Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 3 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.AdvocatusDiaboli334,90092,529
2.neacpesi195,215158,682
3.Micro135,8435,726
4.Bielka132,727114,229
5.Baras114,906111,540
6.Krepsas91,0921,223
7.Warstrakalas86,0137,292
8.Varlokas50,0130
9.DarkViper46,72737,438
10.delfis44,5170
11.TooLazy42,0042,321
12.zyx37,46131,402
13.Wannix37,23515,479
14.toXic brAin29,91924,137
15.REvol28,9240
16.Flasheris23,9720
17.Siitas18,66418,664
18.Renis18,39116,602
19.Apsirookezzz17,90616,453
20.scorpionconflict17,0920
21.Parama15,2740
22.Minde2114,14612,742
23.eMpTy13,6161,850
24.YuGi13,2189,365
25.aosama12,6580
26.LamazOidas11,9140
27.Monkey10,4895,201
28.Lord Xeen10,4471,718
29.Chaos10,238240
30.thabin10,2229,771
31.Luminus8,2390
32.Traveller6,9570
33.geimeris6,8686,615
34.Pax Romana6,849544
35.Wylkas6,2182,345
36.ButkuS5,3680
37.voveriukas4,8774,645
38.Helium3,9620
39.Lord Abe3,8570
40.virgelis3,6012,699
41.Kasheu3,4863,236
42.Lord LP2,9780
43.Ch00se Y0ur Enemy2,8780
44.Strahd2,6642,664
45.Vadas2,4930
46.Trai ghen2,4700
47.efix2,3641,842
48.pyrofromhell2,2122,097
49.Lietuvis1,7860
50.TGO1,5641,552

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.neacpesi158,682195,215
2.Bielka114,229132,727
3.Baras111,540114,906
4.AdvocatusDiaboli92,529334,900
5.DarkViper37,43846,727
6.zyx31,40237,461
7.toXic brAin24,13729,919
8.Siitas18,66418,664
9.Renis16,60218,391
10.Apsirookezzz16,45317,906
11.Wannix15,47937,235
12.Minde2112,74214,146
13.thabin9,77110,222
14.YuGi9,36513,218
15.Warstrakalas7,29286,013
16.geimeris6,6156,868
17.Micro5,726135,843
18.Monkey5,20110,489
19.voveriukas4,6454,877
20.Kasheu3,2363,486
21.virgelis2,6993,601
22.Strahd2,6642,664
23.Wylkas2,3456,218
24.TooLazy2,32142,004
25.pyrofromhell2,0972,212
26.eMpTy1,85013,616
27.efix1,8422,364
28.Lord Xeen1,71810,447
29.TGO1,5521,564
30.Stiks1,5271,527
31.Rokas031,3501,360
32.Warhawk1,2911,291
33.Krepsas1,22391,092
34.Fire Demon1,0021,075
35.Griffin Shallow808902
36.MudMullet750750
37.Timmy713723
38.Evil Dr Abe632632
39.Jackyl624624
40.Borelord620620
41.Galagher618618
42.Stevok563563
43.Pax Romana5446,849
44.Octavian488498
45.Raptoram481491
46.Rune Bergsjo457457
47.Liberated263263
48.kuolas261261
49.Matt Jones256372
50.TGO1246246

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.TheSwarm387,318762,777
2.Lords Of Shadows123,523506,194
3.Chaos in da Galaxy134,699243,028
4.Hard Fighters1,850108,492
5.Chaos Juniors17,29423,785
6.DarkSide20,47121,083
7.Raven Loft4,1914,201
8.Sodom02,010
9.TGO1,5741,586
10.Hard Fighter Juniors4761,471
11.Dutch United Forces01,381
12.The Last Gunslingers1,2421,242
13.Archangels761,218
14.Stronghold2201,203
15.Warriors of Atlantis661,147
16.Chaotic Knights531541
17.Dutch Warriors0539
18.Makaroni0529
19.SL0511
20.Abes Army0411
21.Neo Phoenix0323
22.SETI at home0299
23.inparial darkside0288
24.FallOut0248
25.TGO1224224
26.Wu Tang Clan0193
27.Techno Union182192
28.Coalition0167
29.The Holy devils0136
30.Skylords Elite124124
31.The Guardians0120
32.Rebel Alliance23105
33.The JMan Clan094
34.Sky Leaders087
35.Military academy5584
36.BMBurnouts083
37.Black Label Society7171
38.TheUnitedStates7171
39.Herbies Army061
40.The Empire3161
41.1Master061
42.UNSC5959
43.Lightside054
44.Graves044
45.Apokalipse040
46.anarcists united4040
47.Federation of Planet036
48.free hunters2232
49.Aerodyne Siege Corp031
50.Metaldead030

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.TheSwarm762,777387,318
2.Chaos in da Galaxy243,028134,699
3.Lords Of Shadows506,194123,523
4.DarkSide21,08320,471
5.Chaos Juniors23,78517,294
6.Raven Loft4,2014,191
7.Hard Fighters108,4921,850
8.TGO1,5861,574
9.The Last Gunslingers1,2421,242
10.Chaotic Knights541531
11.Hard Fighter Juniors1,471476
12.TGO1224224
13.Stronghold1,203220
14.Techno Union192182
15.Skylords Elite124124
16.Archangels1,21876
17.Black Label Society7171
18.TheUnitedStates7171
19.Warriors of Atlantis1,14766
20.UNSC5959
21.Military academy8455
22.anarcists united4040
23.The Empire6131
24.The Common Wealth3030
25.sudden death3030
26.Rebel Alliance10523
27.free hunters3222
28.10872222
29.Mojo1212
30.Dimons1010
31.Dragoons Of Ragnarok1010
32.Kal Force Kapers1010
33.Artemis First1010
34.shrdg1010
35.BolognaClan1010
36.Minwanabi1010
37.Bloody Valentine1010
38.GDI00
39.Dutch United Forces1,3810
40.Pirates and Miners100
41.Invisible100
42.Vendetta210
43.All Saints00
44.Graves440
45.fuksai200
46.lektor00
47.Fuk Da BOSS100
48.Darkside Juniors100
49.Sky Leaders870
50.Herbies Army610
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 152

Šio turo pabaiga:

2017 12 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 11 21 13:55:48


Viso žaidėjų: 44,204

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas
Rodyti Turo 150 statistikas
Rodyti Turo 151 statistikas