Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 24 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,929,26911,410
2.TERROR4,145,639326
3.SmartFox2,823,367376,419
4.Chaos2,754,019118,872
5.MBIK2,652,546120,446
6.voveriukas2,504,10256,365
7.Bielka2,242,60516,155
8.Hope2,126,18690,021
9.digiat1,999,4912,517
10.Lakamar Sinji1,691,73715,813
11.Baras1,600,83710
12.thabin1,583,2164,107
13.Paxius1,534,5036,176
14.AGUX1,203,12318,852
15.Reebok LT1,187,62953,656
16.Texas Fury914,209300
17.nZewa887,0420
18.Tiradun786,7360
19.Giliukas774,025540,343
20.GholaBashar745,57939,432
21.Hunted Shadow706,607690
22.BethorScion626,381114,105
23.mauzas622,0004,618
24.Simba619,2243,624
25.kotica618,04323,633
26.Slammer580,1140
27.kiesha560,19926,726
28.Manijakas554,7660
29.Lion531,4780
30.Ice Shardz528,484519,168
31.GOTIS LT514,36119,710
32.Starfox495,95030
33.virgelis495,32320,707
34.mandrius489,422210
35.iii2486,376121
36.MinderBinder483,3590
37.thewiz4352478,42013,225
38.MadMax1967447,45515,237
39.GrEeNlEaF429,8230
40.ghost of big dog398,54928,977
41.Professor365,6102,271
42.Cydiona353,40013,555
43.PSYCHOSIS2349,7490
44.TallDude3rd339,0235,950
45.gogo330,8840
46.Calamity Jane326,355135,266
47.PArADOXx326,2880
48.Linasman306,9920
49.Ghost Negotiator295,5681,460
50.Laurrriz294,40614,736

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Giliukas540,343774,025
2.Ice Shardz519,168528,484
3.SmartFox376,4192,823,367
4.Naltsa Abe204,800268,149
5.Calamity Jane135,266326,355
6.Chaotic Dios131,124260,508
7.jsd789777126,557171,737
8.MBIK120,4462,652,546
9.Chaos118,8722,754,019
10.BethorScion114,105626,381
11.watupdogg108,406110,661
12.Hope90,0212,126,186
13.VS74,280244,372
14.Lapausinka73,483215,160
15.Infernal Shadow64,34499,438
16.Rukna Baisioji Akis58,68258,682
17.voveriukas56,3652,504,102
18.Reebok LT53,6561,187,629
19.Grand Admiral Felix51,533125,363
20.superguy47,97857,999
21.LordAiron45,591223,780
22.routledge43,67754,586
23.Arcanix41,88342,741
24.GholaBashar39,432745,579
25.Cajin Von Sian35,92235,922
26.MrKingas30,856190,150
27.RedCometVengence29,72331,056
28.Lazenca Prime29,46229,548
29.Whitbread29,27755,622
30.ghost of big dog28,977398,549
31.HoBo AsSaSsInS28,46731,365
32.kiesha26,726560,199
33.kotica23,633618,043
34.virgelis20,707495,323
35.Grimnor Uthlersson20,707274,617
36.zerohours20,22820,228
37.GOTIS LT19,710514,361
38.AGUX18,8521,203,123
39.Devona17,859205,912
40.Bert216,58036,642
41.Bielka16,1552,242,605
42.Lakamar Sinji15,8131,691,737
43.avis15,34547,056
44.MadMax196715,237447,455
45.Laurrriz14,736294,406
46.MageofMaddness14,09516,050
47.Coce13,73720,328
48.Cydiona13,555353,400
49.thewiz435213,225478,420
50.cagalli13,19136,530

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation25,672,1321,328,032
2.The Order9,008,384242,876
3.Chaos in da Galaxy5,560,114247,980
4.The Syndicate1,989,262800,181
5.Anarchy in da Galaxy1,503,814351,106
6.Space Cowboys1,400,09553,206
7.SC Academy1,281,952119,419
8.The underdogs1,245,55110,126
9.Shadow Industries1,080,17219,514
10.Insurgency973,393127
11.Angel Warriors576,652468,363
12.Dog Pound496,77072
13.Brotherhood of Wolf222,68844,499
14.Lords of Oblivion180,9920
15.SUN138,4132,478
16.X113,6670
17.Scorpions88,8581,157
18.Ghetto USC18,6460
19.The wariors LT3,5470
20.TubeularCubeFaceMovz1,5200
21.Underworlds Minions1,4271,159
22.Foxen Armies1,01740
23.anti towny crew4040
24.weavers players jion4010
25.Halo Elite3320
26.Tusken Raiders3110
27.cowboy rangers1400
28.junglemassive1080
29.shaddowrevenge950
30.actec9010
31.hippys500
32.Chaos Assasins400
33.black plague400
34.SomeIndians300
35.NS Raiders200
36.BlitzBarricade100
37.pie100
38.Time teame100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation1,328,03225,672,132
2.The Syndicate800,1811,989,262
3.Angel Warriors468,363576,652
4.Anarchy in da Galaxy351,1061,503,814
5.Chaos in da Galaxy247,9805,560,114
6.The Order242,8769,008,384
7.SC Academy119,4191,281,952
8.Space Cowboys53,2061,400,095
9.Brotherhood of Wolf44,499222,688
10.Shadow Industries19,5141,080,172
11.The underdogs10,1261,245,551
12.SUN2,478138,413
13.Underworlds Minions1,1591,427
14.Scorpions1,15788,858
15.Insurgency127973,393
16.Dog Pound72496,770
17.Foxen Armies401,017
18.actec1090
19.NS Raiders020
20.SomeIndians030
21.BlitzBarricade010
22.Chaos Assasins040
23.hippys050
24.Ghetto USC018,646
25.Halo Elite0332
26.junglemassive0108
27.X0113,667
28.cowboy rangers0140
29.weavers players jion0401
30.Lords of Oblivion0180,992
31.anti towny crew0404
32.pie010
33.black plague040
34.TubeularCubeFaceMovz01,520
35.Time teame010
36.shaddowrevenge095
37.Tusken Raiders0311
38.The wariors LT03,547
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:16:24


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas