Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 8 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx1,959,7481,077,151
2.Bielka1,385,633766,295
3.Chaos1,328,5261,116,883
4.TERROR1,205,6741,145,600
5.Baras1,019,29715,080
6.voveriukas891,992836,273
7.thabin630,599132,532
8.Lion531,4780
9.Paxius468,89253,924
10.Filas318,537279,744
11.Linasman306,992241,026
12.MBIK261,621190,058
13.Gold Rush209,640175,949
14.potvinisLT209,453138,604
15.neacpesi195,2150
16.qwanta172,533172,375
17.virgelis135,79813,939
18.PArADOXx124,855101,556
19.mauzas116,62349,911
20.gimi116,22139,370
21.DarkViper115,0970
22.Shadow Stalker112,379112,379
23.Kovas111,62630,687
24.Minde21107,3900
25.Wannix98,2031,550
26.eXpert96,32911,006
27.Krepsas91,1020
28.WarStrakals80,45111,079
29.Xen Chi78,17510,410
30.Simba75,55053,980
31.Marvel Magnum66,9009,567
32.Slick Sexpistol66,126994
33.toXic brAin64,2889,040
34.buzzzz61,0770
35.TooLazy54,4100
36.Hope50,24650,246
37.Varlokas50,0130
38.Siitas49,2900
39.geimeris44,6340
40.delfis44,5170
41.Strahd44,2244,448
42.TiTo43,2940
43.Stiks42,304228
44.PSYCHOSIS239,91536,939
45.Xenoblaster29,8310
46.AGUX29,13621,976
47.REvol28,9240
48.Match28,8138,399
49.Dark Comet27,65227,652
50.thewiz435224,4476,985

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.TERROR1,145,6001,205,674
2.Chaos1,116,8831,328,526
3.zyx1,077,1511,959,748
4.voveriukas836,273891,992
5.Bielka766,2951,385,633
6.Filas279,744318,537
7.Linasman241,026306,992
8.MBIK190,058261,621
9.Gold Rush175,949209,640
10.qwanta172,375172,533
11.potvinisLT138,604209,453
12.thabin132,532630,599
13.Shadow Stalker112,379112,379
14.PArADOXx101,556124,855
15.Simba53,98075,550
16.Paxius53,924468,892
17.Hope50,24650,246
18.mauzas49,911116,623
19.gimi39,370116,221
20.PSYCHOSIS236,93939,915
21.Kovas30,687111,626
22.Dark Comet27,65227,652
23.AGUX21,97629,136
24.chestter17,56117,571
25.ende16,69017,216
26.Predator16,55616,739
27.Grameris15,26515,265
28.Baras15,0801,019,297
29.iii214,65114,802
30.nZewa13,96214,092
31.virgelis13,939135,798
32.Lord712,01512,161
33.Hunted Shadow11,94612,035
34.WarStrakals11,07980,451
35.eXpert11,00696,329
36.HiDraLisK10,86010,860
37.optimalcrab10,78111,289
38.Belzabubas10,69911,305
39.Xen Chi10,41078,175
40.Saiyan139,9139,935
41.Cursor9,85014,049
42.Marvel Magnum9,56766,900
43.Zitroth9,3709,370
44.toXic brAin9,04064,288
45.Metalliticum8,80516,345
46.Match8,39928,813
47.valio7,84616,675
48.Nosferatu27,3767,376
49.Babilon7,23210,220
50.thewiz43526,98524,447

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation6,139,0622,755,230
2.Command and Conquest3,020,4391,847,315
3.TERRORISTS LT1,668,8381,432,250
4.Lords Of Shadows373,5680
5.Shikshiena271,566199,971
6.WW Confederation266,99393,220
7.Santas church172,533172,375
8.Raven Loft142,9467,413
9.Space Architects140,76252,663
10.LT juniors112,24038,453
11.Hard Fighters110,4140
12.Dutch United Forces96,22218,256
13.Sexton96,023994
14.Old Generals88,1239,536
15.Chaotic Balance76,80759,345
16.DarkSide65,69910
17.LT MYSTERY29,39110,981
18.Squires of Chaos25,8260
19.Chaos Knights20,273657
20.Demons Of Underworld18,528171
21.US Confederation16,32414,568
22.The Last Gunslingers14,5130
23.The Swarm Juniors10,3390
24.Last of the Chaos8,9230
25.Hunter Alliance6,5146,514
26.Pirates In the Way5,4200
27.Masters of Honor4,8564,664
28.Rusys2,550210
29.Stronghold2,4370
30.Army of Anubus2,0531,936
31.Sodom2,0100
32.Milonia2,0080
33.Borg Confederation1,8920
34.Spiral Legion1,7050
35.Hard Fighter Juniors1,5900
36.TGO1,5860
37.SKC1,5570
38.impariel dark side1,2700
39.Archangels1,2180
40.Warriors of Atlantis1,1470
41.Daywalkers9750
42.ANSWER TO ME8960
43.skymasters8220
44.PinoyZone7500
45.Aphrodition Empire6060
46.Chaotic Knights6040
47.Apokalipse5990
48.Dutch Warriors5390
49.SL15310
50.Romulan Empire5240

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.LT Confederation2,755,2306,139,062
2.Command and Conquest1,847,3153,020,439
3.TERRORISTS LT1,432,2501,668,838
4.Shikshiena199,971271,566
5.Santas church172,375172,533
6.WW Confederation93,220266,993
7.Chaotic Balance59,34576,807
8.Space Architects52,663140,762
9.LT juniors38,453112,240
10.Dutch United Forces18,25696,222
11.US Confederation14,56816,324
12.LT MYSTERY10,98129,391
13.Old Generals9,53688,123
14.Raven Loft7,413142,946
15.Hunter Alliance6,5146,514
16.Masters of Honor4,6644,856
17.Army of Anubus1,9362,053
18.Sexton99496,023
19.Chaos Knights65720,273
20.Drunken Squirrels366366
21.Tuttapposto267267
22.Medicated Zombie251251
23.UF of Planets240250
24.Fort Gemini220220
25.Rusys2102,550
26.death179179
27.Mystic Sovereignty175185
28.Demons Of Underworld17118,528
29.Zeon147147
30.Masters of Destiny134134
31.Password is Password102102
32.BADGERBADGERBADGER9595
33.Syne7676
34.canadian6060
35.Empire of the NE5252
36.Galactic Empire5050
37.Europa Federation4141
38.Bone Orchard Guild3838
39.a BLACK MUR3535
40.Italian Spacelights3454
41.Dawn Conquerers3333
42.lietuvei3030
43.Mercenarys Inc2020
44.Joe and Josh2020
45.The Trouble Makers2020
46.tigers2020
47.HOW BIG IS GODS DONG2020
48.ad federation1188
49.DarkSide1065,699
50.Grim Armada1020
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 16:16:19


Viso žaidėjų: 44,205

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas