Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 45 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,465,3725,157
2.Filas7,936,1970
3.Lakamar Sinji7,780,08828,022
4.Cajin Von Sian6,879,1541,828
5.GOTIS LT6,184,2566,430
6.Professor6,176,100228
7.Rukna Baisioji Akis5,902,78636,201
8.digiat5,769,072490,969
9.Midnight Striker5,654,6271,034,038
10.Hope5,025,9950
11.zyx4,960,16212,292
12.MadMax Donator4,786,606218,645
13.Bielka4,719,1020
14.Chaos4,527,277284,076
15.TERROR4,413,4830
16.Baras4,052,26811,824
17.Simba3,732,33824,728
18.watupdogg3,682,5891,554
19.Gold Rush3,518,960141,628
20.thabin3,419,7005,346
21.voveriukas3,141,1050
22.iii23,112,30792,542
23.MBIK3,109,1830
24.virgelis2,950,816128,470
25.Dios2,880,58730,155
26.LordAiron2,754,275109,001
27.Azuolinis Konanas2,739,684905,385
28.Paxius2,638,4400
29.Arcanix2,614,072116,933
30.PathFinder2,545,931509,129
31.MrKingas2,473,2530
32.Maaak22,382,66337,545
33.cork2,355,72061,738
34.Sky Faras2,233,681194,769
35.Wynn Sol2,217,94653,917
36.Teldin2,205,84320,376
37.Naltsa Abe2,065,312345
38.GholaBashar2,054,7930
39.tiernan19 Donator1,977,65355,422
40.FORTRANshadow Donator1,912,36558,179
41.interiority1,893,2020
42.AGUX1,851,198474
43.Alpha Code1,779,8260
44.Wizardro1,749,852156,521
45.Reebok LT1,745,8170
46.Moiare1,664,4410
47.kotica1,593,2450
48.COBRA LT1,489,76942,850
49.TarogStar1,450,03419,897
50.RioGrande1,436,019242,454

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Midnight Striker1,034,0385,654,627
2.Azuolinis Konanas905,3852,739,684
3.PathFinder509,1292,545,931
4.digiat490,9695,769,072
5.IRON MAIDEN 666318,215775,514
6.Griffin Vengance302,715676,483
7.Chaos284,0764,527,277
8.TORO AKIS272,599407,024
9.RioGrande242,4541,436,019
10.MadMax Donator218,6454,786,606
11.Sky Faras194,7692,233,681
12.MavericHero193,7881,008,931
13.mithrandir189,838395,107
14.Hyper Sloth157,134409,066
15.Wizardro156,5211,749,852
16.Gold Rush141,6283,518,960
17.Bethos138,7741,002,708
18.virgelis128,4702,950,816
19.Etrius125,613534,455
20.Arcanix116,9332,614,072
21.LordAiron109,0012,754,275
22.iii292,5423,112,307
23.Final71,33683,486
24.Drangers back70,922195,388
25.Saka zulu64,121845,641
26.cork61,7382,355,720
27.MageofMaddness60,433306,816
28.FORTRANshadow Donator58,1791,912,365
29.FORTUNATAS57,355187,980
30.tiernan19 Donator55,4221,977,653
31.Wynn Sol53,9172,217,946
32.Comodore43,688547,725
33.COBRA LT42,8501,489,769
34.Griffins Bane240,28040,879
35.Kaukole38,322741,666
36.Maaak237,5452,382,663
37.Rukna Baisioji Akis36,2015,902,786
38.DrDysdy Donator34,84386,972
39.SETEKH34,202290,619
40.me naam is m32,56363,366
41.The Teacher31,181109,394
42.Dios30,1552,880,587
43.Snyper AC29,12629,376
44.Dregnaought28,442532,968
45.Lakamar Sinji28,0227,780,088
46.shaphan27,188273,599
47.Saint Baakra26,9331,364,143
48.Simba24,7283,732,338
49.waterdig24,00738,669
50.TallDude3rd22,274926,171

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation46,873,187131,198
2.The Swarm42,483,4292,752,214
3.Cry And Die Sir22,027,1192,029,627
4.Apocalypse16,672,266174,090
5.Shadow Industries13,132,333415,776
6.Shadow Guard11,684,0221,292,578
7.Acme Pedagogy11,318,116430,085
8.Space Cowboys6,744,6187,031
9.Administrators6,326,921228
10.Justice inDaGalaxy5,253,364745,977
11.Elite inDaGalaxy2,835,1820
12.Shadows2,754,275109,001
13.Royal Fleet339,24462,030
14.The Lords Alliance212,90011
15.Universal Soldiers67,4912,404
16.Bulimic Sumos240

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,752,21442,483,429
2.Cry And Die Sir2,029,62722,027,119
3.Shadow Guard1,292,57811,684,022
4.Justice inDaGalaxy745,9775,253,364
5.Acme Pedagogy430,08511,318,116
6.Shadow Industries415,77613,132,333
7.Apocalypse174,09016,672,266
8.LT Confederation131,19846,873,187
9.Shadows109,0012,754,275
10.Royal Fleet62,030339,244
11.Space Cowboys7,0316,744,618
12.Universal Soldiers2,40467,491
13.Administrators2286,326,921
14.The Lords Alliance11212,900
15.Elite inDaGalaxy02,835,182
16.Bulimic Sumos024
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 02:57:55


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas