Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 4 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.AdvocatusDiaboli501,801166,901
2.neacpesi195,2150
3.zyx183,834146,373
4.Bielka138,2395,512
5.Micro135,8430
6.Baras132,39317,487
7.Warstrakalas93,9627,949
8.thabin91,60281,380
9.Krepsas91,0920
10.Chaos83,09072,852
11.Minde2171,64357,497
12.Lion69,76469,734
13.DarkViper63,26416,537
14.Wannix61,81924,584
15.Varlokas50,0130
16.TooLazy46,5244,520
17.virgelis45,32241,721
18.delfis44,5170
19.Siitas38,63519,971
20.geimeris37,22130,353
21.YuGi34,74021,522
22.toXic brAin32,8742,955
23.mikoronus232,71232,712
24.REvol28,9240
25.Flasheris23,9720
26.Renis23,3394,948
27.Apsirookezzz17,9060
28.scorpionconflict17,0920
29.Evil Dr Abe16,54015,908
30.Fire Demon15,60414,529
31.Parama15,2740
32.eMpTy13,6160
33.Xenoblaster12,99712,987
34.aosama12,6580
35.LamazOidas11,9140
36.Soltraro11,41711,417
37.Monkey10,4890
38.Lord Xeen10,45912
39.Galagher9,8369,218
40.Stiks8,6317,104
41.Luminus8,2390
42.Bich8,1048,104
43.Traveller6,9570
44.Pax Romana6,8490
45.Wylkas6,2180
46.Strahd5,8373,173
47.voveriukas5,804927
48.ButkuS5,3680
49.Dark Angel20044,9884,988
50.Jackyl4,6774,053

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.AdvocatusDiaboli166,901501,801
3.zyx146,373183,834
5.thabin81,38091,602
7.Chaos72,85283,090
9.Lion69,73469,764
11.Minde2157,49771,643
13.virgelis41,72145,322
15.mikoronus232,71232,712
17.geimeris30,35337,221
19.Wannix24,58461,819
21.YuGi21,52234,740
23.Siitas19,97138,635
25.Baras17,487132,393
27.DarkViper16,53763,264
29.Evil Dr Abe15,90816,540
31.Fire Demon14,52915,604
33.Xenoblaster12,98712,997
35.Soltraro11,41711,417
37.Galagher9,2189,836
39.Bich8,1048,104
41.Warstrakalas7,94993,962
43.Stiks7,1048,631
45.Bielka5,512138,239
47.Dark Angel20044,9884,988
49.Renis4,94823,339
51.TooLazy4,52046,524
53.Metalliticum4,4164,426
55.Jackyl4,0534,677
57.death24,0514,272
59.hbfrance3,5263,526
61.Strahd3,1735,837
63.Warhawk3,0284,319
65.toXic brAin2,95532,874
67.Sneak2,7552,755
69.Surskis2,5682,568
71.MBIK2,4192,429
73.pyrofromhell2,1394,351
75.Fox McCloud1,5131,613
77.Keutas1,3531,353
79.goku881,2601,270
81.safeland1,0441,044
83.Match1,0141,196
85.Skotik960970
87.voveriukas9275,804
89.MotMot750750
91.Paxius677677
93.CountJoe646646
95.Octavian6381,136
97.Slick Sexpistol636651
99.clueless631631

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.TheSwarm1,119,798392,223
2.Lords Of Shadows511,7065,512
3.LT Confederation446,426221,093
4.The Swarm Juniors117,21898,304
5.Hard Fighters108,4920
6.DarkSide41,06419,981
7.Raven Loft14,55210,341
8.The Last Gunslingers14,51313,271
9.Sexton13,65813,633
10.Chaos Juniors8,2423,657
11.Shikshiena2,4852,475
12.Stronghold2,163960
13.Nightmare Warriors2,1382,108
14.Sodom2,0100
15.Hard Fighter Juniors1,588117
16.TGO1,5860
17.Dutch United Forces1,3810
18.impariel dark side1,2701,260
19.Archangels1,2180
20.Warriors of Atlantis1,1470
21.PinoyZone750750
22.Milonia641641
23.ANSWER TO ME623623
24.Chaotic Knights60463
25.Dutch Warriors5390
26.Makaroni5290
27.SL52110
28.Abes Army4110
29.Neo Phoenix33310
30.SETI at home2990
31.inparial darkside2880
32.FallOut2480
33.TGO12240
34.Wu Tang Clan1930
35.Techno Union1920
36.Coalition1670
37.Santas church158126
38.Terran Marine Corps152152
39.The Holy devils1360
40.Skylords Elite1240
41.The Guardians1200
42.Rebel Alliance1050
43.Under World Society100100
44.The JMan Clan940
45.TheUnitedStates8817
46.Sky Leaders870
47.Military academy840
48.BMBurnouts830
49.Sky Juniors8080
50.Pirates and Miners7969

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.TheSwarm392,2231,119,798
2.LT Confederation221,093446,426
3.The Swarm Juniors98,304117,218
4.DarkSide19,98141,064
5.Sexton13,63313,658
6.The Last Gunslingers13,27114,513
7.Raven Loft10,34114,552
8.Lords Of Shadows5,512511,706
9.Chaos Juniors3,6578,242
10.Shikshiena2,4752,485
11.Nightmare Warriors2,1082,138
12.impariel dark side1,2601,270
13.Stronghold9602,163
14.PinoyZone750750
15.Milonia641641
16.ANSWER TO ME623623
17.Terran Marine Corps152152
18.Santas church126158
19.Hard Fighter Juniors1171,588
20.Under World Society100100
21.Sky Juniors8080
22.Global Assault Corps7373
23.Pirates and Miners6979
24.Chaotic Knights63604
25.Dragon Fang6161
26.Barons5252
27.maltsers4848
28.Ozz Revolutions4646
29.Kiwis In Space3131
30.The Republic3131
31.The Blood Angels3030
32.TEQ2727
33.AtlantianFederation2222
34.shykings2121
35.AT Sorsea2020
36.Vega Warriors2020
37.Executors2020
38.The planet stealers2020
39.TheUnitedStates1788
40.D Shiznits1010
41.Neo Phoenix10333
42.The Black Horde1010
43.Dimons1020
44.SL10521
45.Minwanabi1020
46.cowboy1010
47.Cymru1010
48.GREAT BRITAN1010
49.The comedians1010
50.The Dogs of War1010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:16:44


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas