Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 43 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,207,391698,874
2.Lakamar Sinji7,723,927102,570
3.Filas7,672,107599,899
4.Cajin Von Sian Donator6,833,1552,720,646
5.GOTIS LT6,176,04141,550
6.Professor Donator6,175,62711,419
7.Rukna Baisioji Akis5,805,912337,283
8.digiat5,255,24927,931
9.Hope5,025,9950
10.zyx4,947,87010,306
11.Bielka4,719,10234,714
12.Midnight Striker4,576,4104,136
13.TERROR4,413,4730
14.MadMax19674,326,98450,399
15.Chaos4,217,50521,991
16.Baras3,992,047152,874
17.watupdogg3,681,0350
18.Simba3,619,51371,179
19.thabin3,413,37310
20.Gold Rush3,374,40512,580
21.voveriukas3,141,105318
22.MBIK3,109,1830
23.iii22,990,63727,341
24.Dios2,687,93527,668
25.Paxius2,616,897135,212
26.LordAiron2,615,102552
27.virgelis2,497,79251,635
28.MrKingas2,473,2530
29.Arcanix2,308,368107,443
30.Maaak2 Donator2,305,815418,652
31.cork2,211,451620,466
32.Teldin2,167,2263,647
33.Wynn Sol2,164,02979,740
34.Naltsa Abe2,062,609341,718
35.GholaBashar2,054,7270
36.tiernan191,905,89029,016
37.interiority1,893,2024,977
38.PathFinder1,858,309117,917
39.AGUX1,850,71034,941
40.Alpha Code1,779,8260
41.Reebok LT1,745,8170
42.FORTRANshadow Donator1,710,208270,014
43.Moiare1,664,2480
44.kotica1,593,2450
45.Wizardro1,592,7492,451
46.TarogStar1,430,1370
47.jsd7897771,402,4940
48.COBRA LT1,396,040115,761
49.paladinbarry1,388,332988
50.Saint Baakra1,312,197126,854

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Cajin Von Sian Donator2,720,6466,833,155
2.SmartFox698,87411,207,391
3.cork620,4662,211,451
4.Filas599,8997,672,107
5.Azuolinis Konanas477,6891,100,633
6.zerohours476,481962,623
7.Maaak2 Donator418,6522,305,815
8.Naltsa Abe341,7182,062,609
9.Rukna Baisioji Akis337,2835,805,912
10.FORTRANshadow Donator270,0141,710,208
11.Bethos Donator246,568520,447
12.Pray214,0031,002,567
13.zype166,1041,275,072
14.Etrius156,863247,701
15.Baras152,8743,992,047
16.Paxius135,2122,616,897
17.Sky Faras130,7661,148,584
18.Saint Baakra126,8541,312,197
19.SETEKH122,872164,203
20.mithrandir121,479125,164
21.PathFinder117,9171,858,309
22.COBRA LT115,7611,396,040
23.Drangers back109,694124,063
24.Arcanix107,4432,308,368
25.Lakamar Sinji102,5707,723,927
26.Emrys Dragon94,278183,847
27.TallDude3rd87,503902,839
28.Wynn Sol79,7402,164,029
29.Simba71,1793,619,513
30.Eternal Light Donator70,838315,519
31.andy121869,840736,330
32.RioGrande64,5721,188,350
33.Hyper Sloth63,014163,970
34.virgelis51,6352,497,792
35.MadMax196750,3994,326,984
36.IRON MAIDEN 66648,067356,226
37.Saka zulu47,027423,896
38.Bionicle Donator43,070107,211
39.GOTIS LT41,5506,176,041
40.AGUX34,9411,850,710
41.McGrime Donator34,82356,042
42.Bielka34,7144,719,102
43.tiernan1929,0161,905,890
44.digiat27,9315,255,249
45.Dios27,6682,687,935
46.iii227,3412,990,637
47.theKID24,393641,154
48.Chaos21,9914,217,505
49.Griffin Vengance20,852368,865
50.failure19,77631,064

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation46,252,6201,588,687
2.The Swarm35,834,774490,662
3.Cry And Die Sir16,544,0761,200,904
4.Apocalypse16,273,2104,404,664
5.Shadow Industries13,910,8331,336,867
6.Space Cowboys9,185,580107,744
7.You in The Army Now8,039,930650,297
8.Shadow Guard7,056,725386,849
9.Elite inDaGalaxy6,523,13034,254
10.Administrators6,323,54811,419
11.Shadows2,615,102552
12.Universal Soldiers1,979,642313,019
13.The Lords Alliance211,6989,130
14.Evangellion34,93923,651
15.Navy Fleet Armada615595
16.Jedi Order1400
17.lalaila32700

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Apocalypse4,404,66416,273,210
2.LT Confederation1,588,68746,252,620
3.Shadow Industries1,336,86713,910,833
4.Cry And Die Sir1,200,90416,544,076
5.You in The Army Now650,2978,039,930
6.The Swarm490,66235,834,774
7.Shadow Guard386,8497,056,725
8.Universal Soldiers313,0191,979,642
9.Space Cowboys107,7449,185,580
10.Elite inDaGalaxy34,2546,523,130
11.Evangellion23,65134,939
12.Administrators11,4196,323,548
13.The Lords Alliance9,130211,698
14.Navy Fleet Armada595615
15.Shadows5522,615,102
16.lalaila32700
17.Jedi Order0140
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:56


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas