Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 15 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,762,7321,527
2.TERROR3,079,29910,064
3.Bielka1,728,4730
4.voveriukas1,680,6665,784
5.digiat1,661,99356,650
6.Chaos1,650,0779,215
7.Paxius1,420,909104
8.thabin1,314,9152,590
9.Baras1,239,95513,637
10.MBIK1,197,52215,796
11.AGUX1,048,87121,980
12.Shadow Stalker915,8558,332
13.nZewa884,3801,885
14.Filas654,893129,971
15.Simba615,1125,317
16.Manijakas554,7660
17.Lion531,4780
18.mauzas482,2723,678
19.GrEeNlEaF429,8230
20.Hope374,52870,271
21.PSYCHOSIS2349,7490
22.Lakamar Sinji328,88236,868
23.PArADOXx326,2880
24.Slammer318,23920,481
25.Linasman306,9920
26.Hunted Shadow301,2703,296
27.iii2252,58410,785
28.DMwalking242,3928,677
29.Giliukas221,79910,122
30.potvinisLT211,8750
31.virgelis211,49923,377
32.Gold Rush209,6400
33.gimi207,6550
34.neacpesi195,2150
35.Bacillus193,157128,471
36.Kovas176,7720
37.qwanta172,5330
38.Nosferatu2171,90930,067
39.DarkViper170,68825,610
40.Dutchy165,1587,258
41.Tiradun151,4107,191
42.HiDraLisK144,4050
43.kaz1664135,6285,103
44.rmd x129,5300
45.Reebok LT127,93944,897
46.MrKingas122,39055
47.300spartans122,0475,778
48.MinderBinder113,01826,997
49.eXpert112,3130
50.Minde21107,3900

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Filas129,971654,893
2.Bacillus128,471193,157
3.Hope70,271374,528
4.digiat56,6501,661,993
5.Texas Fury49,48388,709
6.Reebok LT44,897127,939
7.Lakamar Sinji36,868328,882
8.Morta230,68649,868
9.Nosferatu230,067171,909
10.MinderBinder26,997113,018
11.DarkViper25,610170,688
12.PathFinder225,14562,027
13.virgelis23,377211,499
14.Laurrriz22,59433,657
15.AGUX21,9801,048,871
16.gogo21,81384,564
17.Slammer20,481318,239
18.interiority17,855105,536
19.KeREal16,05447,364
20.MBIK15,7961,197,522
21.Baras13,6371,239,955
22.Nabooian Monkey13,59760,234
23.Dust13,01322,255
24.Reaper Of Souls12,24222,983
25.iii210,785252,584
26.Giliukas10,122221,799
27.TERROR10,0643,079,299
28.Chaos9,2151,650,077
29.DMwalking8,677242,392
30.Shadow Stalker8,332915,855
31.Welsh Terrorist8,0288,028
32.Dutchy7,258165,158
33.Tiradun7,191151,410
34.voveriukas5,7841,680,666
35.300spartans5,778122,047
36.Moiare5,5846,179
37.Phobius5,51349,384
38.GholaBashar5,4605,460
39.Simba5,317615,112
40.kaz16645,103135,628
41.TarogStar5,00042,170
42.Simiantix4,4918,074
43.revengers4,2584,268
44.Kamikadze3,9688,653
45.babai3,83757,440
46.ghostfire3,74573,184
47.mauzas3,678482,272
48.Ghost Hunter3,5513,854
49.SliverBot3,49721,986
50.Venture3,48510,208

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation9,506,532158,324
2.TheSwarm5,586,344274,514
3.TERRORISTS LT5,503,038155,143
4.Lords of Shadows3,538,6355,784
5.Chaos in da Galaxy1,773,57826,439
6.Shikshiena Progress1,216,31715,799
7.MORDOR1,049,37222,481
8.Space Cowboys840,894187,223
9.The underdogs732,68458,226
10.LT juniors556,7790
11.Harmonic Balance428,0780
12.Cosmic Horror353,1660
13.LOS0282,4660
14.Insurgency280,58169,997
15.DronesOfTheSwarm241,65114,859
16.Space Architects176,7720
17.Santas church172,5330
18.The Maxwell Brigade125,65520,154
19.Hard Fighters110,4140
20.Dutch United Forces106,3880
21.WW Confederation98,7940
22.Raven Loft98,1410
23.Sexton96,0330
24.Shadow Industries88,5410
25.DarkSide65,6990
26.Morning Star51,6880
27.Ghetto Weed45,2510
28.LT MYSTERY31,1022,403
29.UGC25,3150
30.Chaos Knights20,2430
31.Demons Of Underworld18,3570
32.I not Cheat17,6660
33.The Last Gunslingers14,5130
34.Bianca Federation12,9650
35.ShadowsLT12,5030
36.S I C o N11,0010
37.The Swarm Juniors10,3390
38.Shikshiena9,7470
39.Divided States9,3070
40.Last of the Chaos8,96310
41.Dark Insurrection7,3810
42.Tuttapposto6,9560
43.Dark Galaxy Juniors6,8790
44.UFO6,8000
45.Winter Warriors5,5860
46.Pirates In the Way5,4200
47.Anarchy in da Galaxy5,1522,536
48.Shikshiena Jrs4,8844,581
49.darkness embracing4,4060
50.00sekc 24,0250

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.TheSwarm274,5145,586,344
2.Space Cowboys187,223840,894
3.LT Confederation158,3249,506,532
4.TERRORISTS LT155,1435,503,038
5.Insurgency69,997280,581
6.The underdogs58,226732,684
7.Chaos in da Galaxy26,4391,773,578
8.MORDOR22,4811,049,372
9.The Maxwell Brigade20,154125,655
10.Shikshiena Progress15,7991,216,317
11.DronesOfTheSwarm14,859241,651
12.Lords of Shadows5,7843,538,635
13.Shikshiena Jrs4,5814,884
14.nafronia3,2513,251
15.Anarchy in da Galaxy2,5365,152
16.LT MYSTERY2,40331,102
17.The Remade Warriors226433
18.ShadowLT1611,070
19.pimpagalviai160160
20.Wraiths T Guild60253
21.TMRideau6060
22.Systems Commonwealth4040
23.Camper Joe36828
24.The Ancient Alliance30704
25.Terran Alliance3050
26.Eternity2060
27.marcon2020
28.LietuvaLietuviams2020
29.Webster Alliance2020
30.The Nomad Alliance2020
31.The Dawg House2020
32.inporal forces2020
33.Fallacy Union2020
34.Seven Horrors2020
35.Freedom Fighters1111
36.Last of the Chaos108,963
37.Reps of the Drow1031
38.Black Dragons10238
39.Masters of Destiny10144
40.Joe and Josh1030
41.Jillipollas10276
42.Gundam Federation10319
43.He Who Dares Wins1040
44.AAA Ship Club10351
45.Dominion Consortium1040
46.Foxclan1010
47.Space Firefighters1010
48.AnimeUnleashed1010
49.Aid En1010
50.Nemokronija LT1010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 08:29:54


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas