Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 51 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,317,2300
2.Lakamar Sinji6,981,4738,341
3.Filas6,579,1531,118
4.Professor6,152,433583
5.digiat5,160,9820
6.Hope5,045,28419,289
7.zyx4,937,5640
8.Bielka4,691,2946,921
9.Midnight Striker4,658,260228,937
10.TERROR4,413,4730
11.Cajin Von Sian4,317,919376,473
12.Chaos4,239,513184,133
13.MadMax19673,985,2030
14.watupdogg3,981,734300,699
15.Rukna Baisioji Akis3,938,34095,271
16.GOTIS LT3,912,0200
17.Baras3,794,3200
18.Simba3,577,03468,811
19.Shadow Stalker3,526,2431,169,395
20.thabin3,413,3630
21.Gold Rush3,406,40744,582
22.MBIK3,179,90070,717
23.voveriukas3,140,7720
24.iii22,913,3800
25.LordAiron2,612,5080
26.Paxius2,481,4970
27.Arcanix2,478,267453,407
28.MrKingas2,473,2530
29.Dios2,362,2370
30.Wynn Sol2,325,333446,716
31.virgelis2,297,9450
32.GholaBashar2,054,6200
33.Laurrriz1,838,991570,312
34.tiernan191,835,99943,230
35.Teldin1,833,8530
36.Alpha Code1,791,53217,274
37.cork1,790,412419,850
38.AGUX1,780,0990
39.Maaak21,768,9520
40.PathFinder1,767,900127,302
41.Reebok LT1,745,8170
42.Naltsa Abe1,708,1255,036
43.Moiare1,662,8560
44.interiority1,632,6020
45.Wizardro1,630,67240,616
46.kotica1,593,2450
47.TarogStar1,452,22322,086
48.FORTRANshadow1,443,99481,762
49.jsd7897771,402,4940
50.Iiridayn1,368,2070

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Shadow Stalker1,169,3953,526,243
2.Laurrriz570,3121,838,991
3.Arcanix453,4072,478,267
4.Wynn Sol446,7162,325,333
5.cork419,8501,790,412
6.Cajin Von Sian376,4734,317,919
7.Coce351,941901,022
8.watupdogg300,6993,981,734
9.andy1218299,688951,128
10.Midnight Striker228,9374,658,260
11.Chaos184,1334,239,513
12.H911Reiver136,259136,259
13.PathFinder127,3021,767,900
14.Karil108,845108,845
15.COBRA LT106,884847,532
16.Rukna Baisioji Akis95,2713,938,340
17.FORTRANshadow81,7621,443,994
18.MBIK70,7173,179,900
19.Simba68,8113,577,034
20.Pray63,869733,015
21.Tweaker62,456377,201
22.RioGrande53,915806,322
23.mythics45,053963,307
24.Gold Rush44,5823,406,407
25.tiernan1943,2301,835,999
26.Angel of Darkness42,45280,568
27.Wizardro40,6161,630,672
28.Eternal Light36,698119,832
29.DrDysdy29,52279,797
30.Scene26,59926,599
31.Eragon ShadeSlayre26,338164,920
32.TarogStar22,0861,452,223
33.Hope19,2895,045,284
34.cwpick1 Donator18,058602,300
35.TallDude3rd17,839566,574
36.Alpha Code17,2741,791,532
37.The Teacher15,04223,501
38.MageofMaddness11,950254,166
39.Rebelion00111,753205,255
40.Lakamar Sinji8,3416,981,473
41.Bielka6,9214,691,294
42.Match6,30747,290
43.Naltsa Abe5,0361,708,125
44.FBI4,836779,707
45.General Stonewall4,108975,834
46.mauzas4,041795,481
47.NightCross3,6984,783
48.Griffin Vengance3,536295,516
49.Saint Baakra3,4841,188,672
50.Streetracer2,7792,779

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm44,817,7632,417,268
2.LT Confederation32,450,303186,807
3.Apocalypse10,273,7701,356,626
4.Space Cowboys9,561,486896,553
5.ChaosInDaGalaxy8,786,140875,808
6.SC Academy8,575,9631,128
7.Cry And Die Sir7,590,398168,034
8.Shadow Industries7,069,81364,772
9.Administrators6,152,520583
10.Shadows2,612,5080
11.LT Republic2,294,2351,138
12.Shadow Stalker Rocks2,258,907227,529
13.Black Corsaires1,780,0990
14.Welsh Confedurate1,708,0324,943
15.Shadow Guard834,3234,013
16.US Confederation253,34211,126
17.Outer Fringe Pirates205,25511,753
18.Night Shade Union4,7833,698

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,417,26844,817,763
2.Apocalypse1,356,62610,273,770
3.Space Cowboys896,5539,561,486
4.ChaosInDaGalaxy875,8088,786,140
5.Shadow Stalker Rocks227,5292,258,907
6.LT Confederation186,80732,450,303
7.Cry And Die Sir168,0347,590,398
8.Shadow Industries64,7727,069,813
9.Outer Fringe Pirates11,753205,255
10.US Confederation11,126253,342
11.Welsh Confedurate4,9431,708,032
12.Shadow Guard4,013834,323
13.Night Shade Union3,6984,783
14.LT Republic1,1382,294,235
15.SC Academy1,1288,575,963
16.Administrators5836,152,520
17.Shadows02,612,508
18.Black Corsaires01,780,099
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 08:39:06


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas