Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 26 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,933,468883
2.SmartFox4,432,132623,232
3.TERROR4,183,35120,469
4.Bielka3,782,189236,663
5.Chaos3,592,636830,943
6.MBIK2,946,2495,482
7.BethorScion2,608,4531,901,163
8.voveriukas2,553,28214,193
9.Paxius2,408,145867,236
10.MrKingas2,286,4812,059,684
11.Baras2,239,64386,025
12.Hope2,166,38239,896
13.digiat2,035,84934,934
14.Filas1,957,3001,482,123
15.GholaBashar1,857,9921,060,736
16.Lakamar Sinji1,778,92430,216
17.thabin1,648,27335,441
18.AGUX1,613,650171,754
19.watupdogg1,579,760195,273
20.Reebok LT1,252,20251,616
21.jsd7897771,141,254921,239
22.Deemers1,138,989907,246
23.kiesha1,125,857528,943
24.Simba1,112,718437,423
25.MadMax19671,053,361441,111
26.Teldin1,009,766778,921
27.Giliukas975,253200,777
28.Rukna Baisioji Akis966,376699,775
29.Texas Fury914,2112
30.nZewa887,0420
31.Devona884,050436,632
32.Tiradun786,7360
33.Hunted Shadow742,19234,260
34.GOTIS LT726,25714,505
35.Calamity Jane691,979132,031
36.TwisterX689,58626,226
37.mauzas681,67330,181
38.LordAiron674,767358,104
39.TarogStar652,60814,576
40.kotica631,22513,127
41.Lapausinka601,99937,136
42.Slammer580,16955
43.Laurrriz577,670200,091
44.iii2576,61045,729
45.virgelis563,46253,502
46.Manijakas554,7660
47.Professor532,173159,688
48.Lion531,4780
49.twynnys493,225417,788
50.Dios493,173166,051

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.MrKingas2,059,6842,286,481
2.BethorScion1,901,1632,608,453
3.Filas1,482,1231,957,300
4.GholaBashar1,060,7361,857,992
5.jsd789777921,2391,141,254
6.Deemers907,2461,138,989
7.Paxius867,2362,408,145
8.Chaos830,9433,592,636
9.Teldin778,9211,009,766
10.Rukna Baisioji Akis699,775966,376
11.SmartFox623,2324,432,132
12.kiesha528,9431,125,857
13.MadMax1967441,1111,053,361
14.Simba437,4231,112,718
15.Devona436,632884,050
16.twynnys417,788493,225
17.LordAiron358,104674,767
18.Bielka236,6633,782,189
19.Saarenbow228,860251,341
20.Giliukas200,777975,253
21.Laurrriz200,091577,670
22.watupdogg195,2731,579,760
23.bpmsac190,540287,887
24.AGUX171,7541,613,650
25.System Administrator166,398169,686
26.Dios166,051493,173
27.Professor159,688532,173
28.Coce156,757196,064
29.Calamity Jane132,031691,979
30.Pray126,918126,918
31.Baras86,0252,239,643
32.paladinbarry84,370109,877
33.Naltsa Abe79,995348,692
34.Whitbread70,846224,780
35.tiernan1968,601103,927
36.Mutabor65,38989,804
37.FBI56,352129,738
38.Arcanix53,528215,955
39.virgelis53,502563,462
40.Alpha Code52,59558,695
41.Reebok LT51,6161,252,202
42.iii245,729576,610
43.Sniper66642,321105,210
44.Hope39,8962,166,382
45.Lapausinka37,136601,999
46.Cajin Von Sian36,572280,248
47.thabin35,4411,648,273
48.Dire Wolf35,37364,539
49.Grimnor Uthlersson35,267311,362
50.exo911035,155124,305

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation34,160,6275,519,460
2.IDG Elite Force11,461,4996,232,688
3.Space Cowboys9,421,1795,123,651
4.The Order7,920,428277,704
5.Armageddon4,187,369396,236
6.Chaos in da Galaxy1,427,41580,842
7.The underdogs1,009,27011,385
8.Anarchy in da Galaxy883,188256,153
9.Shadow Industries807,12981,772
10.Apocalypse785,277315,490
11.The Syndicate712,90065,413
12.HIT MY BIG TARGETS532,173159,688
13.SUN148,8739,975
14.SP Confederation124,39628,057
15.X117,9323,650
16.Lithasaurs Wraith sq111,38731,741
17.Two Man Army63,98555,421
18.United Armed Forces7,502314
19.The wariors LT3,55811
20.Underworlds Minions2,540544
21.XxXAlienXxX5747

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.IDG Elite Force6,232,68811,461,499
2.LT Confederation5,519,46034,160,627
3.Space Cowboys5,123,6519,421,179
4.Armageddon396,2364,187,369
5.Apocalypse315,490785,277
6.The Order277,7047,920,428
7.Anarchy in da Galaxy256,153883,188
8.HIT MY BIG TARGETS159,688532,173
9.Shadow Industries81,772807,129
10.Chaos in da Galaxy80,8421,427,415
11.The Syndicate65,413712,900
12.Two Man Army55,42163,985
13.Lithasaurs Wraith sq31,741111,387
14.SP Confederation28,057124,396
15.The underdogs11,3851,009,270
16.SUN9,975148,873
17.X3,650117,932
18.Underworlds Minions5442,540
19.United Armed Forces3147,502
20.XxXAlienXxX4757
21.The wariors LT113,558
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:16:05


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas