Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 37 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox6,639,10469,119
2.Professor5,784,21418
3.Filas5,735,571741,887
4.Lakamar Sinji5,701,845667,343
5.Hope5,025,4290
6.zyx4,937,5640
7.digiat4,768,630599,537
8.Bielka4,624,6683,826
9.TERROR4,413,4730
10.Chaos3,766,0048,030
11.watupdogg3,681,00265
12.Midnight Striker Donator3,636,510351,590
13.Cajin Von Sian3,596,92741,359
14.thabin3,402,017781
15.GOTIS LT3,335,58682,289
16.Baras3,130,465109,030
17.MBIK3,108,9630
18.Simba3,077,08625,885
19.voveriukas3,056,3001,387
20.iii22,912,2884,169
21.Rukna Baisioji Akis2,503,59181,808
22.Paxius2,481,4380
23.MrKingas2,473,2530
24.Shadow Stalker2,152,09010,068
25.virgelis2,096,714629,342
26.Dios2,056,3724,998
27.GholaBashar2,051,2083,990
28.MadMax19671,996,868328,278
29.Teldin1,806,4947,552
30.AGUX1,768,5240
31.Alpha Code1,762,4256,096
32.Reebok LT1,745,8170
33.Naltsa Abe Donator1,608,93230,772
34.kotica1,593,16216,654
35.Wynn Sol1,572,156247,249
36.jsd7897771,402,4940
37.Moiare1,359,87821,772
38.interiority1,303,67882,654
39.LordAiron1,297,722844
40.Gold Rush1,276,81923,981
41.Laurrriz1,245,3208,900
42.Arcanix1,209,503360,184
43.kiesha1,193,0072,540
44.cork1,188,08742,516
45.Lapausinka1,172,10542,199
46.Devona1,169,11013,581
47.NeroN1,119,33946,581
48.ratas1,112,96055,471
49.PathFinder2 Donator1,103,759131,258
50.Hunted Shadow1,068,4769,540

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Filas741,8875,735,571
2.Lakamar Sinji667,3435,701,845
3.virgelis629,3422,096,714
4.digiat599,5374,768,630
5.Arcanix360,1841,209,503
6.Midnight Striker Donator351,5903,636,510
7.MadMax1967328,2781,996,868
8.mythics299,604885,070
9.Wynn Sol247,2491,572,156
10.Kaukole196,287478,751
11.FORTRANshadow Donator174,135371,841
12.PathFinder2 Donator131,2581,103,759
13.zype111,875229,802
14.Baras109,0303,130,465
15.Maaak296,648930,822
16.andy121887,621635,966
17.interiority82,6541,303,678
18.GOTIS LT82,2893,335,586
19.Rukna Baisioji Akis81,8082,503,591
20.Dregnaought73,534260,309
21.SmartFox69,1196,639,104
22.Comodore60,005335,566
23.ratas55,4711,112,960
24.IRON MAIDEN 66649,07149,071
25.NeroN46,5811,119,339
26.cork42,5161,188,087
27.Lapausinka42,1991,172,105
28.Cajin Von Sian41,3593,596,927
29.COBRA LT41,25270,875
30.Halo Master reborn36,44546,337
31.TallDude3rd36,062383,006
32.Statula35,613156,722
33.Saka zulu35,007223,731
34.Rebelion00132,722110,814
35.shaphan31,074189,475
36.Naltsa Abe Donator30,7721,608,932
37.Saint Baakra28,716916,409
38.Wizardro28,097665,692
39.Simba25,8853,077,086
40.Tweaker Donator25,63876,002
41.MORBO25,11999,762
42.ReaperOfSouls90 Donator24,48127,696
43.Gold Rush23,9811,276,819
44.General Stonewall23,082900,909
45.DARK RAVEN21,82021,820
46.Moiare21,7721,359,878
47.theKID21,113309,136
48.Ragnorak19,74622,733
49.c0aliti0ns18,522335,219
50.FBI17,290761,974

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm31,366,6632,590,452
2.LT Confederation27,659,524381,102
3.Space Cowboys18,524,7121,089,811
4.Elite In Da Galaxy11,845,395554,704
5.Apocalypse7,569,689411,702
6.Shadow Industries7,431,212333,773
7.LT Republic2,725,652302,326
8.Royal Fleet1,131,51885,424
9.LTR junior630,230205,472
10.US Confederation535,6840
11.shadow guard325,89855,397
12.Tuttapposto2,683228
13.Blarg bombs965260
14.The New Republic1080

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,590,45231,366,663
2.Space Cowboys1,089,81118,524,712
3.Elite In Da Galaxy554,70411,845,395
4.Apocalypse411,7027,569,689
5.LT Confederation381,10227,659,524
6.Shadow Industries333,7737,431,212
7.LT Republic302,3262,725,652
8.LTR junior205,472630,230
9.Royal Fleet85,4241,131,518
10.shadow guard55,397325,898
11.Blarg bombs260965
12.Tuttapposto2282,683
13.US Confederation0535,684
14.The New Republic0108
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 19 01:43:15


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas