Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 30 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox5,087,965144,662
2.zyx4,937,5640
3.TERROR4,276,11145,171
4.Bielka4,082,08994,054
5.Professor4,004,347481,316
6.Chaos3,675,25131,137
7.MBIK3,041,56647,708
8.Hope3,024,993193,910
9.watupdogg2,990,699246,250
10.Lakamar Sinji2,932,20075,450
11.voveriukas2,747,96791,906
12.Filas2,597,111235,923
13.Baras2,567,076147,092
14.Paxius2,481,4082,914
15.MrKingas2,394,90044,347
16.digiat2,358,184116,651
17.GholaBashar1,926,52040,634
18.thabin1,896,70972,639
19.Reebok LT1,745,28821
20.AGUX1,737,03663,707
21.Shadow Stalker1,663,850494,703
22.Rukna Baisioji Akis1,440,706139,554
23.iii21,433,917402,340
24.jsd7897771,334,10693,540
25.Simba1,243,32362,976
26.Deemers1,143,1215
27.kiesha1,128,784570
28.virgelis1,124,754140,243
29.Devona1,116,41684,232
30.MadMax19671,115,08538,520
31.Giliukas1,057,40338,852
32.Naltsa Abe1,051,88270,424
33.Teldin1,044,9142,155
34.GOTIS LT1,033,11990,834
35.kotica1,005,41386,143
36.Hunted Shadow919,74744,222
37.Texas Fury914,2110
38.Lapausinka889,56770,871
39.Gold Rush877,62154,533
40.LordAiron826,11451,906
41.Arcanix809,09825,257
42.Tiradun786,7360
43.Dios773,52633,434
44.mauzas770,49229,195
45.Grimnor Uthlersson767,031106,233
46.TarogStar758,94734,294
47.Calamity Jane696,0310
48.Cajin Von Sian689,087156,962
49.Laurrriz688,99546,709
50.Ice Shardz675,00560,267

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Shadow Stalker494,7031,663,850
2.Professor481,3164,004,347
3.iii2402,3401,433,917
4.Stealthy21375,897397,765
5.MavericHero261,871263,599
6.watupdogg246,2502,990,699
7.Filas235,9232,597,111
8.NeroN219,425501,342
9.Hope193,9103,024,993
10.Bert2158,833405,445
11.Cajin Von Sian156,962689,087
12.Mutabor147,378650,830
13.Baras147,0922,567,076
14.SmartFox144,6625,087,965
15.virgelis140,2431,124,754
16.Rukna Baisioji Akis139,5541,440,706
17.digiat116,6512,358,184
18.Sphinx33b115,821250,021
19.Moiare113,190593,645
20.Grimnor Uthlersson106,233767,031
21.Bielka94,0544,082,089
22.jsd78977793,5401,334,106
23.voveriukas91,9062,747,967
24.saw90,97598,106
25.GOTIS LT90,8341,033,119
26.Midnight Striker89,550302,620
27.Wynn Sol86,767200,891
28.kotica86,1431,005,413
29.Devona84,2321,116,416
30.Abrlteak82,663185,912
31.Dire Wolf79,498290,172
32.Lakamar Sinji75,4502,932,200
33.tiernan1974,795296,898
34.Iiridayn73,291602,801
35.thabin72,6391,896,709
36.Lapausinka70,871889,567
37.Naltsa Abe70,4241,051,882
38.mythics68,772323,352
39.Maaak268,619171,288
40.AGUX63,7071,737,036
41.foonlam63,418248,971
42.Simba62,9761,243,323
43.exo911061,595277,901
44.Ice Shardz60,267675,005
45.FBI59,112298,339
46.rmd x58,108258,899
47.andy121857,866199,437
48.Gold Rush54,533877,621
49.ratas53,549116,840
50.General Stonewall53,075268,019

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation34,214,8471,167,075
2.The Swarm18,432,6782,081,088
3.Chaos in da Galaxy12,211,479619,295
4.Space Cowboys8,012,319467,566
5.Training Camp3,710,314320,155
6.Shadow Industries3,298,606420,853
7.IDG Elite Force2,670,4830
8.Apocalypse1,357,573630,288
9.Anarchy in da Galaxy1,354,502159,974
10.The Imperial iDG1,143,1215
11.The underdogs1,014,2224,952
12.LT Republic837,832323,183
13.Evangelion551,036117,419
14.US Confederation328,123132,234
15.insurgency259,5161,989
16.SUN165,3650
17.X117,9360
18.Lithasaurs Wraith sq49,2170
19.Underworlds Minions9,6320
20.XxXAlienXxX3860
21.Mindaugopolis3150
22.SW Rebels1790
23.Blue flame empire14813
24.SGone1370
25.Death Form Above990
26.SHESHELIAI360
27.The Killer Tacos280

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,081,08818,432,678
2.LT Confederation1,167,07534,214,847
3.Apocalypse630,2881,357,573
4.Chaos in da Galaxy619,29512,211,479
5.Space Cowboys467,5668,012,319
6.Shadow Industries420,8533,298,606
7.LT Republic323,183837,832
8.Training Camp320,1553,710,314
9.Anarchy in da Galaxy159,9741,354,502
10.US Confederation132,234328,123
11.Evangelion117,419551,036
12.The underdogs4,9521,014,222
13.insurgency1,989259,516
14.Blue flame empire13148
15.The Imperial iDG51,143,121
16.Lithasaurs Wraith sq049,217
17.X0117,936
18.Underworlds Minions09,632
19.SUN0165,365
20.IDG Elite Force02,670,483
21.XxXAlienXxX0386
22.Death Form Above099
23.SW Rebels0179
24.SGone0137
25.The Killer Tacos028
26.SHESHELIAI036
27.Mindaugopolis0315
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 19 01:42:47


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas