Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 34 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox6,083,192712,766
2.Professor Donator5,782,2664,413
3.Hope5,025,429923,756
4.zyx4,937,5640
5.TERROR4,413,473100,516
6.Bielka4,307,928195,799
7.Lakamar Sinji4,243,369539,499
8.Filas4,203,49819,824
9.digiat3,951,857523,472
10.Chaos3,713,7776,797
11.watupdogg3,680,9372,675
12.thabin3,375,7118,656
13.MBIK3,108,9630
14.Simba2,981,4301,457,858
15.iii22,902,42647,448
16.voveriukas2,825,83411,648
17.Baras2,790,07959,730
18.Paxius2,481,4380
19.MrKingas2,400,407120
20.Cajin Von Sian2,372,906221,587
21.GholaBashar2,037,04320,196
22.Shadow Stalker2,034,13010,360
23.Dios2,031,45361,866
24.Rukna Baisioji Akis1,962,410238,979
25.Midnight Striker Donator1,904,565276,595
26.AGUX1,767,139467
27.Reebok LT1,745,6260
28.GOTIS LT1,579,974196,211
29.kotica1,575,04122,185
30.Teldin1,468,99685,450
31.jsd7897771,402,4940
32.MadMax19671,330,29521,193
33.LordAiron1,296,8780
34.Gold Rush1,225,2760
35.Laurrriz1,223,81940
36.virgelis1,197,84548,910
37.Moiare1,141,10893,519
38.Devona1,138,2702,436
39.kiesha1,128,7840
40.Lapausinka1,117,436175,551
41.Giliukas1,067,7720
42.Wynn Sol1,048,00852,943
43.NeroN1,040,69134,140
44.PathFinder2948,09410,426
45.Hunted Shadow930,93110,205
46.Texas Fury914,2110
47.TarogStar888,9880
48.ratas885,757158,016
49.General Stonewall855,780142,794
50.Arcanix847,8790

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Simba1,457,8582,981,430
2.Hope923,7565,025,429
3.SmartFox712,7666,083,192
4.Lakamar Sinji539,4994,243,369
5.digiat523,4723,951,857
6.Midnight Striker Donator276,5951,904,565
7.interiority265,739769,586
8.Rukna Baisioji Akis238,9791,962,410
9.Cajin Von Sian221,5872,372,906
10.GOTIS LT196,2111,579,974
11.Bielka195,7994,307,928
12.Lapausinka175,5511,117,436
13.cork172,810729,459
14.Abrlteak169,215380,029
15.MavericHero168,362548,610
16.ratas158,016885,757
17.General Stonewall142,794855,780
18.TERROR100,5164,413,473
19.Moiare93,5191,141,108
20.saw92,021463,569
21.Teldin85,4501,468,996
22.Kaukole79,762195,044
23.Comodore74,82389,353
24.Wizardro73,745236,990
25.Saint Baakra71,488569,044
26.Saka zulu69,26369,263
27.Dios61,8662,031,453
28.RioGrande60,63160,631
29.Baras59,7302,790,079
30.killer wolf57,967132,923
31.Wynn Sol52,9431,048,008
32.paladinbarry52,866535,354
33.MageofMaddness51,547241,776
34.virgelis48,9101,197,845
35.iii247,4482,902,426
36.Dregnaought43,609112,236
37.Alpha Code42,006709,405
38.NeroN34,1401,040,691
39.Maaak2 Donator32,712461,551
40.Mazera DeVille32,14664,415
41.MORBO30,64952,124
42.Eragon ShadeSlayre27,780116,917
43.Emoticon10D22,85996,635
44.Midgetbuster22,57329,578
45.kotica22,1851,575,041
46.tiernan1921,217838,620
47.MadMax196721,1931,330,295
48.foonlam20,729331,787
49.GholaBashar20,1962,037,043
50.Filas19,8244,203,498

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation35,288,8863,153,170
2.The Swarm22,413,6392,604,766
3.Space Cowboys16,134,303302,670
4.Shadow Industries8,803,730626,339
5.Chaos in da Galaxy7,952,690373,104
6.Apocalypse5,375,587599,916
7.LT Republic2,191,012341,181
8.Anarchy in da Galaxy1,088,351160,455
9.US Confederation532,62154,756
10.Evangelion383,2380
11.The Treehuggers5590
12.Knights Of Light00

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation3,153,17035,288,886
2.The Swarm2,604,76622,413,639
3.Shadow Industries626,3398,803,730
4.Apocalypse599,9165,375,587
5.Chaos in da Galaxy373,1047,952,690
6.LT Republic341,1812,191,012
7.Space Cowboys302,67016,134,303
8.Anarchy in da Galaxy160,4551,088,351
9.US Confederation54,756532,621
10.Evangelion0383,238
11.The Treehuggers0559
12.Knights Of Light00
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 08:35:05


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas