Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 39 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox10,247,28275,084
2.Lakamar Sinji Donator6,687,346369,289
3.Professor Donator6,096,627312,338
4.Filas5,965,49749,725
5.Hope5,025,4290
6.digiat4,984,095198,759
7.zyx4,937,5640
8.Bielka4,654,02111,607
9.TERROR4,413,4730
10.Midnight Striker Donator4,286,593561,971
11.Cajin Von Sian3,939,92954,030
12.Chaos3,905,38378,749
13.MadMax1967 Donator3,880,923945,799
14.Baras3,690,235176,830
15.watupdogg3,681,0350
16.GOTIS LT3,627,245166,911
17.Simba3,478,87789,655
18.thabin3,413,2972,564
19.Gold Rush3,361,8251,317
20.voveriukas3,139,5580
21.MBIK3,109,1830
22.iii22,913,3800
23.LordAiron2,609,0752,868
24.Rukna Baisioji Akis2,605,25251,847
25.Paxius2,481,49759
26.MrKingas2,473,2530
27.Shadow Stalker2,271,37081,008
28.virgelis2,194,86534,203
29.Dios2,088,58732,215
30.GholaBashar2,053,951592
31.Teldin1,812,5851,673
32.AGUX1,778,4798,845
33.Alpha Code1,774,0237,508
34.Reebok LT1,745,8170
35.Wynn Sol1,741,32860,978
36.Naltsa Abe1,681,27740,222
37.Moiare1,644,872137,351
38.interiority1,602,757113,031
39.kotica1,593,17917
40.Wizardro1,587,480906,410
41.TarogStar1,430,137975
42.jsd7897771,402,4940
43.PathFinder21,368,47146,283
44.Arcanix1,302,18619,006
45.Maaak2 Donator1,270,14088,967
46.Laurrriz1,256,10110,781
47.cork1,198,8852,528
48.kiesha1,193,5420
49.Devona1,190,5845,714
50.Lapausinka1,181,1460

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.MadMax1967 Donator945,7993,880,923
2.Wizardro906,4101,587,480
3.Midnight Striker Donator561,9714,286,593
4.RioGrande392,426742,733
5.Lakamar Sinji Donator369,2896,687,346
6.Professor Donator312,3386,096,627
7.cwpick1 Donator227,541233,850
8.digiat198,7594,984,095
9.Baras176,8303,690,235
10.Tweaker169,151271,540
11.GOTIS LT166,9113,627,245
12.zype140,806687,570
13.theKID138,323461,116
14.Moiare137,3511,644,872
15.SkillBond126,290126,312
16.COBRA LT125,149531,239
17.Pray121,653669,146
18.interiority113,0311,602,757
19.FORTRANshadow Donator95,931828,074
20.Simba89,6553,478,877
21.Maaak2 Donator88,9671,270,140
22.Shadow Stalker81,0082,271,370
23.Chaos78,7493,905,383
24.Coce78,528548,571
25.SmartFox75,08410,247,282
26.Wynn Sol60,9781,741,328
27.Ragnorak59,93695,171
28.IRON MAIDEN 66657,597142,288
29.hallooven56,828110,913
30.Cajin Von Sian54,0303,939,929
31.Rukna Baisioji Akis51,8472,605,252
32.4cYLYn650,12050,120
33.Filas49,7255,965,497
34.Kaukole48,923627,367
35.Dregnaought Donator48,327353,099
36.PathFinder246,2831,368,471
37.Saint Baakra43,0871,180,720
38.Sky Faras41,278122,309
39.Naltsa Abe40,2221,681,277
40.virgelis34,2032,194,865
41.TallDude3rd32,820480,589
42.Dios32,2152,088,587
43.shaphan28,439220,389
44.Konanas Barbaras26,22532,633
45.mythics25,593911,302
46.tiernan1923,8941,094,476
47.Bionicle23,40260,984
48.Lasnafu23,38240,779
49.ReaperOfSouls9019,217531,684
50.Arcanix19,0061,302,186

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.The Swarm34,369,9322,492,633
2.LT Confederation31,724,295688,323
3.Elites In Da Galaxy11,256,4921,696,065
4.SC Academy10,347,363208,593
5.Shadow Industries8,381,313463,298
6.Apocalypse8,156,944183,578
7.Space Cowboys6,076,25850,598
8.LT Republic3,239,83677,496
9.Shadows2,609,0752,868
10.Chaos in Da Galaxy2,602,84170,090
11.Black Corsaires1,778,4798,845
12.Royal Influence1,419,827452,014
13.Shadow Guard978,765185,318
14.LTR junior595,774132,824
15.Tuttapposto2,8220

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,492,63334,369,932
2.Elites In Da Galaxy1,696,06511,256,492
3.LT Confederation688,32331,724,295
4.Shadow Industries463,2988,381,313
5.Royal Influence452,0141,419,827
6.SC Academy208,59310,347,363
7.Shadow Guard185,318978,765
8.Apocalypse183,5788,156,944
9.LTR junior132,824595,774
10.LT Republic77,4963,239,836
11.Chaos in Da Galaxy70,0902,602,841
12.Space Cowboys50,5986,076,258
13.Black Corsaires8,8451,778,479
14.Shadows2,8682,609,075
15.Tuttapposto02,822
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:38:54


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas