Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 28 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,937,564975
2.SmartFox4,792,352174,790
3.TERROR4,207,94711,038
4.Bielka3,911,20471,945
5.Chaos3,621,39616,292
6.MBIK2,970,60814,510
7.Lakamar Sinji2,795,632851,363
8.voveriukas2,602,53234,367
9.Hope2,492,689188,466
10.watupdogg2,484,859455,840
11.Paxius2,451,5764,612
12.MrKingas2,336,5033,905
13.Baras2,331,26267,497
14.Filas2,258,73344,866
15.digiat2,170,86887,177
16.GholaBashar1,877,1719,572
17.thabin1,774,87160,029
18.Reebok LT1,731,82322,710
19.AGUX1,641,89925,247
20.Rukna Baisioji Akis1,235,977168,764
21.jsd7897771,189,59732,007
22.Simba1,145,42415,871
23.Deemers1,143,1162
24.kiesha1,127,851539
25.MadMax19671,069,1905,783
26.Teldin1,040,62115,531
27.Professor1,004,269278,301
28.Giliukas995,8448,208
29.Devona969,34256,192
30.Naltsa Abe955,520560,826
31.Texas Fury914,2110
32.virgelis897,230290,006
33.GOTIS LT893,408132,239
34.iii2887,459212,880
35.nZewa887,0420
36.kotica823,475160,424
37.Hunted Shadow817,57340,421
38.TwisterX803,779105,529
39.Tiradun786,7360
40.Lapausinka751,464104,789
41.LordAiron745,56714,116
42.mauzas730,4804,895
43.Arcanix708,896162,789
44.Calamity Jane696,0312,413
45.TarogStar691,51620,252
46.Laurrriz609,74617,915
47.Dios584,93881,917
48.Slammer580,1690
49.Manijakas554,7660
50.Lion531,4780

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Lakamar Sinji851,3632,795,632
2.Naltsa Abe560,826955,520
3.watupdogg455,8402,484,859
4.virgelis290,006897,230
5.Professor278,3011,004,269
6.Saint Baakra254,244421,501
7.cagalli244,874380,382
8.avis244,841381,080
9.iii2212,880887,459
10.Hope188,4662,492,689
11.PathFinder2185,539399,974
12.SmartFox174,7904,792,352
13.Rukna Baisioji Akis168,7641,235,977
14.Arcanix162,789708,896
15.kotica160,424823,475
16.NeroN146,174231,963
17.Alpha Code134,826243,204
18.GOTIS LT132,239893,408
19.Bigman Rick124,934158,745
20.Cajin Von Sian114,583439,812
21.Moiare108,695434,496
22.TwisterX105,529803,779
23.Lapausinka104,789751,464
24.Arra89,001109,305
25.digiat87,1772,170,868
26.Bert283,954145,902
27.Dios81,917584,938
28.General Stonewall81,717185,644
29.Bielka71,9453,911,204
30.Baras67,4972,331,262
31.Grimnor Uthlersson64,205436,314
32.Iiridayn62,933482,322
33.thabin60,0291,774,871
34.Devona56,192969,342
35.System Administrator55,49955,499
36.Midnight Striker52,241110,125
37.Mutabor51,973194,828
38.Wynn Sol49,09277,550
39.Dire Wolf47,136151,287
40.Filas44,8662,258,733
41.Hunted Shadow40,421817,573
42.Abrlteak37,54353,419
43.foonlam36,27382,311
44.voveriukas34,3672,602,532
45.mythics34,017171,030
46.samule smargon32,99733,252
47.exo911032,224176,609
48.jsd78977732,0071,189,597
49.Sniper66630,381154,913
50.bpmsac27,277338,322

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation31,759,695850,560
2.The Swarm18,866,2473,500,422
3.Space Cowboys10,678,251508,725
4.Chaos in da Galaxy8,707,648878,814
5.Anarchy in da Galaxy4,545,964303,831
6.IDG Elite Force2,670,4831,400
7.Shadow Industries1,517,247160,548
8.The Imperial iDG1,143,1162
9.The underdogs1,009,2700
10.Apocalypse641,055203,422
11.LT Republic386,547269,872
12.US Confederation217,85346,586
13.SUN165,36514,592
14.X117,9360
15.Lithasaurs Wraith sq49,2170
16.Underworlds Minions9,6322,492
17.XxXAlienXxX172111
18.Death Form Above990
19.SW Rebels5535

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm3,500,42218,866,247
2.Chaos in da Galaxy878,8148,707,648
3.LT Confederation850,56031,759,695
4.Space Cowboys508,72510,678,251
5.Anarchy in da Galaxy303,8314,545,964
6.LT Republic269,872386,547
7.Apocalypse203,422641,055
8.Shadow Industries160,5481,517,247
9.US Confederation46,586217,853
10.SUN14,592165,365
11.Underworlds Minions2,4929,632
12.IDG Elite Force1,4002,670,483
13.XxXAlienXxX111172
14.SW Rebels3555
15.The Imperial iDG21,143,116
16.The underdogs01,009,270
17.Lithasaurs Wraith sq049,217
18.X0117,936
19.Death Form Above099
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:41:06


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas