Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 10 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx3,459,555743,679
2.TERROR1,842,35059,000
3.voveriukas1,671,896454,044
4.Bielka1,470,08084,377
5.Chaos1,349,3804,780
6.Paxius1,198,698634,540
7.Baras1,098,00243,112
8.thabin805,458101,957
9.Manijakas554,766184,223
10.Lion531,4780
11.Filas432,904803
12.mauzas416,139199,259
13.MBIK407,029121,315
14.Simba319,446118,614
15.Starfox318,8904,035
16.Linasman306,9920
17.PSYCHOSIS2290,85488,793
18.Shadow Stalker227,02375,600
19.potvinisLT210,89540
20.Gold Rush209,6400
21.neacpesi195,2150
22.gimi192,87876,327
23.nZewa183,1591,740
24.qwanta172,5330
25.Dark Comet166,4323,753
26.AGUX163,33592,144
27.PArADOXx156,45519,749
28.virgelis149,6131,272
29.Kovas146,95818,829
30.DarkViper115,0970
31.eXpert111,08614,757
32.Hsirhc107,76839,688
33.Minde21107,3900
34.toXic brAin101,04136,287
35.Wannix98,2030
36.WarStrakals98,00910,977
37.Hope97,18341,652
38.Krepsas91,1020
39.HiDraLisK90,39972,384
40.Xen Chi87,8150
41.Hunted Shadow73,00123,195
42.iii271,24234,593
43.Nosferatu271,16440,485
44.Renis69,31638,204
45.ghostfire67,60064,585
46.Marvel Magnum67,1220
47.Slick Sexpistol66,1260
48.buzzzz61,0770
49.BullHead55,54455,534
50.Infinity54,7640

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.zyx743,6793,459,555
2.Paxius634,5401,198,698
3.voveriukas454,0441,671,896
4.mauzas199,259416,139
5.Manijakas184,223554,766
6.MBIK121,315407,029
7.Simba118,614319,446
8.thabin101,957805,458
9.AGUX92,144163,335
10.PSYCHOSIS288,793290,854
11.Bielka84,3771,470,080
12.gimi76,327192,878
13.Shadow Stalker75,600227,023
14.HiDraLisK72,38490,399
15.ghostfire64,58567,600
16.TERROR59,0001,842,350
17.BullHead55,53455,544
18.Baras43,1121,098,002
19.bdsm9942,99448,283
20.Hope41,65297,183
21.Nosferatu240,48571,164
22.digiat40,30651,998
23.Hsirhc39,688107,768
24.Renis38,20469,316
25.toXic brAin36,287101,041
26.iii234,59371,242
27.MikeInToronto30,03930,039
28.Hunted Shadow23,19573,001
29.PArADOXx19,749156,455
30.Negotiator18,90919,187
31.Kovas18,829146,958
32.Tiradun18,81719,247
33.YouSmellLikeDoddie18,23124,959
34.eric1217,71617,716
35.Nick Scryer16,20017,908
36.eXpert14,757111,086
37.thewiz435214,04351,413
38.Metalliticum13,32532,530
39.DMwalking13,30413,304
40.Lakamar Sinji13,13813,249
41.GrEeNlEaF12,63119,010
42.overmind11,82222,568
43.erectiledisfunction11,60912,473
44.WarStrakals10,97798,009
45.Giliukas10,72810,728
46.chaotica10,64147,013
47.Wolfen9,06131,143
48.Destroyer998,5668,841
49.MoNoXiDe FrEaK7,3768,018
50.kaz16647,3137,323

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation8,254,4391,579,697
2.Command and Conquest3,774,135815,835
3.TERRORISTS LT3,440,030743,389
4.LT juniors572,929199,140
5.Chaotic Balance468,77392,063
6.Academy of Conquest440,052113,615
7.LOS0373,5680
8.Shadow Industries243,953133,356
9.SL Angels217,02893,388
10.WW Confederation215,7890
11.Santas church172,5330
12.Space Architects146,95818,829
13.Raven Loft140,44512
14.Hard Fighters110,4140
15.Dutch United Forces105,8620
16.Sexton96,0230
17.Red Faction75,42369,391
18.TLT Training Camp67,64326,628
19.DarkSide65,6990
20.LT MYSTERY29,3910
21.Squires of Chaos25,8260
22.Chaos Knights20,2430
23.Demons Of Underworld18,3570
24.The underdogs17,83617,836
25.I not Cheat17,66617,666
26.The Last Gunslingers14,5130
27.S I C o N12,46812,468
28.The Swarm Juniors10,3390
29.Shikshiena9,9450
30.WWII Blackhawkers9,5219,521
31.Divided States9,2458,603
32.Last of the Chaos8,9230
33.Blue Rogues7,8027,132
34.Pirates In the Way5,4200
35.darkness embracing4,4060
36.Grass Crew3,8943,829
37.Tuttapposto3,7881,125
38.Army of Anubus3,113257
39.Rusys2,5500
40.Stronghold2,4370
41.Halo2,1150
42.Sodom2,0100
43.Milonia2,0080
44.Borg Confederation1,8920
45.Spiral Legion1,7050
46.Hard Fighter Juniors1,5900
47.TGO1,5860
48.SKC1,5570
49.Space Cavaliers1,365481
50.Dark Galaxies1,3351,335

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation1,579,6978,254,439
2.Command and Conquest815,8353,774,135
3.TERRORISTS LT743,3893,440,030
4.LT juniors199,140572,929
5.Shadow Industries133,356243,953
6.Academy of Conquest113,615440,052
7.SL Angels93,388217,028
8.Chaotic Balance92,063468,773
9.Red Faction69,39175,423
10.TLT Training Camp26,62867,643
11.Space Architects18,829146,958
12.The underdogs17,83617,836
13.I not Cheat17,66617,666
14.S I C o N12,46812,468
15.WWII Blackhawkers9,5219,521
16.Divided States8,6039,245
17.Blue Rogues7,1327,802
18.Grass Crew3,8293,894
19.Dark Galaxies1,3351,335
20.Tuttapposto1,1253,788
21.Crusaders of War1,0641,100
22.PK1,0381,048
23.Cradle Guardians722722
24.Europa Federation614936
25.Silent Knight531531
26.Space Cavaliers4811,365
27.Dark Wolves459459
28.Black Reapers395683
29.Army of Anubus2573,113
30.federation224224
31.DEIVES210425
32.MegloManiacs196196
33.Death Inc158158
34.Colonial Navy1481,156
35.Unicorn conference133133
36.0 Dirijor133133
37.Dark Warriors123123
38.Anger Angels120120
39.Imperial111111
40.Silent Earth102102
41.movie9595
42.Starwind and Halking791,059
43.The Vangards7484
44.Black Pirates7373
45.UAF50583
46.Dark Reapers5050
47.00 Clan4040
48.BulletProofIce3030
49.Red Comet 3 Assasins2424
50.Unicycle Riders20277
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 22 07:39:11


Viso žaidėjų: 44,207

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas