Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 44 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,460,215252,824
2.Filas7,936,197264,090
3.Lakamar Sinji7,752,06628,139
4.Cajin Von Sian6,877,32644,171
5.GOTIS LT6,177,8261,785
6.Professor Donator6,175,872245
7.Rukna Baisioji Akis5,866,58560,673
8.digiat5,278,10322,854
9.Hope5,025,9950
10.zyx4,947,8700
11.Bielka4,719,1020
12.Midnight Striker4,620,58944,179
13.MadMax4,567,961240,977
14.TERROR4,413,48310
15.Chaos4,243,20125,696
16.Baras4,040,44448,397
17.Simba3,707,61088,097
18.watupdogg3,681,0350
19.thabin3,414,354981
20.Gold Rush3,377,3322,927
21.voveriukas3,141,1050
22.MBIK3,109,1830
23.iii23,019,76529,128
24.Dios2,850,432162,497
25.virgelis2,822,346324,554
26.LordAiron2,645,27430,172
27.Paxius2,638,44021,543
28.Arcanix2,497,139188,771
29.MrKingas2,473,2530
30.Maaak22,345,11839,303
31.cork2,293,98282,531
32.Teldin2,185,46718,241
33.Wynn Sol2,164,0290
34.Naltsa Abe2,064,9672,358
35.GholaBashar2,054,79366
36.Sky Faras2,038,912890,328
37.PathFinder Donator2,036,802178,493
38.tiernan19 Donator1,922,23116,341
39.interiority1,893,2020
40.FORTRANshadow Donator1,854,186143,978
41.AGUX1,850,72414
42.Azuolinis Konanas1,834,299733,666
43.Alpha Code1,779,8260
44.Reebok LT1,745,8170
45.Moiare1,664,441193
46.Wizardro1,593,331582
47.kotica1,593,2450
48.COBRA LT1,446,91950,879
49.TarogStar1,430,1370
50.jsd7897771,402,4940

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Sky Faras890,3282,038,912
2.Azuolinis Konanas733,6661,834,299
3.Saka zulu357,624781,520
4.Bethos Donator343,487863,934
5.virgelis324,5542,822,346
6.Filas264,0907,936,197
7.SmartFox252,82411,460,215
8.Eternal Light Donator247,698563,217
9.MadMax240,9774,567,961
10.Arcanix188,7712,497,139
11.PathFinder Donator178,4932,036,802
12.Dios162,4972,850,432
13.Etrius161,141408,842
14.FORTRANshadow Donator143,9781,854,186
15.TORO AKIS134,425134,425
16.FORTUNATAS121,395130,625
17.IRON MAIDEN 666101,073457,299
18.SETEKH92,214256,417
19.Simba88,0973,707,610
20.Hyper Sloth87,962251,932
21.cork82,5312,293,982
22.mithrandir80,105205,269
23.fort jackson6873,06397,016
24.Rukna Baisioji Akis60,6735,866,585
25.COBRA LT50,8791,446,919
26.Baras48,3974,040,444
27.Midnight Striker44,1794,620,589
28.Cajin Von Sian44,1716,877,326
29.Maaak239,3032,345,118
30.Lasnafu36,366158,266
31.ixoxi35,79062,486
32.MavericHero33,376815,143
33.Dregnaought33,287504,526
34.LordAiron30,1722,645,274
35.iii229,1283,019,765
36.zerohours28,349990,972
37.Lakamar Sinji28,1397,752,066
38.Silent Slick27,371106,403
39.Chaos25,6964,243,201
40.Saint Baakra25,0131,337,210
41.fireskin24,80727,436
42.RKNEE23,382147,036
43.digiat22,8545,278,103
44.me naam is m21,81130,803
45.Paxius21,5432,638,440
46.Teldin18,2412,185,467
47.The Teacher17,63678,213
48.tiernan19 Donator16,3411,922,231
49.shaphan16,109246,411
50.Hellcat015,53484,766

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation46,741,989489,369
2.The Swarm30,390,643547,101
3.Cry And Die Sir19,294,1482,740,842
4.Apocalypse16,498,176224,966
5.Shadow Industries13,717,770791,557
6.Shadow Guard13,623,732609,381
7.Space Cowboys9,225,89740,304
8.You in The Army Now8,418,594389,964
9.Administrators6,326,6933,145
10.Elite inDaGalaxy5,638,56120,345
11.Shadows2,645,27430,172
12.Universal Soldiers2,150,210346,571
13.Void inDaGalaxy363,69111,461
14.Truth is strong246,99616,694
15.The Lords Alliance212,8891,191
16.Evangellion34,9390
17.Navy Fleet Armada6150
18.Bulimic Sumos2424

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Cry And Die Sir2,740,84219,294,148
2.Shadow Industries791,55713,717,770
3.Shadow Guard609,38113,623,732
4.The Swarm547,10130,390,643
5.LT Confederation489,36946,741,989
6.You in The Army Now389,9648,418,594
7.Universal Soldiers346,5712,150,210
8.Apocalypse224,96616,498,176
9.Space Cowboys40,3049,225,897
10.Shadows30,1722,645,274
11.Elite inDaGalaxy20,3455,638,561
12.Truth is strong16,694246,996
13.Void inDaGalaxy11,461363,691
14.Administrators3,1456,326,693
15.The Lords Alliance1,191212,889
16.Bulimic Sumos2424
17.Evangellion034,939
18.Navy Fleet Armada0615
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:25:47


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas