Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 20 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,805,2765,242
2.TERROR3,477,2177,451
3.Chaos2,599,141755,199
4.MBIK2,076,067872,849
5.Bielka1,735,1160
6.voveriukas1,682,2940
7.digiat1,666,7513,196
8.Baras1,600,3570
9.thabin1,459,4772,325
10.Paxius1,420,9090
11.SmartFox1,352,5401,295,409
12.Hope1,200,00919,973
13.AGUX1,059,1385,001
14.Reebok LT995,716604,720
15.Texas Fury913,909637,745
16.nZewa885,1620
17.Lakamar Sinji792,753323,429
18.Tiradun786,73621,984
19.Simba615,6000
20.mauzas592,89910,962
21.Manijakas554,7660
22.GholaBashar533,136387,036
23.Lion531,4780
24.iii2476,638148,519
25.Slammer447,333109,553
26.Hunted Shadow443,795139,255
27.GrEeNlEaF429,8230
28.MinderBinder405,379292,165
29.virgelis390,74272,691
30.PSYCHOSIS2349,7490
31.gogo330,8840
32.PArADOXx326,2880
33.Linasman306,9920
34.kotica272,215233,917
35.DMwalking264,0160
36.Giliukas225,0160
37.potvinisLT215,19114
38.TallDude3rd210,111164,708
39.Gold Rush209,6400
40.gimi207,6550
41.neacpesi195,2150
42.Dutchy186,6640
43.Kovas176,8730
44.DarkViper174,3640
45.qwanta172,5330
46.Cydiona166,726132,345
47.HiDraLisK144,4050
48.Black Mustang143,74193,039
49.Deemers143,14893,144
50.rmd x141,29360

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.SmartFox1,295,4091,352,540
2.MBIK872,8492,076,067
3.Chaos755,1992,599,141
4.Texas Fury637,745913,909
5.Reebok LT604,720995,716
6.GholaBashar387,036533,136
7.Lakamar Sinji323,429792,753
8.MinderBinder292,165405,379
9.kotica233,917272,215
10.TallDude3rd164,708210,111
11.iii2148,519476,638
12.Hunted Shadow139,255443,795
13.Cydiona132,345166,726
14.Slammer109,553447,333
15.Amidamaru93,16193,161
16.Deemers93,144143,148
17.Black Mustang93,039143,741
18.Voice of Filas78,39278,392
19.Grimnor Uthlersson75,69388,377
20.virgelis72,691390,742
21.Ghost Negotiator41,15660,622
22.Professor31,64836,283
23.Teldin29,33262,344
24.Astlan Hsirhc28,60428,604
25.interiority25,412130,948
26.MadMax196724,35940,413
27.Tiradun21,984786,736
28.BethorScion21,59536,410
29.mandrius21,49065,181
30.dranger20,48735,876
31.Hope19,9731,200,009
32.McGrimes18,26721,626
33.Kaupas17,03849,725
34.Venture14,70758,771
35.mauzas10,962592,899
36.Lumpi9,59111,414
37.Calamity Jane9,50416,782
38.thewiz43527,945129,939
39.Laurrriz7,88492,839
40.TERROR7,4513,477,217
41.Infinity6,88087,607
42.exo91106,7126,712
43.Vigilante6,38310,860
44.Eimis236,2018,733
45.ghost of big dog6,1136,113
46.zyx5,2424,805,276
47.Southsider5,1715,171
48.GOTIS LT5,0605,060
49.AGUX5,0011,059,138
50.Golden Knight4,0344,034

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation13,120,4502,834,139
2.The Space Rangers7,131,2791,874,313
3.TERRORISTS LT5,676,26919,788
4.Chaos in da Galaxy3,807,1211,616,272
5.Space Cowboys1,345,698194,668
6.The underdogs930,282109,703
7.Insurgency604,872321,396
8.Legion of Justice175,22911,385
9.Anarchy in da Galaxy124,77540,027
10.SC Academy118,31354,154
11.Khaos Tribe45,9970
12.SomeIndians3010
13.NS Raiders200

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation2,834,13913,120,450
2.The Space Rangers1,874,3137,131,279
3.Chaos in da Galaxy1,616,2723,807,121
4.Insurgency321,396604,872
5.Space Cowboys194,6681,345,698
6.The underdogs109,703930,282
7.SC Academy54,154118,313
8.Anarchy in da Galaxy40,027124,775
9.TERRORISTS LT19,7885,676,269
10.Legion of Justice11,385175,229
11.SomeIndians1030
12.NS Raiders020
13.Khaos Tribe045,997
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 19 01:42:53


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas