Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 13 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,388,075266,542
2.TERROR3,053,95525,490
3.Bielka1,728,453525
4.voveriukas1,674,882149
5.Chaos1,606,181193,781
6.digiat1,425,961312,143
7.Paxius1,419,676812
8.Baras1,218,4473,895
9.MBIK1,176,54026,184
10.thabin1,046,23029,140
11.AGUX1,026,8719,547
12.Shadow Stalker853,878172,613
13.nZewa705,765133,169
14.Simba592,49384,435
15.Manijakas554,7660
16.Lion531,4780
17.Filas482,06229,249
18.mauzas459,40828,240
19.GrEeNlEaF429,823120,797
20.PSYCHOSIS2349,7494,132
21.PArADOXx326,2880
22.Linasman306,9920
23.Hunted Shadow279,61240,029
24.Hope254,4762,612
25.Lakamar Sinji239,97450,692
26.iii2220,50327,103
27.potvinisLT211,8750
28.Gold Rush209,6400
29.gimi207,6550
30.DMwalking200,23025,847
31.neacpesi195,2150
32.Slammer188,31130,827
33.Kovas176,7720
34.virgelis174,53719,561
35.qwanta172,5330
36.Giliukas165,38110,517
37.HiDraLisK143,2103,068
38.Tiradun140,90337,571
39.kaz1664130,52522,084
40.MrKingas122,20052,873
41.DarkViper117,5202,423
42.Nosferatu2113,9174,754
43.eXpert112,3130
44.rmd x111,77282,244
45.Minde21107,3900
46.WarStrakals104,760549
47.BullHead100,7011,755
48.Krepsas91,1120
49.thewiz435289,16713,452
50.Xen Chi87,96590

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.digiat312,1431,425,961
2.zyx266,5424,388,075
3.Chaos193,7811,606,181
4.Shadow Stalker172,613853,878
5.nZewa133,169705,765
6.GrEeNlEaF120,797429,823
7.Simba84,435592,493
8.rmd x82,244111,772
9.Dutchy63,49565,363
10.MinderBinder58,31076,517
11.MrKingas52,873122,200
12.Reebok LT51,13259,015
13.Lakamar Sinji50,692239,974
14.Duo Maxwell49,07761,597
15.Hunted Shadow40,029279,612
16.Tiradun37,571140,903
17.interiority34,30260,531
18.Slammer30,827188,311
19.Filas29,249482,062
20.thabin29,1401,046,230
21.mauzas28,240459,408
22.iii227,103220,503
23.MBIK26,1841,176,540
24.DMwalking25,847200,230
25.TERROR25,4903,053,955
26.300spartans22,88082,568
27.kaz166422,084130,525
28.gogo21,01838,698
29.virgelis19,561174,537
30.Phobius17,08630,497
31.Nabooian Monkey15,52930,668
32.thewiz435213,45289,167
33.Giliukas10,517165,381
34.AGUX9,5471,026,871
35.morta9,29234,086
36.Bacillus9,0549,054
37.Volcara7,0537,053
38.Morta26,4916,491
39.DrDysdy5,9826,720
40.Avata0pt1x5,46228,851
41.Space Walker4,8954,999
42.Nosferatu24,754113,917
43.Clipto4,66023,677
44.Dust4,2265,984
45.SliverBot4,1884,188
46.PSYCHOSIS24,132349,749
47.Sergeant Cyber4,09350,381
48.Baras3,8951,218,447
49.PathFinder23,68731,686
50.Sexton3,4616,914

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation10,445,815679,334
2.Lords of Shadows7,761,280128,472
3.TheSwarm4,106,036646,569
4.TERRORISTS LT2,028,083179,284
5.Shikshiena1,186,66226,184
6.Space Cowboys741,99935,564
7.Harmonic Balance721,373142,881
8.LT juniors556,7790
9.The underdogs412,788139,525
10.Cosmic Horror353,1660
11.LOS0282,4660
12.Shadow Industries186,31014,349
13.Space Architects176,7720
14.Santas church172,5330
15.Insurgency168,73496,299
16.Raven Loft140,4450
17.Order of Chaos128,91515,185
18.The Maxwell Brigade126,00863,794
19.WW Confederation117,5860
20.Hard Fighters110,4140
21.Dutch United Forces106,36890
22.Sexton96,0330
23.DarkSide65,6990
24.Morning Star51,6880
25.Ghetto Weed45,251108
26.UGC31,1190
27.LT MYSTERY29,3910
28.Chaos Knights20,2430
29.ShadowsLT18,44518,445
30.Demons Of Underworld18,3570
31.I not Cheat17,6660
32.Shikshiena Jrs15,14014,607
33.The Last Gunslingers14,5130
34.Bianca Federation12,9650
35.S I C o N11,0010
36.The Swarm Juniors10,3390
37.Divided States9,3070
38.Last of the Chaos8,95310
39.Dark Insurrection7,3810
40.Tuttapposto6,9560
41.Dark Galaxy Juniors6,8790
42.UFO6,80010
43.US Confederation6,284162
44.Winter Warriors5,5860
45.Pirates In the Way5,4200
46.darkness embracing4,4060
47.Dragoon Lords3,8070
48.Army of Anubus3,1130
49.00sekc 22,7942,110
50.Rusys2,5500

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation679,33410,445,815
2.TheSwarm646,5694,106,036
3.TERRORISTS LT179,2842,028,083
4.Harmonic Balance142,881721,373
5.The underdogs139,525412,788
6.Lords of Shadows128,4727,761,280
7.Insurgency96,299168,734
8.The Maxwell Brigade63,794126,008
9.Space Cowboys35,564741,999
10.Shikshiena26,1841,186,662
11.ShadowsLT18,44518,445
12.Order of Chaos15,185128,915
13.Shikshiena Jrs14,60715,140
14.Shadow Industries14,349186,310
15.00sekc 22,1102,794
16.The Chaos Fleet408408
17.Terrans372372
18.000000000000AAWeRock302302
19.ships2254254
20.US Confederation1626,284
21.Kains Legion130130
22.00sekc1222,120
23.0 AaNederlanders120120
24.weshallwin110130
25.Ghetto Weed10845,251
26.German Highlanders9696
27.Dutch United Forces90106,368
28.Jillipollas69266
29.Dark Knights6868
30.armthorpe minons5555
31.Drunken Squirrels52470
32.RDC5050
33.apocalypseofdoom4343
34.UNITED FREE WORLDS4141
35.bloodhounds40210
36.54th Fringe Runners4040
37.turkeylegsofdeath4040
38.Eternity3030
39.war torn clan3030
40.Stryders2020
41.Hyper Pro Attacker2020
42.Ethereal Destiny2020
43.Rebels2020
44.Last of the Chaos108,953
45.Wariors101,249
46.skylord pirates1020
47.Starwind and Halking101,069
48.the unknown1030
49.UFO106,800
50.Volkclan1010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 02:54:16


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas