Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 33 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.Professor Donator5,777,8534,074
2.SmartFox5,370,426261,040
3.zyx4,937,5640
4.TERROR4,312,95736,576
5.Filas Donator4,183,67483,999
6.Bielka4,112,12921,342
7.Hope Donator4,101,673217,661
8.Chaos3,706,98027,463
9.Lakamar Sinji3,703,870567,157
10.watupdogg3,678,262205,520
11.digiat3,428,385475,922
12.thabin3,367,05571,150
13.MBIK3,108,9630
14.iii22,854,978845,262
15.voveriukas2,814,18658,438
16.Baras2,730,34998,138
17.Paxius2,481,4380
18.MrKingas2,400,2873,051
19.Cajin Von Sian Donator2,151,319233,041
20.Shadow Stalker2,023,77014,155
21.GholaBashar2,016,84759,226
22.Dios1,969,58721,553
23.AGUX1,766,67223,395
24.Reebok LT1,745,6260
25.Rukna Baisioji Akis1,723,431100,906
26.Midnight Striker Donator1,627,9706,711
27.kotica1,552,85625,310
28.Simba1,523,572206,494
29.jsd7897771,402,4940
30.GOTIS LT1,383,76382,810
31.Teldin1,383,54655,843
32.MadMax19671,309,102133,241
33.LordAiron1,296,878121,733
34.Gold Rush1,225,2760
35.Laurrriz1,223,77910,984
36.virgelis1,148,93512,623
37.Devona Donator1,135,83411,392
38.kiesha1,128,7840
39.Giliukas1,067,7720
40.Moiare1,047,58931,335
41.NeroN1,006,551365,286
42.Wynn Sol995,065418,596
43.Lapausinka941,88536,946
44.PathFinder2 Donator937,66819,871
45.Hunted Shadow920,7260
46.Texas Fury914,2110
47.TarogStar888,9880
48.Arcanix847,87931,175
49.tiernan19817,40333,526
50.Mutabor813,65177,514

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.iii2845,2622,854,978
2.Lakamar Sinji567,1573,703,870
3.digiat475,9223,428,385
4.ratas460,797727,741
5.Wynn Sol418,596995,065
6.NeroN365,2861,006,551
7.cork288,674556,649
8.Alpha Code287,149667,399
9.SmartFox261,0405,370,426
10.Cajin Von Sian Donator233,0412,151,319
11.Hope Donator217,6614,101,673
12.Simba206,4941,523,572
13.watupdogg205,5203,678,262
14.MadMax1967133,2411,309,102
15.interiority132,399503,847
16.LordAiron121,7331,296,878
17.MavericHero108,108380,248
18.Rukna Baisioji Akis100,9061,723,431
19.Baras98,1382,730,349
20.Filas Donator83,9994,183,674
21.GOTIS LT82,8101,383,763
22.Mutabor77,514813,651
23.thabin71,1503,367,055
24.Kaukole66,526115,282
25.Eragon ShadeSlayre61,40989,137
26.GholaBashar59,2262,016,847
27.voveriukas58,4382,814,186
28.Teldin55,8431,383,546
29.Delloman Donator53,08699,328
30.Maaak246,387428,839
31.aretard02341,53388,758
32.saw Donator40,430371,548
33.Lapausinka36,946941,885
34.TERROR36,5764,312,957
35.tiernan1933,526817,403
36.Bert2 Donator31,609456,671
37.Moiare31,3351,047,589
38.Arcanix31,175847,879
39.Emoticon10D30,55973,776
40.boehm29,446194,668
41.DrDysdy27,76443,215
42.Chaos27,4633,706,980
43.FBI26,500520,277
44.kotica25,3101,552,856
45.Dregnaought23,84868,627
46.AGUX23,3951,766,672
47.Dios21,5531,969,587
48.Bielka21,3424,112,129
49.theKID21,157100,847
50.PathFinder2 Donator19,871937,668

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation34,949,114931,826
2.The Swarm26,817,9742,504,518
3.Space Cowboys16,718,425727,470
4.Shadow Industries8,237,093201,552
5.Chaos in da Galaxy8,169,712565,746
6.Apocalypse5,942,2341,180,503
7.LT Republic1,849,831892,609
8.The Imperial iDG1,148,5610
9.Evangelion841,551544
10.Anarchy in da Galaxy732,08464,373
11.US Confederation522,14043,092
12.FreeSpace26,8950
13.The Treehuggers559343
14.Xun empire1480
15.BlackShadows620
16.republic commandos100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,504,51826,817,974
2.Apocalypse1,180,5035,942,234
3.LT Confederation931,82634,949,114
4.LT Republic892,6091,849,831
5.Space Cowboys727,47016,718,425
6.Chaos in da Galaxy565,7468,169,712
7.Shadow Industries201,5528,237,093
8.Anarchy in da Galaxy64,373732,084
9.US Confederation43,092522,140
10.Evangelion544841,551
11.The Treehuggers343559
12.FreeSpace026,895
13.republic commandos010
14.BlackShadows062
15.The Imperial iDG01,148,561
16.Xun empire0148
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 08:31:09


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas