Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 48 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox11,827,859167,972
2.Lakamar Sinji9,201,1451,334,532
3.Filas8,511,569317,686
4.Rukna Baisioji Akis8,118,561235,905
5.Cajin Von Sian7,057,39798,683
6.digiat6,341,394476,889
7.GOTIS LT6,190,9122,354
8.Professor6,176,24887
9.MadMax5,829,668633,686
10.Midnight Striker5,801,36956,643
11.Chaos5,094,251563,996
12.Hope5,025,9950
13.zyx4,975,79615,634
14.Bielka4,719,1020
15.TERROR4,413,4830
16.watupdogg4,376,575375,314
17.Simba4,371,958212,418
18.Azuolinis Konanas4,200,986269,945
19.Arcanix4,185,454446,876
20.Baras4,098,91132,399
21.Wizardro3,790,426741
22.Gold Rush3,522,1070
23.thabin3,425,369496
24.virgelis3,242,8963,319
25.voveriukas3,141,1190
26.iii23,135,3540
27.Dios3,120,50961,544
28.MBIK3,109,1830
29.Maaak22,925,38415,227
30.LordAiron2,861,53655,898
31.PathFinder2,853,628235,004
32.Sky Faras2,656,09113,974
33.FORTRANshadow Donator2,650,97274,052
34.Paxius2,649,06310,623
35.General Stonewall Donator2,636,7431,385,254
36.cork2,564,4541,767
37.Shadow Stalker Donator2,560,31434,568
38.tiernan19 Donator2,550,33947,512
39.COBRA LT2,521,463993,284
40.MrKingas2,473,2530
41.Bethos2,450,317469,626
42.Teldin2,430,760188,724
43.Wynn Sol2,364,3490
44.interiority2,108,097179,310
45.Naltsa Abe2,103,9290
46.GholaBashar2,054,7930
47.AGUX1,858,6800
48.Alpha Code1,803,6060
49.Reebok LT1,745,8170
50.Moiare1,664,634184

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.General Stonewall Donator1,385,2542,636,743
2.Lakamar Sinji1,334,5329,201,145
3.COBRA LT993,2842,521,463
4.MadMax633,6865,829,668
5.Chaos563,9965,094,251
6.digiat476,8896,341,394
7.Bethos469,6262,450,317
8.Arcanix446,8764,185,454
9.watupdogg375,3144,376,575
10.IRON MAIDEN 666337,0771,336,002
11.Filas317,6868,511,569
12.Stealthy21 Donator278,331823,738
13.Azuolinis Konanas269,9454,200,986
14.Rukna Baisioji Akis235,9058,118,561
15.PathFinder235,0042,853,628
16.Simba212,4184,371,958
17.Teldin188,7242,430,760
18.interiority179,3102,108,097
19.TORO AKIS176,829926,638
20.SmartFox167,97211,827,859
21.Hellcat0 Donator164,009546,753
22.silent raven 666140,675260,622
23.Karil125,190483,013
24.Cajin Von Sian98,6837,057,397
25.glosstop85,398122,320
26.Etrius83,429994,021
27.FORTRANshadow Donator74,0522,650,972
28.Dios61,5443,120,509
29.Midnight Striker56,6435,801,369
30.LordAiron55,8982,861,536
31.tiernan19 Donator47,5122,550,339
32.Dead Meat39,164142,093
33.Shadow Stalker Donator34,5682,560,314
34.Baras32,3994,098,911
35.me naam is m29,279219,601
36.zype27,4321,354,396
37.Kid in ROTC26,08942,094
38.Dregnaought24,547574,420
39.Captain Jones23,48727,348
40.Silent Slick19,593138,733
41.theKID19,048694,840
42.Drangers back18,927300,381
43.SETEKH18,767341,730
44.Iron Brave 99918,76620,955
45.Mazera DeVille16,132284,711
46.zyx15,6344,975,796
47.Numbat15,61815,618
48.Maaak215,2272,925,384
49.Atmorozkas15,11117,906
50.Sky Faras13,9742,656,091

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm52,330,1914,033,831
2.LT Confederation49,219,5021,464,963
3.Cry And Die Sir28,247,6981,297,897
4.Apocalypse17,083,225139,812
5.Shadow Industries15,780,396277,620
6.Acme Pedagogy15,482,1602,935,752
7.Shadow Guard10,748,53992,126
8.Justice inDaGalaxy6,759,84440,690
9.Administrators6,327,280298
10.Space Cowboys5,873,8059,692
11.Tuga4,185,454446,876
12.Shadows3,202,26267,173
13.Royal Fleet711,57180,403
14.The Dark Side700700
15.royals220

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm4,033,83152,330,191
2.Acme Pedagogy2,935,75215,482,160
3.LT Confederation1,464,96349,219,502
4.Cry And Die Sir1,297,89728,247,698
5.Tuga446,8764,185,454
6.Shadow Industries277,62015,780,396
7.Apocalypse139,81217,083,225
8.Shadow Guard92,12610,748,539
9.Royal Fleet80,403711,571
10.Shadows67,1733,202,262
11.Justice inDaGalaxy40,6906,759,844
12.Space Cowboys9,6925,873,805
13.The Dark Side700700
14.Administrators2986,327,280
15.royals022
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:15:39


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas