:18:21


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas