Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 35 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.SmartFox Donator6,496,266413,074
2.Professor Donator5,783,6761,410
3.Hope5,025,4290
4.zyx4,937,5640
5.Lakamar Sinji Donator4,860,021616,652
6.Bielka4,620,842312,914
7.TERROR4,413,4730
8.Filas4,311,216107,718
9.digiat4,152,993201,136
10.Chaos3,720,3926,615
11.watupdogg3,680,9370
12.thabin3,394,23118,520
13.MBIK3,108,9630
14.Midnight Striker Donator3,091,3101,186,745
15.voveriukas3,053,205227,371
16.Simba3,048,40266,972
17.Baras2,984,365194,286
18.iii22,902,4260
19.Paxius2,481,4380
20.MrKingas2,415,21714,810
21.Cajin Von Sian Donator2,376,5423,636
22.Rukna Baisioji Akis2,291,613329,203
23.Shadow Stalker2,066,80632,676
24.Dios2,046,61315,160
25.GholaBashar2,037,812769
26.GOTIS LT1,872,464292,490
27.AGUX1,768,5241,385
28.Reebok LT1,745,817191
29.kotica1,575,0410
30.Teldin1,483,94914,953
31.virgelis1,431,271233,426
32.jsd7897771,402,4940
33.MadMax19671,359,01428,719
34.Moiare Donator1,302,151161,043
35.LordAiron1,296,8780
36.Gold Rush1,225,2760
37.Laurrriz1,223,8190
38.Devona1,140,5262,256
39.kiesha1,138,6539,869
40.Lapausinka1,129,54612,110
41.interiority1,098,788329,202
42.Giliukas1,067,7720
43.Wynn Sol1,067,18719,179
44.NeroN1,057,48416,793
45.ratas975,09689,339
46.PathFinder2953,1375,043
47.Hunted Shadow938,9328,001
48.Mutabor922,565108,914
49.Texas Fury914,2110
50.tiernan19893,07354,453

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.Midnight Striker Donator1,186,7453,091,310
2.Lakamar Sinji Donator616,6524,860,021
3.SmartFox Donator413,0746,496,266
4.Rukna Baisioji Akis329,2032,291,613
5.interiority329,2021,098,788
6.Bielka312,9144,620,842
7.Saint Baakra308,541877,585
8.GOTIS LT292,4901,872,464
9.virgelis233,4261,431,271
10.voveriukas227,3713,053,205
11.digiat201,1364,152,993
12.Baras194,2862,984,365
13.MavericHero Donator190,109738,719
14.Moiare Donator161,0431,302,151
15.Alpha Code155,687865,092
16.shaphan111,722129,304
17.Mutabor108,914922,565
18.Filas107,7184,311,216
19.Saka zulu92,991162,254
20.Vampyras92,80392,949
21.ratas89,339975,096
22.Maaak282,581544,132
23.FORTRANshadow Donator79,78380,025
24.paladinbarry74,225609,579
25.Wizardro71,272308,262
26.Simba66,9723,048,402
27.tiernan1954,453893,073
28.Comodore50,604139,957
29.Kaukole41,902236,946
30.cork41,243770,702
31.Shadow Stalker32,6762,066,806
32.BuffaloHunter32,36943,108
33.Sphinx33b30,125371,022
34.Dregnaought29,303141,539
35.MadMax196728,7191,359,014
36.Midgetbuster28,54758,125
37.c0aliti0ns28,312316,269
38.ELECTRA27,39927,399
39.tomcat22,61824,392
40.General Stonewall21,833877,613
41.saw Donator21,673485,242
42.Eragon ShadeSlayre21,601138,518
43.Statula19,90619,906
44.Emoticon10D19,224115,859
45.Wynn Sol19,1791,067,187
46.Tweaker Donator18,98625,400
47.thabin18,5203,394,231
48.Rebelion00117,12017,120
49.NeroN16,7931,057,484
50.FBI Donator15,516552,096

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation34,762,4921,955,044
2.The Swarm21,601,2102,708,567
3.Space Cowboys14,905,748390,943
4.Shadow Industries6,732,646375,585
5.Chaos in da Galaxy6,126,9356,978
6.Apocalypse5,033,256118,661
7.LT Republic2,269,526148,034
8.IDG Elite Force1,247,411248,925
9.The Underdogs1,225,2760
10.shadow guard1,041,995101,443
11.Anarchy in da Galaxy556,3219,035
12.US Confederation535,4622,841
13.LTR junior431,437571,725
14.BIA Confederation505392
15.The Acolytes100

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.The Swarm2,708,56721,601,210
2.LT Confederation1,955,04434,762,492
3.LTR junior571,725431,437
4.Space Cowboys390,94314,905,748
5.Shadow Industries375,5856,732,646
6.IDG Elite Force248,9251,247,411
7.LT Republic148,0342,269,526
8.Apocalypse118,6615,033,256
9.shadow guard101,4431,041,995
10.Anarchy in da Galaxy9,035556,321
11.Chaos in da Galaxy6,9786,126,935
12.US Confederation2,841535,462
13.BIA Confederation392505
14.The Underdogs01,225,276
15.The Acolytes010
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 25 23:19:39


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas