TURO 61 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

Vieta Žaidėjo vardas Bendri taškai Taškai
1.Cajin Von Sian13,495,7051,092,684
2.SmartFox10,320,9460
3.MadMax19677,684,9772,479,536
4.watupdogg7,214,51911,278
5.Lakamar Sinji7,145,27369,582
6.Filas6,654,5140
7.Professor Donator6,180,9095,739
8.Midnight Striker5,347,9990
9.digiat5,161,67276
10.Hope5,045,2840
11.zyx4,983,2420
12.Bielka4,691,2940
13.TERROR4,413,4730
14.Chaos4,375,8012,253
15.Rukna Baisioji Akis3,955,63517,295
16.cork3,943,494106,276
17.GOTIS LT3,912,07454
18.Baras3,794,4040
19.Gold Rush3,667,69874,942
20.Shadow Stalker3,644,38116,753
21.thabin3,413,5150
22.Arcanix3,333,101712,883
23.FORTRANshadow Donator3,326,838108,813
24.MBIK3,179,9000
25.voveriukas3,141,0840
26.Eternal Light3,120,0741,493,335
27.Wynn Sol2,934,43720,898
28.iii22,913,3800
29.LordAiron2,612,5080
30.PathFinder Donator2,518,43428,011
31.zerohours2,514,288227,713
32.Paxius2,510,1930
33.MrKingas2,473,2530
34.andy12182,419,4820
35.Dios2,364,5020
36.tiernan192,353,3636,367
37.virgelis2,298,3370
38.Wizardro2,238,3500
39.Naltsa Abe2,070,5862,070
40.GholaBashar2,055,1710
41.Maaak22,019,3670
42.Rebelion001 Donator1,990,1220
43.Laurrriz1,889,0160
44.Teldin1,833,8530
45.Alpha Code1,804,8680
46.AGUX1,780,0990
47.Reebok LT1,745,8170
48.Moiare1,690,3270
49.Angel of Darkness1,638,878469,941
50.interiority1,632,7590

Vieta Žaidėjo vardas Taškai Bendri taškai
1.MadMax19672,479,5367,684,977
2.Eternal Light1,493,3353,120,074
3.Cajin Von Sian1,092,68413,495,705
4.Arcanix712,8833,333,101
5.Wienisius625,641896,440
6.Angel of Darkness469,9411,638,878
7.Egis243,006329,749
8.zerohours227,7132,514,288
9.FORTRANshadow Donator108,8133,326,838
10.cork106,2763,943,494
11.me naam is m87,510504,120
12.Gold Rush74,9423,667,698
13.Lakamar Sinji69,5827,145,273
14.Relic61,462106,831
15.TallDude3rd60,7711,536,811
16.The Teacher54,62180,254
17.Streetracer51,9411,594,513
18.Otto Carius45,95963,621
19.justanius37,69376,704
20.PathFinder Donator28,0112,518,434
21.owenator25,95425,954
22.Wynn Sol20,8982,934,437
23.Rukna Baisioji Akis17,2953,955,635
24.Shadow Stalker16,7533,644,381
25.Delloman needs help Donator16,13816,138
26.exo911015,496399,629
27.stuntly15,45629,494
28.zype13,9611,086,681
29.Hunted Shadow11,3021,111,264
30.watupdogg11,2787,214,519
31.NeroN9,0821,171,550
32.Sol y Sombra8,838683,285
33.Marcello8,6598,671
34.Delloman8,201113,999
35.Tycomedes Donator8,0468,046
36.tiernan196,3672,353,363
37.Professor Donator5,7396,180,909
38.Kief5,1125,112
39.Nevet3,92012,383
40.blazecon03,2283,832
41.Vedrfolnir3,0633,063
42.Branadon2,862763,744
43.Chaos2,2534,375,801
44.Likander Donator2,172504,015
45.Naltsa Abe2,0702,070,586
46.Helsar2,0703,691
47.Nightehawk1,2581,258
48.Karil1,151283,697
49.Tom Bomadial1,048536,484
50.glossytop6021,737

Vieta Klano pavadinimas Bendri taškai Taškai
1.The Swarm43,941,0243,550,597
2.Apocalypse36,336,2373,855,139
3.LT Confederation33,675,81114,015
4.TSR12,369,55921,787
5.ChaosInDaGalaxy6,567,61456,874
6.Shadow Industries1,787,32694,891
7.Armageddon1,480,373171
8.Acme Pedagogy294,00310,412
9.ComptuerBrknDntShoot71,89333

Vieta Klano pavadinimas Taškai Bendri taškai
1.Apocalypse3,855,13936,336,237
2.The Swarm3,550,59743,941,024
3.Shadow Industries94,8911,787,326
4.ChaosInDaGalaxy56,8746,567,614
5.TSR21,78712,369,559
6.LT Confederation14,01533,675,811
7.Acme Pedagogy10,412294,003
8.Armageddon1711,480,373
9.ComptuerBrknDntShoot3371,893
© SkyLords 2002-2024 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 5

Šio turo pabaiga:

2024 04 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2024 03 01 19:48:28


Viso žaidėjų: 45,805

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas