Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 22 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,917,3220
2.TERROR3,489,34112,124
3.Chaos2,633,5481,481
4.MBIK2,448,19768,319
5.Bielka2,194,460410,348
6.SmartFox1,910,706492,365
7.Hope1,746,81155,708
8.digiat1,715,16228,210
9.voveriukas1,692,2809,986
10.Baras1,600,3570
11.thabin1,550,44641,915
12.Paxius1,420,9090
13.AGUX1,139,96619,715
14.Reebok LT1,041,54836,787
15.Lakamar Sinji968,24235,414
16.Texas Fury913,9090
17.nZewa887,0321,870
18.Tiradun786,7360
19.GholaBashar689,270140,096
20.Hunted Shadow632,27733,314
21.Simba615,6000
22.mauzas609,34715,646
23.Manijakas554,7660
24.Lion531,4780
25.Amidamaru528,09113,970
26.iii2485,991943
27.mandrius485,741362,796
28.MinderBinder483,35963
29.Slammer471,64814,395
30.GOTIS LT463,584351,351
31.kotica444,62420,525
32.GrEeNlEaF429,8230
33.virgelis412,0475,703
34.thewiz4352384,718151,536
35.Professor363,026556
36.PSYCHOSIS2349,7490
37.BethorScion342,736284,696
38.ghost of big dog339,642259,085
39.Cydiona334,287160,110
40.gogo330,8840
41.PArADOXx326,2880
42.TallDude3rd310,50482,983
43.Linasman306,9920
44.Ghost Negotiator294,108108,617
45.DMwalking264,0160
46.interiority257,503914
47.Giliukas228,3112,305
48.kiesha215,44279,591
49.potvinisLT215,1910
50.gimi207,6550

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.SmartFox492,3651,910,706
2.Bielka410,3482,194,460
3.mandrius362,796485,741
4.GOTIS LT351,351463,584
5.BethorScion284,696342,736
6.ghost of big dog259,085339,642
7.Cydiona160,110334,287
8.Eimis23153,745167,181
9.thewiz4352151,536384,718
10.GholaBashar140,096689,270
11.Ghost Negotiator108,617294,108
12.Teldin92,645183,453
13.TallDude3rd82,983310,504
14.dranger81,206160,810
15.kiesha79,591215,442
16.Laurrriz77,238178,076
17.MBIK68,3192,448,197
18.VS64,845168,766
19.MadMax196763,784117,768
20.Ghost Hunter59,80680,557
21.Devona56,17864,841
22.Hope55,7081,746,811
23.corexx51,771106,608
24.Vigilante50,17265,032
25.thabin41,9151,550,446
26.Deemers41,195189,252
27.mehdec40,92041,794
28.Reebok LT36,7871,041,548
29.Lakamar Sinji35,414968,242
30.i need vengince34,41740,583
31.Hunted Shadow33,314632,277
32.Calamity Jane32,33067,454
33.McGrimes31,94298,280
34.ThePiece29,99656,909
35.digiat28,2101,715,162
36.LordAiron26,25326,253
37.SF66624,96024,960
38.swimerdude6222,86534,412
39.Lapausinka21,80122,126
40.kotica20,525444,624
41.Black Mustang19,882189,907
42.AGUX19,7151,139,966
43.Grand Admiral Felix18,99819,243
44.Robertfencer18,39119,410
45.Noble Knight18,27623,916
46.Faith17,54023,095
47.mauzas15,646609,347
48.Naltsa Abe15,19015,190
49.Slammer14,395471,648
50.Amidamaru13,970528,091

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation20,471,7851,936,190
2.The Space Rangers8,359,464220,300
3.Chaos In Da Galaxy5,515,5501,240,718
4.Space Cowboys2,116,949496,465
5.Ranger Ninja Academy1,359,873152,618
6.The underdogs993,67446,520
7.Insurgency971,6525,581
8.SC Academy666,107293,775
9.League of Justice485,486179,041
10.Anarchy in da Galaxy261,34366,832
11.Hands of Glory79,49673,255
12.LTC Juniors26,93932,975
13.Ghetto USC18,6460
14.Knights of Pythias9,7531,223
15.Foxen Armies421310
16.Halo Elite3320
17.junglemassive1080
18.actec8010
19.Chaos Assasins760
20.hippys400
21.SomeIndians300
22.NS Raiders200
23.BlitzBarricade100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation1,936,19020,471,785
2.Chaos In Da Galaxy1,240,7185,515,550
3.Space Cowboys496,4652,116,949
4.SC Academy293,775666,107
5.The Space Rangers220,3008,359,464
6.League of Justice179,041485,486
7.Ranger Ninja Academy152,6181,359,873
8.Hands of Glory73,25579,496
9.Anarchy in da Galaxy66,832261,343
10.The underdogs46,520993,674
11.LTC Juniors32,97526,939
12.Insurgency5,581971,652
13.Knights of Pythias1,2239,753
14.Foxen Armies310421
15.actec1080
16.NS Raiders020
17.SomeIndians030
18.BlitzBarricade010
19.Chaos Assasins076
20.hippys040
21.Ghetto USC018,646
22.Halo Elite0332
23.junglemassive0108
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:34:40


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas