Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 47 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,659,88793,952
2.Filas8,193,88371,538
3.Rukna Baisioji Akis7,882,65625,062
4.Lakamar Sinji7,866,61366,449
5.Cajin Von Sian6,958,71470,386
6.GOTIS LT6,188,5583,812
7.Professor6,176,16154
8.digiat5,864,50551,302
9.Midnight Striker Donator5,744,72644,206
10.MadMax5,195,982362,455
11.Hope5,025,9950
12.zyx4,960,1620
13.Bielka4,719,1020
14.Chaos4,530,2552,978
15.TERROR4,413,4830
16.Simba4,159,540175,745
17.Baras4,066,5120
18.watupdogg4,001,261152,633
19.Azuolinis Konanas3,931,041422,734
20.Wizardro3,789,685334,188
21.Arcanix3,738,578482,448
22.Gold Rush3,522,1070
23.thabin3,424,8735,173
24.virgelis3,239,57718,145
25.voveriukas3,141,11914
26.iii23,135,3547,024
27.MBIK3,109,1830
28.Dios3,058,96512,221
29.Maaak2 Donator2,910,157479,089
30.LordAiron2,805,6387,472
31.Sky Faras2,642,1171,096
32.Paxius2,638,4400
33.PathFinder2,618,62429,774
34.FORTRANshadow Donator2,576,920464,396
35.cork2,562,6879,324
36.Shadow Stalker2,525,74618,043
37.tiernan19 Donator2,502,827418,033
38.MrKingas2,473,2530
39.Wynn Sol2,364,3491,334
40.Teldin2,242,03614,903
41.Naltsa Abe2,103,92951
42.GholaBashar2,054,7930
43.Bethos1,980,691601,152
44.interiority1,928,78733,022
45.AGUX1,858,6800
46.Alpha Code1,803,60623,780
47.Reebok LT1,745,8170
48.Moiare1,664,4509
49.kotica1,593,2450
50.COBRA LT1,528,17919,209

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Bethos601,1521,980,691
2.TallDude3rd505,4321,434,104
3.Arcanix482,4483,738,578
4.Maaak2 Donator479,0892,910,157
5.FORTRANshadow Donator464,3962,576,920
6.Azuolinis Konanas422,7343,931,041
7.tiernan19 Donator418,0332,502,827
8.MadMax362,4555,195,982
9.Wizardro334,1883,789,685
10.Karil288,047357,823
11.General Stonewall Donator279,7631,251,489
12.Simba175,7454,159,540
13.Etrius170,658910,592
14.Hellcat0 Donator153,507382,744
15.watupdogg152,6334,001,261
16.Final140,119305,638
17.TORO AKIS131,623749,809
18.me naam is m126,074190,322
19.IRON MAIDEN 666122,781998,925
20.silent raven 666119,947119,947
21.SmartFox93,95211,659,887
22.Dead Meat89,940102,929
23.Stealthy2186,366545,407
24.Filas71,5388,193,883
25.Cajin Von Sian70,3866,958,714
26.Lakamar Sinji66,4497,866,613
27.digiat51,3025,864,505
28.NightCross44,72263,697
29.Midnight Striker Donator44,2065,744,726
30.Stained Dream41,85244,667
31.the guardian1341,67944,538
32.cwpick1 Donator40,6231,041,124
33.shaphan37,180332,375
34.theKID33,842675,792
35.interiority33,0221,928,787
36.glosstop32,54436,922
37.PathFinder29,7742,618,624
38.Eternal Light Donator27,6371,043,452
39.Saka zulu26,9811,263,413
40.Rukna Baisioji Akis25,0627,882,656
41.Alpha Code23,7801,803,606
42.zype19,6481,326,964
43.COBRA LT19,2091,528,179
44.virgelis18,1453,239,577
45.Shadow Stalker18,0432,525,746
46.SETEKH17,968322,963
47.Grand Admiral Felix16,430956,349
48.Kid in ROTC16,00516,005
49.Teldin14,9032,242,036
50.Hyper Sloth13,888448,960

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation47,754,539313,580
2.The Swarm38,616,860425,496
3.Cry And Die Sir26,949,801673,136
4.Shadow Industries25,705,7883,029,001
5.Apocalypse16,905,29787,333
6.Acme Pedagogy11,088,501948,183
7.Shadow Guard10,630,486295,659
8.Justice inDaGalaxy7,713,022396,193
9.Space Cowboys7,040,388320,183
10.Administrators6,326,98254
11.TuGa3,738,578482,448
12.Shadows2,807,1508,395
13.Royal Fleet631,168258,474
14.The Lords Alliance213,1370
15.Universal Soldiers69,1520

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Shadow Industries3,029,00125,705,788
2.Acme Pedagogy948,18311,088,501
3.Cry And Die Sir673,13626,949,801
4.TuGa482,4483,738,578
5.The Swarm425,49638,616,860
6.Justice inDaGalaxy396,1937,713,022
7.Space Cowboys320,1837,040,388
8.LT Confederation313,58047,754,539
9.Shadow Guard295,65910,630,486
10.Royal Fleet258,474631,168
11.Apocalypse87,33316,905,297
12.Shadows8,3952,807,150
13.Administrators546,326,982
14.Universal Soldiers069,152
15.The Lords Alliance0213,137
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:14:33


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas