Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 29 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox4,943,303150,951
2.zyx4,937,5640
3.TERROR4,230,94022,993
4.Bielka3,988,03576,831
5.Chaos3,644,11422,718
6.Professor3,523,0312,518,762
7.MBIK2,993,85823,250
8.Lakamar Sinji2,856,75061,118
9.Hope2,831,083338,394
10.watupdogg2,744,449259,590
11.voveriukas2,656,06153,529
12.Paxius2,478,49426,918
13.Baras2,419,98488,722
14.Filas2,361,188102,455
15.MrKingas2,350,55314,050
16.digiat2,241,53370,665
17.GholaBashar1,885,8868,715
18.thabin1,824,07049,199
19.Reebok LT1,745,26713,444
20.AGUX1,673,32931,430
21.Rukna Baisioji Akis1,301,15265,175
22.jsd7897771,240,56650,969
23.Simba1,180,34734,923
24.Shadow Stalker1,169,147100,762
25.Deemers1,143,1160
26.kiesha1,128,214363
27.MadMax19671,076,5657,375
28.Teldin1,042,7592,138
29.Devona1,032,18462,842
30.iii21,031,577144,118
31.Giliukas1,018,55122,707
32.virgelis984,51187,281
33.Naltsa Abe981,45825,938
34.GOTIS LT942,28548,877
35.kotica919,27095,795
36.Texas Fury914,2110
37.Hunted Shadow875,52557,952
38.Gold Rush823,08819,309
39.Lapausinka818,69667,232
40.Tiradun786,7360
41.Arcanix783,84174,945
42.LordAiron774,20828,641
43.mauzas741,29710,817
44.Dios740,092155,154
45.TarogStar724,65333,137
46.Calamity Jane696,0310
47.Grimnor Uthlersson660,798224,484
48.Laurrriz642,28632,540
49.Slammer580,1690
50.Manijakas554,7660

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Professor2,518,7623,523,031
2.Hope338,3942,831,083
3.Mutabor308,624503,452
4.watupdogg259,5902,744,449
5.Grimnor Uthlersson224,484660,798
6.Dios155,154740,092
7.SmartFox150,9514,943,303
8.iii2144,1181,031,577
9.tiernan19105,699222,103
10.foonlam103,242185,553
11.Midnight Striker102,945213,070
12.Filas102,4552,361,188
13.Shadow Stalker100,7621,169,147
14.Bert2100,710246,612
15.avis96,387477,467
16.kotica95,795919,270
17.Alpha Code94,778337,982
18.Cajin Von Sian92,313532,125
19.Maaak289,598102,669
20.Baras88,7222,419,984
21.virgelis87,281984,511
22.mythics83,550254,580
23.Bielka76,8313,988,035
24.Arcanix74,945783,841
25.digiat70,6652,241,533
26.Lapausinka67,232818,696
27.Rukna Baisioji Akis65,1751,301,152
28.Devona62,8421,032,184
29.Lakamar Sinji61,1182,856,750
30.Dire Wolf59,387210,674
31.ratas58,53063,291
32.Hunted Shadow57,952875,525
33.voveriukas53,5292,656,061
34.jsd78977750,9691,240,566
35.PathFinder250,287450,261
36.NeroN49,954281,917
37.Abrlteak49,830103,249
38.thabin49,1991,824,070
39.GOTIS LT48,877942,285
40.Iiridayn47,188529,510
41.Moiare45,959480,455
42.Sphinx33b43,664134,200
43.cagalli43,468423,850
44.Sniper66643,170198,083
45.System Administrator41,56997,068
46.Saint Baakra40,809462,310
47.exo911039,697216,306
48.Bigman Rick37,416196,161
49.c0aliti0ns37,26287,832
50.Wynn Sol36,574114,124

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation33,047,772813,157
2.The Swarm19,108,2951,776,090
3.Chaos in da Galaxy13,101,111728,568
4.Space Cowboys7,131,506269,130
5.Training Camp3,899,520174,763
6.Shadow Industries3,712,996558,265
7.IDG Elite Force2,670,4830
8.The Imperial iDG1,143,1160
9.Anarchy in da Galaxy1,019,346139,646
10.The underdogs1,009,2700
11.Apocalypse847,361216,430
12.LT Republic570,991184,463
13.US Confederation278,63460,781
14.SUN165,3650
15.X117,9360
16.Lithasaurs Wraith sq49,2170
17.Underworlds Minions9,6320
18.XxXAlienXxX386214
19.SW Rebels179124
20.SGone1370
21.Death Form Above990
22.The Killer Tacos282

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm1,776,09019,108,295
2.LT Confederation813,15733,047,772
3.Chaos in da Galaxy728,56813,101,111
4.Shadow Industries558,2653,712,996
5.Space Cowboys269,1307,131,506
6.Apocalypse216,430847,361
7.LT Republic184,463570,991
8.Training Camp174,7633,899,520
9.Anarchy in da Galaxy139,6461,019,346
10.US Confederation60,781278,634
11.XxXAlienXxX214386
12.SW Rebels124179
13.The Killer Tacos228
14.The underdogs01,009,270
15.Lithasaurs Wraith sq049,217
16.X0117,936
17.Underworlds Minions09,632
18.SUN0165,365
19.IDG Elite Force02,670,483
20.The Imperial iDG01,143,116
21.Death Form Above099
22.SGone0137
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:27:37


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas