Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 27 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,936,5893,121
2.SmartFox4,617,562185,430
3.TERROR4,196,90913,558
4.Bielka3,839,25957,070
5.Chaos3,605,10412,468
6.MBIK2,956,0989,849
7.voveriukas2,568,16514,883
8.Paxius2,446,96438,819
9.MrKingas2,332,59846,117
10.Hope2,304,223137,841
11.Baras2,263,76524,122
12.Filas2,213,867256,567
13.digiat2,083,69147,842
14.watupdogg2,029,019449,259
15.Lakamar Sinji1,944,269165,345
16.GholaBashar1,867,5999,607
17.thabin1,714,84266,569
18.Reebok LT1,709,113456,911
19.AGUX1,616,6523,002
20.jsd7897771,157,59016,336
21.Deemers1,143,1144,125
22.Simba1,129,55316,835
23.kiesha1,127,3121,455
24.Rukna Baisioji Akis1,067,213100,837
25.MadMax19671,063,40710,046
26.Teldin1,025,09015,324
27.Giliukas987,63612,383
28.Texas Fury914,2110
29.Devona913,15029,100
30.nZewa887,0420
31.Tiradun786,7360
32.Hunted Shadow777,15234,960
33.GOTIS LT761,16934,912
34.LordAiron731,45156,684
35.Professor725,968193,795
36.mauzas725,58543,912
37.TwisterX698,2508,664
38.Calamity Jane693,6181,639
39.iii2674,57997,969
40.TarogStar671,26418,656
41.kotica663,05131,826
42.Lapausinka646,67544,676
43.virgelis607,22443,762
44.Laurrriz591,83114,161
45.Slammer580,1690
46.Manijakas554,7660
47.Arcanix546,107330,152
48.Lion531,4780
49.Dios503,0219,848
50.twynnys495,6132,388

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Reebok LT456,9111,709,113
2.watupdogg449,2592,029,019
3.Arcanix330,152546,107
4.Filas256,5672,213,867
5.Professor193,795725,968
6.SmartFox185,4304,617,562
7.Lakamar Sinji165,3451,944,269
8.Hope137,8412,304,223
9.Rukna Baisioji Akis100,8371,067,213
10.Saint Baakra98,278167,257
11.iii297,969674,579
12.Moiare78,502325,801
13.thabin66,5691,714,842
14.FBI62,009191,747
15.Grimnor Uthlersson60,747372,109
16.Bielka57,0703,839,259
17.LordAiron56,684731,451
18.Iiridayn53,217419,389
19.Mutabor53,051142,855
20.Alpha Code49,683108,378
21.superguy49,283187,552
22.General Stonewall48,283103,927
23.digiat47,8422,083,691
24.MrKingas46,1172,332,598
25.Naltsa Abe46,002394,694
26.cagalli45,744135,508
27.Cajin Von Sian44,981325,229
28.Lapausinka44,676646,675
29.mauzas43,912725,585
30.virgelis43,762607,224
31.Dire Wolf39,612104,151
32.Paxius38,8192,446,964
33.NeroN37,37585,789
34.avis37,016136,239
35.Hunted Shadow34,960777,152
36.GOTIS LT34,912761,169
37.kotica31,826663,051
38.PathFinder231,502214,435
39.Devona29,100913,150
40.Bigman Rick26,21133,811
41.Wynn Sol25,12328,458
42.Baras24,1222,263,765
43.bpmsac23,158311,045
44.mythics22,506137,013
45.Pray21,745148,663
46.Sphinx33b20,14966,314
47.exo911020,080144,385
48.Lord of Low Rank19,39954,682
49.Sniper66619,322124,532
50.Faith19,32261,976

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation35,938,8881,096,588
2.The Swarm13,650,9831,723,656
3.Space Cowboys10,169,526610,029
4.Chaos in da Galaxy8,332,671162,780
5.Anarchy in da Galaxy4,557,790178,950
6.IDG Elite Force2,669,08310,962
7.Shadow Industries1,356,11365,592
8.The Imperial iDG1,143,1144,125
9.The underdogs1,009,2700
10.An Army of One725,805193,632
11.Apocalypse415,64476,814
12.US Confederation171,26717,086
13.SUN150,7731,900
14.X117,9364
15.LT Republic111,10952,728
16.Lithasaurs Wraith sq49,2172,740
17.Underworlds Minions7,1404,600
18.XxXAlienXxX614

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm1,723,65613,650,983
2.LT Confederation1,096,58835,938,888
3.Space Cowboys610,02910,169,526
4.An Army of One193,632725,805
5.Anarchy in da Galaxy178,9504,557,790
6.Chaos in da Galaxy162,7808,332,671
7.Apocalypse76,814415,644
8.Shadow Industries65,5921,356,113
9.LT Republic52,728111,109
10.US Confederation17,086171,267
11.IDG Elite Force10,9622,669,083
12.Underworlds Minions4,6007,140
13.The Imperial iDG4,1251,143,114
14.Lithasaurs Wraith sq2,74049,217
15.SUN1,900150,773
16.X4117,936
17.XxXAlienXxX461
18.The underdogs01,009,270
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:53


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas