TURO 36 STATISTIKA

Čia galite rasti ankstesnių turų statistikas.

Vieta Žaidėjo vardas Bendri taškai Taškai
1.SmartFox6,569,98573,719
2.Professor Donator5,784,196520
3.Lakamar Sinji Donator5,034,502174,481
4.Hope5,025,4290
5.Filas Donator4,993,684682,468
6.zyx4,937,5640
7.Bielka4,620,8420
8.TERROR4,413,4730
9.digiat4,169,09316,100
10.Chaos3,757,97437,582
11.watupdogg3,680,9370
12.Cajin Von Sian Donator3,555,5681,179,026
13.thabin3,401,2367,005
14.Midnight Striker Donator3,284,920193,610
15.GOTIS LT3,253,2971,380,833
16.MBIK3,108,9630
17.voveriukas3,054,9131,708
18.Simba3,051,2012,799
19.Baras3,021,43537,070
20.iii22,908,1195,693
21.Paxius2,481,4380
22.MrKingas2,473,25358,036
23.Rukna Baisioji Akis2,421,783130,170
24.Shadow Stalker2,142,02275,216
25.Dios2,051,3744,761
26.GholaBashar2,047,2189,406
27.Teldin1,798,942314,993
28.AGUX1,768,5240
29.Alpha Code1,756,329891,237
30.Reebok LT1,745,8170
31.MadMax1967 Donator1,668,590309,576
32.kotica1,576,5081,467
33.virgelis1,467,37236,101
34.jsd7897771,402,4940
35.Moiare1,338,10635,955
36.Wynn Sol1,324,907257,720
37.LordAiron1,296,8780
38.Gold Rush1,252,83827,562
39.Laurrriz1,236,42012,601
40.interiority1,221,024122,236
41.kiesha1,190,46751,814
42.Devona1,155,52915,003
43.cork1,145,571374,869
44.Lapausinka1,129,906360
45.NeroN1,072,75815,274
46.Giliukas1,067,7720
47.Hunted Shadow1,058,936120,004
48.ratas1,057,48982,393
49.tiernan19 Donator1,006,508113,435
50.PathFinder2972,50119,364

Vieta Žaidėjo vardas Taškai Bendri taškai
1.GOTIS LT1,380,8333,253,297
2.Cajin Von Sian Donator1,179,0263,555,568
3.Alpha Code891,2371,756,329
4.Filas Donator682,4684,993,684
5.cork374,8691,145,571
6.Wizardro329,333637,595
7.Teldin314,9931,798,942
8.MadMax1967 Donator309,5761,668,590
9.Maaak2290,042834,174
10.RioGrande265,422329,312
11.Wynn Sol257,7201,324,907
12.Midnight Striker Donator193,6103,284,920
13.FBI Donator192,588744,684
14.Coce187,794469,352
15.Pray184,315547,118
16.saw Donator178,595663,837
17.Lakamar Sinji Donator174,4815,034,502
18.theKID173,421288,023
19.andy1218148,478548,345
20.Grand Admiral Felix147,029859,482
21.Comodore135,604275,561
22.Rukna Baisioji Akis130,1702,421,783
23.mythics122,338585,466
24.interiority122,2361,221,024
25.Hunted Shadow120,0041,058,936
26.zype117,927117,927
27.FORTRANshadow Donator117,681197,706
28.tiernan19 Donator113,4351,006,508
29.Statula101,203121,109
30.Mazera DeVille96,219170,110
31.aretard02388,220186,053
32.ratas82,3931,057,489
33.Shadow Stalker75,2162,142,022
34.SmartFox73,7196,569,985
35.Rebelion00160,97278,092
36.MrKingas58,0362,473,253
37.kiesha51,8141,190,467
38.Kaukole45,518282,464
39.Dregnaought45,236186,775
40.Chaos37,5823,757,974
41.Baras37,0703,021,435
42.virgelis36,1011,467,372
43.Moiare35,9551,338,106
44.MavericHero29,670768,389
45.COBRA LT29,62329,623
46.shaphan29,097158,401
47.killer wolf27,911174,148
48.Gold Rush27,5621,252,838
49.Saka zulu26,470188,724
50.Bert226,304505,233

Vieta Klano pavadinimas Bendri taškai Taškai
1.LT Confederation29,722,0521,554,798
2.The Swarm23,833,853932,344
3.Space Cowboys17,510,8742,888,593
4.Elite In Da Galaxy9,707,4941,277,876
5.Apocalypse7,157,7232,124,467
6.Shadow Industries7,097,439584,633
7.shadow guard4,814,764327,583
8.LT Republic2,423,326153,800
9.ZBaa887,69310,108
10.LTR junior588,210276,895
11.US Confederation535,684222
12.BIA Confederation5050
13.The New Republic10810

Vieta Klano pavadinimas Taškai Bendri taškai
1.Space Cowboys2,888,59317,510,874
2.Apocalypse2,124,4677,157,723
3.LT Confederation1,554,79829,722,052
4.Elite In Da Galaxy1,277,8769,707,494
5.The Swarm932,34423,833,853
6.Shadow Industries584,6337,097,439
7.shadow guard327,5834,814,764
8.LTR junior276,895588,210
9.LT Republic153,8002,423,326
10.ZBaa10,108887,693
11.US Confederation222535,684
12.The New Republic10108
13.BIA Confederation0505
© SkyLords 2002-2024 | SkyLords™ prekybos ženklas | Naudojimosi sąlygos | Privatumas | Susisiekti su mumis | Žaidimo DUK
KLASIŲ LYDERIAI
STATISTIKA
TURAS 5

Šio turo pabaiga:

2024 04 01 00:00:00


SkyLords serverio laikas:

2024 03 01 21:38:30


Viso žaidėjų: 45,805

SENESNI REZULTATAI
Rodyti Turo 1 statistikas
Rodyti Turo 2 statistikas
Rodyti Turo 3 statistikas
Rodyti Turo 4 statistikas