TURO 51 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

Vieta Žaidėjo vardas Bendri taškai Taškai
1.SmartFox10,317,2300
2.Lakamar Sinji6,981,4738,341
3.Filas6,579,1531,118
4.Professor6,152,433583
5.digiat5,160,9820
6.Hope5,045,28419,289
7.zyx4,937,5640
8.Bielka4,691,2946,921
9.Midnight Striker4,658,260228,937
10.TERROR4,413,4730
11.Cajin Von Sian4,317,919376,473
12.Chaos4,239,513184,133
13.MadMax19673,985,2030
14.watupdogg3,981,734300,699
15.Rukna Baisioji Akis3,938,34095,271
16.GOTIS LT3,912,0200
17.Baras3,794,3200
18.Simba3,577,03468,811
19.Shadow Stalker3,526,2431,169,395
20.thabin3,413,3630
21.Gold Rush3,406,40744,582
22.MBIK3,179,90070,717
23.voveriukas3,140,7720
24.iii22,913,3800
25.LordAiron2,612,5080
26.Paxius2,481,4970
27.Arcanix2,478,267453,407
28.MrKingas2,473,2530
29.Dios2,362,2370
30.Wynn Sol2,325,333446,716
31.virgelis2,297,9450
32.GholaBashar2,054,6200
33.Laurrriz1,838,991570,312
34.tiernan191,835,99943,230
35.Teldin1,833,8530
36.Alpha Code1,791,53217,274
37.cork1,790,412419,850
38.AGUX1,780,0990
39.Maaak21,768,9520
40.PathFinder1,767,900127,302
41.Reebok LT1,745,8170
42.Naltsa Abe1,708,1255,036
43.Moiare1,662,8560
44.interiority1,632,6020
45.Wizardro1,630,67240,616
46.kotica1,593,2450
47.TarogStar1,452,22322,086
48.FORTRANshadow1,443,99481,762
49.jsd7897771,402,4940
50.Iiridayn1,368,2070

Vieta Žaidėjo vardas Taškai Bendri taškai
1.Shadow Stalker1,169,3953,526,243
2.Laurrriz570,3121,838,991
3.Arcanix453,4072,478,267
4.Wynn Sol446,7162,325,333
5.cork419,8501,790,412
6.Cajin Von Sian376,4734,317,919
7.Coce351,941901,022
8.watupdogg300,6993,981,734
9.andy1218299,688951,128
10.Midnight Striker228,9374,658,260
11.Chaos184,1334,239,513
12.H911Reiver136,259136,259
13.PathFinder127,3021,767,900
14.Karil108,845108,845
15.COBRA LT106,884847,532
16.Rukna Baisioji Akis95,2713,938,340
17.FORTRANshadow81,7621,443,994
18.MBIK70,7173,179,900
19.Simba68,8113,577,034
20.Pray63,869733,015
21.Tweaker62,456377,201
22.RioGrande53,915806,322
23.mythics45,053963,307
24.Gold Rush44,5823,406,407
25.tiernan1943,2301,835,999
26.Angel of Darkness42,45280,568
27.Wizardro40,6161,630,672
28.Eternal Light36,698119,832
29.DrDysdy29,52279,797
30.Scene26,59926,599
31.Eragon ShadeSlayre26,338164,920
32.TarogStar22,0861,452,223
33.Hope19,2895,045,284
34.cwpick1 Donator18,058602,300
35.TallDude3rd17,839566,574
36.Alpha Code17,2741,791,532
37.The Teacher15,04223,501
38.MageofMaddness11,950254,166
39.Rebelion00111,753205,255
40.Lakamar Sinji8,3416,981,473
41.Bielka6,9214,691,294
42.Match6,30747,290
43.Naltsa Abe5,0361,708,125
44.FBI4,836779,707
45.General Stonewall4,108975,834
46.mauzas4,041795,481
47.NightCross3,6984,783
48.Griffin Vengance3,536295,516
49.Saint Baakra3,4841,188,672
50.Streetracer2,7792,779

Vieta Klano pavadinimas Bendri taškai Taškai
1.The Swarm44,817,7632,417,268
2.LT Confederation32,450,303186,807
3.Apocalypse10,273,7701,356,626
4.Space Cowboys9,561,486896,553
5.ChaosInDaGalaxy8,786,140875,808
6.SC Academy8,575,9631,128
7.Cry And Die Sir7,590,398168,034
8.Shadow Industries7,069,81364,772
9.Administrators6,152,520583
10.Shadows2,612,5080
11.LT Republic2,294,2351,138
12.Shadow Stalker Rocks2,258,907227,529
13.Black Corsaires1,780,0990
14.Welsh Confedurate1,708,0324,943
15.Shadow Guard834,3234,013
16.US Confederation253,34211,126
17.Outer Fringe Pirates205,25511,753
18.Night Shade Union4,7833,698

Vieta Klano pavadinimas Taškai Bendri taškai
1.The Swarm2,417,26844,817,763
2.Apocalypse1,356,62610,273,770
3.Space Cowboys896,5539,561,486
4.ChaosInDaGalaxy875,8088,786,140
5.Shadow Stalker Rocks227,5292,258,907
6.LT Confederation186,80732,450,303
7.Cry And Die Sir168,0347,590,398
8.Shadow Industries64,7727,069,813
9.Outer Fringe Pirates11,753205,255
10.US Confederation11,126253,342
11.Welsh Confedurate4,9431,708,032
12.Shadow Guard4,013834,323
13.Night Shade Union3,6984,783
14.LT Republic1,1382,294,235
15.SC Academy1,1288,575,963
16.Administrators5836,152,520
17.Shadows02,612,508
18.Black Corsaires01,780,099
© SkyLords 2002-2024 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 5

Šio turo pabaiga:

2024 04 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2024 03 01 20:28:42


Viso žaidėjų: 45,805

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas