Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 32 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.Professor Donator5,773,7791,087,068
2.SmartFox5,109,38611,769
3.zyx4,937,5640
4.TERROR4,276,381240
5.Filas4,099,6751,395,468
6.Bielka4,090,7875,164
7.Hope3,884,012145,372
8.Chaos3,679,5171,673
9.watupdogg3,472,742152,279
10.thabin3,295,9051,396,752
11.Lakamar Sinji3,136,713194,365
12.MBIK3,108,9630
13.digiat2,952,463287,424
14.voveriukas2,755,7482,642
15.Baras2,632,21124,256
16.Paxius2,481,43830
17.MrKingas2,397,2362,336
18.iii22,009,716489,320
19.Shadow Stalker2,009,61512,145
20.GholaBashar1,957,62110,435
21.Dios1,948,0341,008,426
22.Cajin Von Sian1,918,278123,841
23.Reebok LT1,745,6260
24.AGUX1,743,2774,432
25.Rukna Baisioji Akis1,622,52599,259
26.Midnight Striker1,621,25993,837
27.kotica1,527,546179,257
28.jsd7897771,402,49436,173
29.Iiridayn1,368,207350
30.Teldin1,327,703249,173
31.Simba1,317,07843,784
32.GOTIS LT1,300,95361,039
33.Gold Rush1,225,276346,516
34.Laurrriz1,212,795506,675
35.MadMax19671,175,86156,226
36.LordAiron1,175,145345,082
37.virgelis1,136,3126,544
38.kiesha1,128,7840
39.Devona1,124,4426,634
40.Giliukas1,067,7721,381
41.Moiare1,016,254211,281
42.Hunted Shadow920,726979
43.PathFinder2917,797210,296
44.Texas Fury914,2110
45.Lapausinka904,9395,142
46.TarogStar888,98898,545
47.Arcanix816,7043,463
48.Tiradun786,7360
49.tiernan19783,877126,719
50.mauzas774,7961,325

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.thabin1,396,7523,295,905
2.Filas1,395,4684,099,675
3.Professor Donator1,087,0685,773,779
4.Dios1,008,4261,948,034
5.Laurrriz506,6751,212,795
6.iii2489,3202,009,716
7.General Stonewall424,694703,567
8.Gold Rush346,5161,225,276
9.LordAiron345,0821,175,145
10.digiat287,4242,952,463
11.Grand Admiral Felix275,254706,471
12.paladinbarry258,597465,612
13.Teldin249,1731,327,703
14.Moiare211,2811,016,254
15.PathFinder2210,296917,797
16.Lakamar Sinji194,3653,136,713
17.andy1218186,224397,242
18.kotica179,2571,527,546
19.FBI156,422493,777
20.watupdogg152,2793,472,742
21.Hope145,3723,884,012
22.Griffin Vengance142,359277,690
23.Reaper Of Souls2142,068142,270
24.Pray139,156345,320
25.Maaak2138,532382,452
26.c0aliti0ns133,702278,032
27.Wynn Sol126,873576,469
28.tiernan19126,719783,877
29.Cajin Von Sian123,8411,918,278
30.Wizardro120,199147,350
31.interiority111,834371,448
32.boehm107,061165,222
33.Rukna Baisioji Akis99,2591,622,525
34.TarogStar98,545888,988
35.Midnight Striker93,8371,621,259
36.futher92,294267,975
37.SuperSmithie0966,237108,061
38.ratas65,214266,944
39.killer wolf62,25863,613
40.GOTIS LT61,0391,300,953
41.MadMax196756,2261,175,861
42.theKID52,73779,690
43.NeroN43,867641,265
44.Simba43,7841,317,078
45.Tawny240,94440,944
46.mythics39,573457,769
47.mehdec37,991383,238
48.jsd78977736,1731,402,494
49.MageofMaddness33,904177,215
50.Kaukole32,81448,756

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation33,281,151169,592
2.The Swarm26,583,0743,383,400
3.Space Cowboys15,936,4104,046,081
4.Chaos in da Galaxy7,653,215161,612
5.Shadow Industries7,545,3231,807,110
6.Apocalypse4,762,363775,030
7.Shikshiena3,108,9630
8.IDG Elite Force2,670,4830
9.Anarchy in da Galaxy2,032,226361,387
10.The Imperial iDG1,148,561254
11.The underdogs1,014,2220
12.LT Republic982,347148,781
13.Evangelion841,00777,564
14.US Confederation479,04848,844
15.SUN165,3650
16.X117,9360
17.Lithasaurs Wraith sq49,22710
18.FreeSpace26,895736
19.Underworlds Minions9,6320
20.XxXAlienXxX3860
21.Mindaugopolis3150
22.The Treehuggers21619
23.SW Rebels1790
24.Blue flame empire1480
25.SGone1370
26.Death Form Above990
27.BlackShadows6250
28.SHESHELIAI520
29.The Killer Tacos280
30.mega110
31.F P T100
32.republic commandos1010
33.SUICIDE IN DA GALAXY00
34.password is zestee00

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Space Cowboys4,046,08115,936,410
2.The Swarm3,383,40026,583,074
3.Shadow Industries1,807,1107,545,323
4.Apocalypse775,0304,762,363
5.Anarchy in da Galaxy361,3872,032,226
6.LT Confederation169,59233,281,151
7.Chaos in da Galaxy161,6127,653,215
8.LT Republic148,781982,347
9.Evangelion77,564841,007
10.US Confederation48,844479,048
11.FreeSpace73626,895
12.The Imperial iDG2541,148,561
13.BlackShadows5062
14.The Treehuggers19216
15.Lithasaurs Wraith sq1049,227
16.republic commandos1010
17.The underdogs01,014,222
18.X0117,936
19.Underworlds Minions09,632
20.SUN0165,365
21.IDG Elite Force02,670,483
22.XxXAlienXxX0386
23.Death Form Above099
24.SW Rebels0179
25.SGone0137
26.SUICIDE IN DA GALAXY00
27.The Killer Tacos028
28.F P T010
29.SHESHELIAI052
30.Mindaugopolis0315
31.Blue flame empire0148
32.mega011
33.Shikshiena03,108,963
34.password is zestee00
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:16:25


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas