Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 12 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,121,5331,488
2.TERROR3,028,4651,163,962
3.Bielka1,727,9282,736
4.voveriukas1,674,7332,765
5.Paxius1,418,86420
6.Chaos1,412,40063,020
7.Baras1,214,55263,347
8.MBIK1,150,356678,353
9.digiat1,113,818330,770
10.AGUX1,017,324756,095
11.thabin1,017,090101,180
12.Shadow Stalker681,26566,983
13.nZewa572,59676,887
14.Manijakas554,7660
15.Lion531,4780
16.Simba508,05874,625
17.Filas452,81312,345
18.mauzas431,16810,059
19.PSYCHOSIS2345,61716,738
20.PArADOXx326,28872,838
21.GrEeNlEaF309,026193,881
22.Linasman306,9920
23.Hope251,8644,049
24.Hunted Shadow239,583151,807
25.potvinisLT211,875760
26.Gold Rush209,6400
27.gimi207,655102
28.neacpesi195,2150
29.iii2193,40044,577
30.Lakamar Sinji189,28294,943
31.Kovas176,7720
32.DMwalking174,38317,980
33.qwanta172,5330
34.Dark Comet166,4320
35.RaZAto157,88646,155
36.Slammer157,484108,270
37.virgelis154,97666
38.Giliukas154,86461,661
39.HiDraLisK140,1422,717
40.DarkViper115,0970
41.eXpert112,3130
42.Nosferatu2109,16317,282
43.kaz1664108,44147,341
44.Minde21107,3900
45.WarStrakals104,2113,855
46.Tiradun103,33263,016
47.BullHead98,9467,134
48.Krepsas91,11210
49.Xen Chi87,8750
50.Wolfen82,5952,863

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.TERROR1,163,9623,028,465
2.AGUX756,0951,017,324
3.MBIK678,3531,150,356
4.digiat330,7701,113,818
5.GrEeNlEaF193,881309,026
6.Hunted Shadow151,807239,583
7.Slammer108,270157,484
8.thabin101,1801,017,090
9.Lakamar Sinji94,943189,282
10.nZewa76,887572,596
11.Simba74,625508,058
12.PArADOXx72,838326,288
13.Shadow Stalker66,983681,265
14.Baras63,3471,214,552
15.Chaos63,0201,412,400
16.Tiradun63,016103,332
17.Giliukas61,661154,864
18.kaz166447,341108,441
19.RaZAto46,155157,886
20.iii244,577193,400
21.300spartans42,98759,688
22.MrKingas32,55069,327
23.TheOne26,55147,500
24.Sergeant Cyber25,83946,288
25.Nick Scryer25,83549,581
26.Infinity22,52680,175
27.morta20,99524,794
28.rmd x20,70329,528
29.interiority20,57626,229
30.Clipto19,01719,017
31.MinderBinder18,20718,207
32.DMwalking17,980174,383
33.TarogStar17,70820,190
34.Nosferatu217,282109,163
35.gogo16,86717,680
36.PSYCHOSIS216,738345,617
37.thewiz435215,29875,715
38.Avata0pt1x13,35523,389
39.Filas12,345452,813
40.nemenapadat11,76914,906
41.Phobius10,95113,411
42.GhettoSmurph10,60717,426
43.mauzas10,059431,168
44.PathFinder28,38527,999
45.Negotiator8,19844,485
46.Stoma7,9957,995
47.Reebok LT7,8837,883
48.BullHead7,13498,946
49.MoD6,82918,174
50.Nabooian Monkey6,10915,139

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation9,766,481359,296
2.Lords of Shadows7,632,8082,007,888
3.Harmonic Balance2,631,365834,496
4.TERRORISTS LT2,039,474211,668
5.Shikshiena1,160,478678,496
6.LT juniors556,7790
7.Cosmic Horror353,1660
8.Academy of Conquest290,555148,760
9.LOS0282,4660
10.The underdogs271,395182,467
11.Shadow Industries236,64884,059
12.Chaotic Balance197,93220
13.Space Architects176,7720
14.Santas church172,5330
15.Raven Loft140,4450
16.WW Confederation117,5860
17.Hard Fighters110,4140
18.Dutch United Forces106,2780
19.Sexton96,0330
20.Woad Raiders79,31318,896
21.DarkSide65,6990
22.Morning Star51,688107
23.Ghetto Weed46,74715,870
24.UGC31,1192,850
25.LT MYSTERY29,3910
26.Chaos Knights20,2430
27.Demons Of Underworld18,3570
28.I not Cheat17,6660
29.The Last Gunslingers14,5130
30.Shikshiena Jrs13,55113,531
31.Bianca Federation12,9659,828
32.S I C o N11,0012,544
33.The Swarm Juniors10,3390
34.SI Boot Camp10,1584,036
35.Divided States9,3070
36.Last of the Chaos8,94310
37.DPA7,9957,124
38.Dark Insurrection7,3810
39.Tuttapposto6,9561,068
40.Dark Galaxy Juniors6,8792,946
41.UFO6,79051
42.Winter Warriors5,5864,025
43.Pirates In the Way5,4200
44.darkness embracing4,4060
45.Dragoon Lords3,8071,016
46.Army of Anubus3,1130
47.00sekc2,6822,682
48.Rusys2,5500
49.Halo2,1150
50.Sodom2,0100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Lords of Shadows2,007,8887,632,808
2.Harmonic Balance834,4962,631,365
3.Shikshiena678,4961,160,478
4.LT Confederation359,2969,766,481
5.TERRORISTS LT211,6682,039,474
6.The underdogs182,467271,395
7.Academy of Conquest148,760290,555
8.Shadow Industries84,059236,648
9.Woad Raiders18,89679,313
10.Ghetto Weed15,87046,747
11.Shikshiena Jrs13,53113,551
12.Bianca Federation9,82812,965
13.DPA7,1247,995
14.SI Boot Camp4,03610,158
15.Winter Warriors4,0255,586
16.Dark Galaxy Juniors2,9466,879
17.UGC2,85031,119
18.00sekc2,6822,682
19.S I C o N2,54411,001
20.Republic1,8511,851
21.Tuttapposto1,0686,956
22.Dragoon Lords1,0163,807
23.WAR4L964964
24.Skylords Academy860860
25.Shikshiena Juniors557557
26.Red Towers Clan3981,072
27.Imperio Galatico293293
28.AC Federation256256
29.Nislije184184
30.Volcanons Elite149149
31.DTMU146380
32.Morning Star10751,688
33.Legion Etrangere101101
34.bloodhounds100170
35.the rat pack95188
36.Unicycle Riders61348
37.Illuminati5454
38.ETERNAL5353
39.UFO516,790
40.Drunken Squirrels22418
41.Chaotic Balance20197,932
42.Jam Empire20170
43.united federation2030
44.Death Dealers2020
45.The Conquerers2020
46.Knights of Faith2020
47.molotovs rock1111
48.Last of the Chaos108,943
49.Jillipollas10177
50.Phoenix Combine10180
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 22 07:52:00


Viso žaidėjų: 44,207

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas