Interaktyvus realaus laiko strateginis žaidimas Internete

TURO 11 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

VietaŽaidėjo vardasBendri taškaiTaškai
1.zyx4,120,045660,490
2.TERROR1,864,50322,153
3.Bielka1,725,192255,112
4.voveriukas1,671,96872
5.Paxius1,418,844220,146
6.Chaos1,349,3800
7.Baras1,151,20553,203
8.thabin915,910110,452
9.digiat783,048731,050
10.Shadow Stalker614,282387,259
11.Manijakas554,7660
12.Lion531,4780
13.nZewa495,709312,550
14.MBIK472,00364,974
15.Filas440,4687,564
16.Simba433,433113,987
17.mauzas421,1094,970
18.PSYCHOSIS2328,87938,025
19.Linasman306,9920
20.AGUX261,22997,894
21.PArADOXx253,45096,995
22.Hope247,815150,632
23.potvinisLT211,115220
24.Gold Rush209,6400
25.gimi207,55314,675
26.neacpesi195,2150
27.Hsirhc194,95887,190
28.Kovas176,77229,814
29.qwanta172,5330
30.Dark Comet166,4320
31.DMwalking156,403143,099
32.virgelis154,9105,297
33.iii2148,82377,581
34.HiDraLisK137,42547,026
35.chaotica125,43978,426
36.GrEeNlEaF115,14596,135
37.DarkViper115,0970
38.eXpert112,3131,227
39.RaZAto111,73165,356
40.Minde21107,3900
41.WarStrakals100,3562,347
42.Wannix98,2030
43.Lakamar Sinji94,33981,090
44.Giliukas93,20382,475
45.Nosferatu291,88120,717
46.BullHead91,81236,268
47.Krepsas91,1020
48.Xen Chi87,87560
49.Hunted Shadow87,77614,775
50.Wolfen79,73248,589

VietaŽaidėjo vardasTaškaiBendri taškai
1.digiat731,050783,048
2.zyx660,4904,120,045
3.Shadow Stalker387,259614,282
4.nZewa312,550495,709
5.Bielka255,1121,725,192
6.Paxius220,1461,418,844
7.Hope150,632247,815
8.DMwalking143,099156,403
9.Simba113,987433,433
10.thabin110,452915,910
11.AGUX97,894261,229
12.PArADOXx96,995253,450
13.GrEeNlEaF96,135115,145
14.Hsirhc87,190194,958
15.Giliukas82,47593,203
16.Lakamar Sinji81,09094,339
17.chaotica78,426125,439
18.iii277,581148,823
19.RaZAto65,356111,731
20.MBIK64,974472,003
21.kaz166453,77761,100
22.Baras53,2031,151,205
23.Wolfen48,58979,732
24.HiDraLisK47,026137,425
25.Slammer41,98549,214
26.PSYCHOSIS238,025328,879
27.BullHead36,26891,812
28.MrKingas35,60036,777
29.Kovas29,814176,772
30.TERROR22,1531,864,503
31.Tiradun21,06940,316
32.Nosferatu220,71791,881
33.Weed is what i need19,86123,756
34.babai19,40039,060
35.PathFinder218,02619,614
36.TheOne17,26520,949
37.Negotiator17,10036,287
38.Kharack16,45921,130
39.Sergeant Cyber16,04120,449
40.Hunted Shadow14,77587,776
41.gimi14,675207,553
42.300spartans14,65916,701
43.YouSmellLikeDoddie10,75135,710
44.Another Noob10,37110,371
45.thewiz43529,00460,417
46.DarkGeneral7,7907,893
47.Filas7,564440,468
48.Sk8erDave7,0218,196
49.GhettoSmurph6,8096,819
50.Nabooian Monkey6,7469,030

VietaKlano pavadinimasBendri taškaiTaškai
1.LT Confederation9,415,1311,546,601
2.TERRORISTS LT3,819,696410,637
3.Lords of Shadows3,658,389353,078
4.Harmonic Balance2,277,3051,634,080
5.LT juniors556,779109
6.Shikshiena481,94864,974
7.LOS0373,5680
8.Cosmic Horror353,16625,325
9.Shadow Industries276,82373,563
10.Academy of Conquest265,033152,822
11.Chaotic Balance219,9196,497
12.Space Architects176,77229,814
13.Santas church172,5330
14.Stronghold156,56285,320
15.Raven Loft140,4450
16.WW Confederation117,5860
17.TLT Training Camp115,03653,439
18.Hard Fighters110,4140
19.Dutch United Forces106,278416
20.Sexton96,03310
21.The underdogs91,81873,771
22.UGC70,43257,869
23.MINISTRY OF JUSTICE68,53117,118
24.DarkSide65,6990
25.Red Faction51,5812,188
26.Khaos Tribe30,92627,021
27.LT MYSTERY29,3910
28.Chaos Knights20,2430
29.Demons Of Underworld18,3570
30.I not Cheat17,6660
31.The Last Gunslingers14,5130
32.The Swarm Juniors10,3390
33.Divided States9,30762
34.Last of the Chaos8,93310
35.S I C o N8,4671,183
36.UFO7,5727,479
37.Dark Insurrection7,3817,278
38.Tuttapposto5,8882,090
39.Pirates In the Way5,4200
40.Winter Warriors4,6984,698
41.darkness embracing4,4060
42.Army of Anubus3,1130
43.Dragoon Lords2,8012,801
44.Rusys2,5500
45.Halo2,1150
46.Sodom2,0100
47.Milonia2,0080
48.Borg Confederation1,8920
49.Spiral Legion1,7050
50.Hard Fighter Juniors1,5900

VietaKlano pavadinimasTaškaiBendri taškai
1.Harmonic Balance1,634,0802,277,305
2.LT Confederation1,546,6019,415,131
3.TERRORISTS LT410,6373,819,696
4.Lords of Shadows353,0783,658,389
5.Academy of Conquest152,822265,033
6.Stronghold85,320156,562
7.The underdogs73,77191,818
8.Shadow Industries73,563276,823
9.Shikshiena64,974481,948
10.UGC57,86970,432
11.TLT Training Camp53,439115,036
12.Space Architects29,814176,772
13.Khaos Tribe27,02130,926
14.Cosmic Horror25,325353,166
15.MINISTRY OF JUSTICE17,11868,531
16.UFO7,4797,572
17.Dark Insurrection7,2787,381
18.Chaotic Balance6,497219,919
19.Winter Warriors4,6984,698
20.Dragoon Lords2,8012,801
21.Red Faction2,18851,581
22.Tuttapposto2,0905,888
23.S I C o N1,1838,467
24.Dark Warriors1,0041,024
25.Red Towers Clan674674
26.fedaration of planet657881
27.Dutch United Forces416106,278
28.Dark Hunters402402
29.BADGERBADGERBADGER384478
30.The Ancient Alliance376553
31.UnitedDefenceAliance283657
32.Jam Empire150150
33.Phoenix Combine140170
34.Cradle Guardians131843
35.Crusaders of War1301,230
36.LT juniors109556,779
37.Sith109119
38.the rat pack9393
39.bloohounds7070
40.Divided States629,307
41.Finlord6060
42.Abyss Federation52132
43.Chaos Bringers5171
44.partizans union5050
45.Dark silk5050
46.Buchanan2020
47.Aseroth2020
48.Lords Of The Skies2020
49.zellon invaders1111
50.Last of the Chaos108,933
Recommended websites: Breakdance

SpamFAQs - SkyLords Against Spam, An archive of spam prevention articles, tips and recommendations of spam filtration and blocking.

© SkyLords 2002-2017 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 150

Šio turo pabaiga:

2017 10 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2017 09 26 08:42:53


Viso žaidėjų: 44,144

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas
Rodyti Turo 5 statistikas
Rodyti Turo 6 statistikas
Rodyti Turo 7 statistikas
Rodyti Turo 8 statistikas
Rodyti Turo 9 statistikas
Rodyti Turo 10 statistikas
Rodyti Turo 11 statistikas
Rodyti Turo 12 statistikas
Rodyti Turo 13 statistikas
Rodyti Turo 14 statistikas
Rodyti Turo 15 statistikas
Rodyti Turo 16 statistikas
Rodyti Turo 17 statistikas
Rodyti Turo 18 statistikas
Rodyti Turo 19 statistikas
Rodyti Turo 20 statistikas
Rodyti Turo 21 statistikas
Rodyti Turo 22 statistikas
Rodyti Turo 23 statistikas
Rodyti Turo 24 statistikas
Rodyti Turo 25 statistikas
Rodyti Turo 26 statistikas
Rodyti Turo 27 statistikas
Rodyti Turo 28 statistikas
Rodyti Turo 29 statistikas
Rodyti Turo 30 statistikas
Rodyti Turo 31 statistikas
Rodyti Turo 32 statistikas
Rodyti Turo 33 statistikas
Rodyti Turo 34 statistikas
Rodyti Turo 35 statistikas
Rodyti Turo 36 statistikas
Rodyti Turo 37 statistikas
Rodyti Turo 38 statistikas
Rodyti Turo 39 statistikas
Rodyti Turo 40 statistikas
Rodyti Turo 41 statistikas
Rodyti Turo 42 statistikas
Rodyti Turo 43 statistikas
Rodyti Turo 44 statistikas
Rodyti Turo 45 statistikas
Rodyti Turo 46 statistikas
Rodyti Turo 47 statistikas
Rodyti Turo 48 statistikas
Rodyti Turo 49 statistikas
Rodyti Turo 50 statistikas
Rodyti Turo 51 statistikas
Rodyti Turo 52 statistikas
Rodyti Turo 53 statistikas
Rodyti Turo 54 statistikas
Rodyti Turo 55 statistikas
Rodyti Turo 56 statistikas
Rodyti Turo 57 statistikas
Rodyti Turo 58 statistikas
Rodyti Turo 59 statistikas
Rodyti Turo 60 statistikas
Rodyti Turo 61 statistikas
Rodyti Turo 62 statistikas
Rodyti Turo 63 statistikas
Rodyti Turo 64 statistikas
Rodyti Turo 65 statistikas
Rodyti Turo 66 statistikas
Rodyti Turo 67 statistikas
Rodyti Turo 68 statistikas
Rodyti Turo 69 statistikas
Rodyti Turo 70 statistikas
Rodyti Turo 71 statistikas
Rodyti Turo 72 statistikas
Rodyti Turo 73 statistikas
Rodyti Turo 74 statistikas
Rodyti Turo 75 statistikas
Rodyti Turo 76 statistikas
Rodyti Turo 77 statistikas
Rodyti Turo 78 statistikas
Rodyti Turo 79 statistikas
Rodyti Turo 80 statistikas
Rodyti Turo 81 statistikas
Rodyti Turo 82 statistikas
Rodyti Turo 83 statistikas
Rodyti Turo 84 statistikas
Rodyti Turo 85 statistikas
Rodyti Turo 86 statistikas
Rodyti Turo 87 statistikas
Rodyti Turo 88 statistikas
Rodyti Turo 89 statistikas
Rodyti Turo 90 statistikas
Rodyti Turo 91 statistikas
Rodyti Turo 92 statistikas
Rodyti Turo 93 statistikas
Rodyti Turo 94 statistikas
Rodyti Turo 95 statistikas
Rodyti Turo 96 statistikas
Rodyti Turo 97 statistikas
Rodyti Turo 98 statistikas
Rodyti Turo 99 statistikas
Rodyti Turo 100 statistikas
Rodyti Turo 101 statistikas
Rodyti Turo 102 statistikas
Rodyti Turo 103 statistikas
Rodyti Turo 104 statistikas
Rodyti Turo 105 statistikas
Rodyti Turo 106 statistikas
Rodyti Turo 107 statistikas
Rodyti Turo 108 statistikas
Rodyti Turo 109 statistikas
Rodyti Turo 110 statistikas
Rodyti Turo 111 statistikas
Rodyti Turo 112 statistikas
Rodyti Turo 113 statistikas
Rodyti Turo 114 statistikas
Rodyti Turo 115 statistikas
Rodyti Turo 116 statistikas
Rodyti Turo 117 statistikas
Rodyti Turo 118 statistikas
Rodyti Turo 119 statistikas
Rodyti Turo 120 statistikas
Rodyti Turo 121 statistikas
Rodyti Turo 122 statistikas
Rodyti Turo 123 statistikas
Rodyti Turo 124 statistikas
Rodyti Turo 125 statistikas
Rodyti Turo 126 statistikas
Rodyti Turo 127 statistikas
Rodyti Turo 128 statistikas
Rodyti Turo 129 statistikas
Rodyti Turo 130 statistikas
Rodyti Turo 131 statistikas
Rodyti Turo 132 statistikas
Rodyti Turo 133 statistikas
Rodyti Turo 134 statistikas
Rodyti Turo 135 statistikas
Rodyti Turo 136 statistikas
Rodyti Turo 137 statistikas
Rodyti Turo 138 statistikas
Rodyti Turo 139 statistikas
Rodyti Turo 140 statistikas
Rodyti Turo 141 statistikas
Rodyti Turo 142 statistikas
Rodyti Turo 143 statistikas
Rodyti Turo 144 statistikas
Rodyti Turo 145 statistikas
Rodyti Turo 146 statistikas
Rodyti Turo 147 statistikas
Rodyti Turo 148 statistikas
Rodyti Turo 149 statistikas