Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 56 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.Cajin Von Sian11,109,9235,000,000
2.SmartFox10,320,8921,280
3.Lakamar Sinji7,073,4597,749
4.Filas6,654,4560
5.Professor6,155,8993,071
6.watupdogg5,479,94551,385
7.Midnight Striker5,347,9990
8.digiat5,161,5960
9.Hope5,045,2840
10.zyx4,937,5640
11.Bielka4,691,2940
12.Simba4,586,24885,148
13.TERROR4,413,4730
14.Chaos4,371,90025,204
15.MadMax19674,000,4640
16.Rukna Baisioji Akis3,938,3400
17.GOTIS LT3,912,0200
18.Baras3,794,3200
19.cork3,654,567247,145
20.Gold Rush3,580,8410
21.Shadow Stalker3,547,8010
22.thabin3,413,5150
23.MBIK3,179,9000
24.voveriukas3,141,084312
25.iii22,913,3800
26.Wynn Sol2,778,7321,379
27.LordAiron2,612,5080
28.Arcanix2,589,5280
29.Paxius2,510,1930
30.MrKingas2,473,2530
31.Dios2,364,5020
32.andy12182,356,11666,841
33.tiernan192,346,9960
34.virgelis2,298,3370
35.PathFinder2,265,60971,696
36.Wizardro2,223,755473,604
37.Naltsa Abe2,068,516180
38.GholaBashar2,054,8480
39.FORTRANshadow2,041,1967,802
40.Laurrriz1,889,0160
41.Teldin1,833,8530
42.Alpha Code1,791,5320
43.AGUX1,780,0990
44.Maaak21,769,0410
45.Reebok LT1,745,8170
46.Moiare1,690,3270
47.interiority1,632,6020
48.kotica1,593,2450
49.TallDude3rd1,462,0540
50.TarogStar1,458,9190

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Cajin Von Sian5,000,00011,109,923
2.Wizardro473,6042,223,755
3.General Stonewall326,7611,320,726
4.RangerFromTheNorth272,882644,208
5.SkyArus269,8951,094,512
6.cork247,1453,654,567
7.Eragon ShadeSlayre216,196742,169
8.zerohours149,768428,006
9.Rebelion001 Donator143,301385,572
10.Hellcat0140,321263,328
11.Streetracer106,059316,933
12.Simba85,1484,586,248
13.Tom Bomadial73,349313,825
14.PathFinder71,6962,265,609
15.andy121866,8412,356,116
16.watupdogg51,3855,479,945
17.Karil48,670254,222
18.Sol y Sombra46,217216,547
19.Fort Jackson32,001114,838
20.BadKidLT28,095257,862
21.Chaos25,2044,371,900
22.MavericHero19,154790,127
23.mauzas18,831814,312
24.me naam is m16,376414,561
25.Likander Donator14,31124,597
26.Comodore14,036506,847
27.DLD10,18622,672
28.FORTRANshadow7,8022,041,196
29.Lakamar Sinji7,7497,073,459
30.Sky Faras4,640351,910
31.Professor3,0716,155,899
32.bolt512,7656,133
33.Wynn Sol1,3792,778,732
34.SmartFox1,28010,320,892
35.COBRA LT1,107880,153
36.AGUX 21,0171,017
37.Diumbra9541,329
38.RisingDark7502,031
39.MilkywayMaster62153,179
40.Dregnaought378430,137
41.voveriukas3123,141,084
42.Stealthy21312459,053
43.Snyper Ace181181
44.Naltsa Abe1802,068,516
45.Mahdi176864
46.splattzilla172172
47.cwpick1132604,957
48.Hyphyxe9191
49.Tweaker88406,608
50.RioGrande76808,245

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation33,500,08187,847
2.The Swarm30,006,3897,749
3.Apocalypse29,945,9535,743,130
4.Space Cowboys18,351,500533,923
5.The Cocoon12,974,584372,185
6.ChaosInDaGalaxy10,004,310499,038
7.Acme Pedagogy698,220207,088
8.Apple Dumpling Gang630,758179,408
9.Strategic Confusion504,93314,036

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Apocalypse5,743,13029,945,953
2.Space Cowboys533,92318,351,500
3.ChaosInDaGalaxy499,03810,004,310
4.The Cocoon372,18512,974,584
5.Acme Pedagogy207,088698,220
6.Apple Dumpling Gang179,408630,758
7.LT Confederation87,84733,500,081
8.Strategic Confusion14,036504,933
9.The Swarm7,74930,006,389
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:30:47


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas