Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 46 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,565,935100,563
2.Filas8,122,345186,148
3.Rukna Baisioji Akis7,857,5941,954,808
4.Lakamar Sinji7,800,16420,076
5.Cajin Von Sian6,888,3289,174
6.GOTIS LT6,184,746490
7.Professor6,176,1077
8.digiat5,813,20344,131
9.Midnight Striker5,700,52045,893
10.Hope5,025,9950
11.zyx4,960,1620
12.MadMax4,833,52746,921
13.Bielka4,719,1020
14.Chaos4,527,2770
15.TERROR4,413,4830
16.Baras4,066,51214,244
17.Simba3,983,795251,457
18.watupdogg3,848,628166,039
19.Gold Rush3,522,1073,147
20.Azuolinis Konanas3,508,307768,623
21.Wizardro3,455,4971,705,645
22.thabin3,419,7000
23.Arcanix3,256,130642,058
24.virgelis3,221,432270,616
25.voveriukas3,141,1050
26.iii23,128,33016,023
27.MBIK3,109,1830
28.Dios3,046,744166,157
29.LordAiron2,798,16643,891
30.Sky Faras2,641,021407,340
31.Paxius2,638,4400
32.PathFinder Donator2,588,85042,919
33.cork2,553,363197,643
34.Shadow Stalker2,507,70310,634
35.MrKingas2,473,2530
36.Maaak22,461,06878,405
37.Wynn Sol2,363,015145,069
38.Teldin2,227,13321,290
39.FORTRANshadow Donator2,112,524200,159
40.Naltsa Abe2,103,87838,566
41.tiernan19 Donator2,084,794107,141
42.GholaBashar2,054,7930
43.interiority1,895,7652,563
44.AGUX1,858,6807,482
45.Alpha Code1,779,8260
46.Reebok LT1,745,8170
47.Moiare1,664,4410
48.kotica1,593,2450
49.COBRA LT1,508,97019,201
50.Saint Baakra1,507,561143,418

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Rukna Baisioji Akis1,954,8087,857,594
2.Wizardro1,705,6453,455,497
3.Azuolinis Konanas768,6233,508,307
4.Arcanix642,0583,256,130
5.Sky Faras407,3402,641,021
6.Saka zulu390,7911,236,432
7.Bethos Donator376,8311,379,539
8.virgelis270,6163,221,432
9.Simba251,4573,983,795
10.TORO AKIS211,162618,186
11.Etrius205,479739,934
12.NeroN203,4211,403,749
13.FORTRANshadow Donator200,1592,112,524
14.cork197,6432,553,363
15.Filas186,1488,122,345
16.cwpick1 Donator182,5991,000,501
17.Dios166,1573,046,744
18.watupdogg166,0393,848,628
19.Wynn Sol145,0692,363,015
20.Hellcat0144,453229,237
21.Saint Baakra143,4181,507,561
22.tiernan19 Donator107,1412,084,794
23.IRON MAIDEN 666100,630876,144
24.SmartFox100,56311,565,935
25.Drangers back83,241278,629
26.Final Donator82,033165,519
27.Maaak278,4052,461,068
28.mithrandir72,500467,607
29.Karil69,77669,776
30.coldman68,12283,669
31.Grand Admiral Felix64,066939,919
32.MadMax46,9214,833,527
33.Midnight Striker45,8935,700,520
34.digiat44,1315,813,203
35.LordAiron43,8912,798,166
36.PathFinder Donator42,9192,588,850
37.Naltsa Abe38,5662,103,878
38.Snyper AC36,07665,452
39.Lasnafu35,762209,323
40.Griffins Bane235,66676,545
41.zype30,9171,307,316
42.c0aliti0ns27,568386,015
43.FORTUNATAS27,412215,392
44.Hyper Sloth26,006435,072
45.Mazera DeVille25,893257,338
46.shaphan21,596295,195
47.Teldin21,2902,227,133
48.PBaller21,09321,684
49.Lakamar Sinji20,0767,800,164
50.COBRA LT19,2011,508,970

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation47,440,959567,772
2.The Swarm46,786,7841,173,476
3.Cry And Die Sir26,276,6654,249,546
4.Apocalypse16,817,964408,880
5.Shadow Industries14,258,6821,126,349
6.Shadow Guard13,585,964405,259
7.Acme Pedagogy9,812,015617,035
8.Justice inDaGalaxy7,316,8291,987,265
9.Space Cowboys6,720,20564,066
10.Administrators6,326,9287
11.Shadows2,798,75544,480
12.Royal Fleet375,11035,866
13.The Lords Alliance213,137237
14.Universal Soldiers69,1521,661

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Cry And Die Sir4,249,54626,276,665
2.Justice inDaGalaxy1,987,2657,316,829
3.The Swarm1,173,47646,786,784
4.Shadow Industries1,126,34914,258,682
5.Acme Pedagogy617,0359,812,015
6.LT Confederation567,77247,440,959
7.Apocalypse408,88016,817,964
8.Shadow Guard405,25913,585,964
9.Space Cowboys64,0666,720,205
10.Shadows44,4802,798,755
11.Royal Fleet35,866375,110
12.Universal Soldiers1,66169,152
13.The Lords Alliance237213,137
14.Administrators76,326,928
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:49


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas