Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 9 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx2,715,876756,128
2.TERROR1,783,350577,676
3.Bielka1,385,70370
4.Chaos1,344,60016,074
5.voveriukas1,217,852325,860
6.Baras1,054,89035,593
7.thabin703,50172,902
8.Paxius564,15895,266
9.Lion531,4780
10.Filas432,101113,564
11.Manijakas370,543365,406
12.Starfox314,855314,359
13.Linasman306,9920
14.MBIK285,71424,093
15.mauzas216,880100,257
16.potvinisLT210,8551,402
17.Gold Rush209,6400
18.PSYCHOSIS2202,061162,146
19.Simba200,832125,282
20.neacpesi195,2150
21.nZewa181,419167,327
22.qwanta172,5330
23.Dark Comet162,679135,027
24.Shadow Stalker151,42339,044
25.virgelis148,34112,543
26.PArADOXx136,70611,851
27.Kovas128,12916,503
28.gimi116,551330
29.DarkViper115,0970
30.Minde21107,3900
31.Wannix98,2030
32.eXpert96,3290
33.Krepsas91,1020
34.Xen Chi87,8159,640
35.WarStrakals87,0326,581
36.AGUX71,19142,055
37.Hsirhc68,08062,802
38.Marvel Magnum67,122222
39.Slick Sexpistol66,1260
40.toXic brAin64,754466
41.buzzzz61,0770
42.Hope55,5315,285
43.Infinity54,76449,054
44.TooLazy54,4100
45.Varlokas50,0130
46.Hunted Shadow49,80637,771
47.Siitas49,2900
48.geimeris44,6340
49.delfis44,5170
50.Strahd44,2240

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.zyx756,1282,715,876
2.TERROR577,6761,783,350
3.Manijakas365,406370,543
4.voveriukas325,8601,217,852
5.Starfox314,359314,855
6.nZewa167,327181,419
7.PSYCHOSIS2162,146202,061
8.Dark Comet135,027162,679
9.Simba125,282200,832
10.Filas113,564432,101
11.mauzas100,257216,880
12.Paxius95,266564,158
13.thabin72,902703,501
14.Hsirhc62,80268,080
15.Infinity49,05454,764
16.AGUX42,05571,191
17.Shadow Stalker39,044151,423
18.Hunted Shadow37,77149,806
19.Baras35,5931,054,890
20.RaZAto33,39639,283
21.chaotica31,34736,372
22.MBIK24,093285,714
23.Nosferatu223,30330,679
24.iii221,84736,649
25.Wolfen21,25822,082
26.RangerFromTheNorth19,85221,216
27.Predator17,76434,503
28.Kovas16,503128,129
29.Chaos16,0741,344,600
30.optimalcrab15,11926,408
31.Tempest14,37314,373
32.kuliasius14,24518,060
33.FBI14,02017,283
34.Grameris13,48828,753
35.thewiz435212,92337,370
36.virgelis12,543148,341
37.ende11,88529,101
38.PArADOXx11,851136,706
39.Zitroth11,28520,655
40.babai11,08716,572
41.overmind10,74610,746
42.Xen Chi9,64087,815
43.digiat9,58611,692
44.Match9,21638,029
45.Renis7,77331,112
46.HiDraLisK7,15518,015
47.YouSmellLikeDoddie6,6096,728
48.WarStrakals6,58187,032
49.GrEeNlEaF6,3476,379
50.bdsm995,2895,289

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation6,108,3811,353,781
2.Command and Conquest3,522,458531,435
3.TERRORISTS LT2,820,8401,067,903
4.Chaotic Balance376,710297,194
5.Lords Of Shadows373,5680
6.WW Confederation333,12263,518
7.Academy of Conquest321,627321,131
8.Shikshiena295,65924,093
9.Santas church172,5330
10.Raven Loft140,4330
11.Space Architects128,12916,503
12.Hard Fighters110,4140
13.LT juniors106,28310,028
14.Dutch United Forces105,8629,640
15.Sexton96,0230
16.SL Angels68,08062,802
17.Shadow Industries66,50454,469
18.DarkSide65,6990
19.LT MYSTERY29,3910
20.Squires of Chaos25,8260
21.United Armed Forces25,69324,925
22.Chaos Knights20,28310
23.US Confederation18,90210,243
24.Demons Of Underworld18,3570
25.The Last Gunslingers14,5130
26.The Swarm Juniors10,3390
27.Last of the Chaos8,9230
28.Black Reapers7,032344
29.Tuttapposto6,6926,242
30.Pirates In the Way5,4200
31.Insanity United4,8682,061
32.darkness embracing4,4063,757
33.Colonial Navy3,3403,329
34.Red Faction2,8712,871
35.Army of Anubus2,856638
36.Rusys2,5500
37.Stronghold2,4370
38.Halo2,1752,135
39.Sodom2,0100
40.Milonia2,0080
41.Borg Confederation1,8920
42.Spiral Legion1,7050
43.Hard Fighter Juniors1,5900
44.TGO1,5860
45.SKC1,5570
46.US Marines1,4831,483
47.impariel dark side1,2700
48.a BLACK MUR PL1,2291,204
49.Wariors1,2191,219
50.Archangels1,2180

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation1,353,7816,108,381
2.TERRORISTS LT1,067,9032,820,840
3.Command and Conquest531,4353,522,458
4.Academy of Conquest321,131321,627
5.Chaotic Balance297,194376,710
6.WW Confederation63,518333,122
7.SL Angels62,80268,080
8.Shadow Industries54,46966,504
9.United Armed Forces24,92525,693
10.Shikshiena24,093295,659
11.Space Architects16,503128,129
12.US Confederation10,24318,902
13.LT juniors10,028106,283
14.Dutch United Forces9,640105,862
15.Tuttapposto6,2426,692
16.darkness embracing3,7574,406
17.Colonial Navy3,3293,340
18.Red Faction2,8712,871
19.Halo2,1352,175
20.Insanity United2,0614,868
21.US Marines1,4831,483
22.Wariors1,2191,219
23.a BLACK MUR PL1,2041,229
24.Starwind and Halking980980
25.Angamian696696
26.Army of Anubus6382,856
27.G and A635635
28.UAF Jnr558703
29.Death World534534
30.Galactic Force441461
31.ANC434434
32.Black Reapers3447,032
33.UnitedDefenceAliance324364
34.Europa Federation281322
35.DTMU224234
36.DEIVES215215
37.Serenity202202
38.Halo Spartan Forces183183
39.Walkingtub178178
40.Beastie Boys177177
41.Jillipollas167167
42.Gaunts Ghosts155155
43.The No0bs 0f T1tans144144
44.Syne129215
45.Splendourful124124
46.Army of Angels105105
47.Unicycle Riders76217
48.X900000X7070
49.Dance Of Blades7070
50.its my life6060
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:32


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas