Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 21 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,917,322112,046
2.TERROR3,477,2170
3.Chaos2,632,06732,926
4.MBIK2,379,878303,811
5.Bielka1,784,11248,996
6.Hope1,691,103491,094
7.digiat1,686,95220,201
8.voveriukas1,682,2940
9.Baras1,600,3570
10.thabin1,508,53149,054
11.Paxius1,420,9090
12.SmartFox1,418,34165,801
13.AGUX1,120,25161,113
14.Reebok LT1,004,7619,045
15.Lakamar Sinji932,828140,075
16.Texas Fury913,9090
17.nZewa885,1620
18.Tiradun786,7360
19.Simba615,6000
20.Hunted Shadow598,963155,168
21.mauzas593,701802
22.Manijakas554,7660
23.GholaBashar549,17416,038
24.Lion531,4780
25.Amidamaru514,121420,960
26.iii2485,0488,410
27.MinderBinder483,29677,917
28.Slammer457,2539,920
29.GrEeNlEaF429,8230
30.kotica424,099151,884
31.virgelis406,34415,602
32.Professor362,470326,187
33.PSYCHOSIS2349,7490
34.gogo330,8840
35.PArADOXx326,2880
36.Linasman306,9920
37.DMwalking264,0160
38.interiority256,589125,641
39.thewiz4352233,182103,243
40.TallDude3rd227,52117,410
41.Giliukas226,006990
42.potvinisLT215,1910
43.gimi207,6550
44.Astlan Hsirhc202,010173,406
45.neacpesi195,2150
46.Dutchy186,6640
47.Ghost Negotiator185,491124,869
48.Kovas176,8730
49.DarkViper174,3640
50.Cydiona174,1777,451

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Hope491,0941,691,103
2.Amidamaru420,960514,121
3.Professor326,187362,470
4.MBIK303,8112,379,878
5.Astlan Hsirhc173,406202,010
6.Hunted Shadow155,168598,963
7.kotica151,884424,099
8.Lakamar Sinji140,075932,828
9.kiesha132,292135,851
10.interiority125,641256,589
11.Ghost Negotiator124,869185,491
12.zyx112,0464,917,322
13.GOTIS LT107,173112,233
14.VS103,921103,921
15.thewiz4352103,243233,182
16.PathFinder293,164160,389
17.MinderBinder77,917483,296
18.ghost of big dog74,44480,557
19.SmartFox65,8011,418,341
20.AGUX61,1131,120,251
21.mandrius57,764122,945
22.corexx54,71454,837
23.thabin49,0541,508,531
24.Bielka48,9961,784,112
25.McGrimes44,71266,338
26.dranger43,72879,604
27.Chaos32,9262,632,067
28.DevilChild31,10931,420
29.andy121828,69068,569
30.Teldin28,46490,808
31.Boardron27,76728,729
32.Black Mustang26,284170,025
33.Grimnor Uthlersson25,246113,623
34.BethorScion21,63058,040
35.exo911021,22627,938
36.digiat20,2011,686,952
37.Calamity Jane18,34235,124
38.Kalahari17,89017,900
39.TallDude3rd17,410227,521
40.GholaBashar16,038549,174
41.virgelis15,602406,344
42.MadMax196713,57153,984
43.pyrofromhell411,41439,640
44.Slammer9,920457,253
45.swimerdude629,54511,547
46.Kaupas9,46859,193
47.ThePiece9,33326,913
48.Reebok LT9,0451,004,761
49.iii28,410485,048
50.Laurrriz7,999100,838

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation11,352,530726,733
2.The Space Rangers9,162,2261,500,185
3.TERRORISTS LT5,678,0611,792
4.Chaos in da Galaxy3,954,378435,905
5.Space Cowboys1,854,676495,213
6.The underdogs941,51411,232
7.Insurgency901,594296,722
8.Anarchy in da Galaxy523,741111,141
9.League of Justice381,655137,423
10.SC Academy376,619149,451
11.Ghetto USC18,646474
12.LTC Juniors13,4364,703
13.Ranger Academy11,7304,854
14.titans753736
15.Foxen Armies532522
16.Chaos Assasins7628
17.hippys4030
18.SomeIndians300
19.NS Raiders200
20.BlitzBarricade100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Space Rangers1,500,1859,162,226
2.LT Confederation726,73311,352,530
3.Space Cowboys495,2131,854,676
4.Chaos in da Galaxy435,9053,954,378
5.Insurgency296,722901,594
6.SC Academy149,451376,619
7.League of Justice137,423381,655
8.Anarchy in da Galaxy111,141523,741
9.The underdogs11,232941,514
10.Ranger Academy4,85411,730
11.LTC Juniors4,70313,436
12.TERRORISTS LT1,7925,678,061
13.titans736753
14.Foxen Armies522532
15.Ghetto USC47418,646
16.hippys3040
17.Chaos Assasins2876
18.NS Raiders020
19.SomeIndians030
20.BlitzBarricade010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 13:56:36


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas