Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 7 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.Baras1,004,217437,434
2.zyx882,597251,193
3.AdvocatusDiaboli658,4540
4.Bielka619,338368,751
5.Lion531,4780
6.thabin498,067223,027
7.Paxius414,96825,922
8.mikoronus2246,02860,164
9.Chaos211,64349,307
10.neacpesi195,2150
11.Highlander154,61144,200
12.YuGi137,52958,322
13.virgelis121,85913,902
14.DarkViper115,0970
15.Minde21107,3900
16.Wannix96,6530
17.Krepsas91,10210
18.eXpert85,32319,245
19.Elvenlord85,29428,185
20.Kovas80,93965,950
21.gimi76,85163,858
22.MBIK71,56316,169
23.potvinisLT70,849331
24.WarStrakals69,37226,904
25.Xen Chi67,76552,646
26.mauzas66,71226,528
27.Linasman65,96655,090
28.Slick Sexpistol65,1323,713
29.buzzzz61,0770
30.TERROR60,07455,084
31.Marvel Magnum57,33324,809
32.voveriukas55,71923,690
33.toXic brAin55,2480
34.TooLazy54,4100
35.Varlokas50,0130
36.Siitas49,2900
37.geimeris44,6340
38.delfis44,5170
39.TiTo43,2940
40.Stiks42,0760
41.Strahd39,77630
42.Filas38,79317,768
43.Gold Rush33,69132,130
44.Xenoblaster29,8310
45.REvol28,9240
46.the twisted surfer23,75210,888
47.Renis23,3390
48.PArADOXx23,29910
49.Emperor Nero22,64822,648
50.Simba21,57013,827

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Baras437,4341,004,217
2.Bielka368,751619,338
3.zyx251,193882,597
4.thabin223,027498,067
5.Kovas65,95080,939
6.gimi63,85876,851
7.mikoronus260,164246,028
8.YuGi58,322137,529
9.Linasman55,09065,966
10.TERROR55,08460,074
11.Xen Chi52,64667,765
12.Chaos49,307211,643
13.Highlander44,200154,611
14.Gold Rush32,13033,691
15.Elvenlord28,18585,294
16.WarStrakals26,90469,372
17.mauzas26,52866,712
18.Paxius25,922414,968
19.Marvel Magnum24,80957,333
20.voveriukas23,69055,719
21.Emperor Nero22,64822,648
22.eXpert19,24585,323
23.NeT Dr Abe18,21518,215
24.Filas17,76838,793
25.god of underworld17,38018,136
26.MBIK16,16971,563
27.virgelis13,902121,859
28.Simba13,82721,570
29.the twisted surfer10,88823,752
30.valio8,8298,829
31.thewiz43528,70017,462
32.Dinda7,27615,248
33.AGUX7,1607,160
34.Match4,24620,414
35.Cursor4,1894,199
36.Slick Sexpistol3,71365,132
37.NYX3,3783,378
38.Babilon2,9882,988
39.PSYCHOSIS22,9762,976
40.Paytime2,90312,144
41.Stranger2,87710,780
42.babai2,8052,805
43.aceg2,2862,286
44.andy12181,7217,645
45.spustas1,6441,644
46.creim906906
47.koley heart864874
48.PoisonDagger807807
49.tubai783783
50.Obliterator700700

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation3,458,801826,515
2.TheSwarm1,120,2770
3.Masters of Chaos610,140243,910
4.Lords Of Shadows373,56810
5.LT Juniors174,465140,893
6.WW Confederation156,71927,342
7.Raven Loft135,533235
8.TERRORISTS LT130,47185,297
9.Hard Fighters110,4140
10.Sexton95,0293,713
11.Space Architects88,09973,110
12.Dutch United Forces77,96661,466
13.DarkSide65,689586
14.Masters Of Chaos Jr31,6564,183
15.Squires of Chaos26,77813,904
16.Chaos Knights22,50522,370
17.Demons Of Underworld18,35717,601
18.LT MYSTERY18,299234
19.The Last Gunslingers14,5130
20.The Swarm Juniors10,3390
21.Last of the Chaos10,0590
22.Pirates In the Way5,4200
23.Stronghold2,4370
24.Rusys2,3402,340
25.Sodom2,0100
26.Milonia2,0080
27.Borg Confederation1,8920
28.Spiral Legion1,7050
29.Hard Fighter Juniors1,5900
30.TGO1,5860
31.SKC1,5570
32.impariel dark side1,2700
33.Archangels1,2180
34.Warriors of Atlantis1,1470
35.Daywalkers9750
36.ANSWER TO ME8960
37.skymasters8220
38.PinoyZone7500
39.Aphrodition Empire6060
40.Chaotic Knights6040
41.Apokalipse5990
42.Dutch Warriors5390
43.SL15310
44.Romulan Empire5240
45.Makaroni5190
46.Abes Army4110
47.the surfies3860
48.Indian Skylords3670
49.Neo Phoenix3430
50.Masters of Elements318318

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation826,5153,458,801
2.Masters of Chaos243,910610,140
3.LT Juniors140,893174,465
4.TERRORISTS LT85,297130,471
5.Space Architects73,11088,099
6.Dutch United Forces61,46677,966
7.WW Confederation27,342156,719
8.Chaos Knights22,37022,505
9.Demons Of Underworld17,60118,357
10.Squires of Chaos13,90426,778
11.Masters Of Chaos Jr4,18331,656
12.Sexton3,71395,029
13.Rusys2,3402,340
14.DarkSide58665,689
15.Masters of Elements318318
16.Raven Loft235135,533
17.LT MYSTERY23418,299
18.Black Dragons218218
19.The Tribe207257
20.STC174194
21.Shion146176
22.UGAK113113
23.desolators109119
24.Unicycle Riders9090
25.ad federation7777
26.Death cult76108
27.Dutch Federation6060
28.Stratovarius Empire4545
29.4 badassed mofos4040
30.technofobia39217
31.abcdef3131
32.SDFX3030
33.storm warning2020
34.BCK Federation2020
35.Italian Spacelights2020
36.Steel Throne2020
37.Alpha Wing1616
38.Lords Of Shadows10373,568
39.selinanti mirtis1020
40.Union of Tilciar1030
41.Lone wolf1030
42.skylords1010
43.Black Hole1010
44.deba 001231010
45.The Meh Lords1010
46.UA Space Knights1010
47.saians1010
48.SS54261010
49.Renegade Alliance1010
50.Nopotulis1010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 08:39:17


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas